PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. Szwagier

  Najlepsze teledyski

 3. anglosas

  darmowa pożyczka

  W jakiej firmie znajdę teraz pożyczkę zupełnie za 0zł?
 4. zmaksik

  Jakie suplementy przy zmęczeniu?

  Poczytaj sobie o powodach zmęczenia też https://longevitas.pl/kiedy-zmeczenie-staje-sie-naprawde-meczace-dlaczego-ciagle-brak-nam-energii/ bo może to coś poważniejszwego? Magnez zawsze się przydaje, żeń-szeń (ja mam dygawkę po tym akurat :D), witamina B6 chyba też zmniejsza znużenie jak to się ładnie nazywa.
 5. Szwagier

  Najlepsze teledyski

 6. Szwagier

  Najlepsze teledyski

 7. anglosas

  Znikoma ilość seksu w małżeństwie, czuje się zaniedbany

  saszki przy drodze za kasę cię pokochają.
 8. Przejrzysz, wydrukujesz dowolną Księgę Wieczystą, nawet jeśli nie znasz jej numeru. Ta wyszukiwarka jest dla wszystkich. Wystarczy sam adres danej nieruchomości lub numer geodezyjny działki. Nie potrzeba znać nawet nazwiska właściciela. Przejrzysz i wydrukujesz dowolną KW zupełnie anonimowo Poznasz jej numer, oraz nazwisko właściciela nieruchomości. Nawet pobierzesz Urzędowy Odpis, Zaświadczenie lub też wyciąg. Natychmiastowe Wyniki. Cała Polska albertkredyty.pl/wordpress/wyszukiwarka-ksiag-wieczystych Lub wpisz w Google: Wyszukiwarka Ksiąg Wieczystych Anonimowo.
 9. Szwagier

  Najlepsze teledyski

 10. Szwagier

  Najlepsze teledyski

 11. zmaksik

  Odporność

  Akurat teraz nie robię, ale polecam moksę http://akupunkturapokrywka.pl/ . korzystam od kilku lat, bardzo sobie chwalę.
 12. Cienkibolek

  Żałoba

  Z miasta Łodzi to pamiętam jedynie hipopotama. Ponoć już nie żyje.
 13. kobieta25

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Temat stary ale sobie popiszę, bo już trochę wyszłam z wprawy Ja zauważyłam to u 90% ludzi, zwłaszcza tych ok i po 30stce. Faceci wcale nie są tu wyjątkiem, choć pewnie bardzo byście chcieli Niestety. Nie tylko kobiety "nie lubią" (celowo w cudzysłowie) rozwoju. Faceci tak samo. Chyba ogólnie jest tak, że większość ludzi skupia się na edukacji, znalezieniu pracy i założeniu rodziny a gdy w tych segmentach osiąga (choć względną) stabilizację zwyczajnie odpuszcza sobie i po pracy ma chęć na relaks czy niewymagającą rozrywkę typu głupi serial. Większość ludzi tak odreagowuje stresy dnia codziennego. Oczywiście fajnie, jak ludzie mają jakieś pasje, zainteresowania czy ambitne cele do realizacji ( sama lubię takich ludzi i szukam ich towarzystwa) ale patrząc na świat realnie mało jest takich. Do tego - nie oszukujmy się, człowiek się starzeje, a proza życia, która dopadnie każdego często bezlitośnie zżera chęci czy motywację do czegokolwiek. Smutne ale prawdziwe. Dlatego fajnie, jak ludzie się wspierają i motywują wzajemnie. Ale do tego trzeba dobrej komunikacji. A w tym temacie kuleje większość relacji. Poza tym pamiętajcie, że prawdziwy rozwój, nie oznacza bycia lepszym od kogoś innego, porównywania swoich osiągnięć z kimś innym tylko bycie lepszym od ... siebie samego na kolejnym etapie życia. Głupotą jest pisać, że ktoś się rozwija a ktoś nie, bo patrząc obiektywnie każdy ma inną drogę i inne cele, więc tak naprawdę dla każdego z nas "rozwój" może oznaczać coś zupełnie innego. Wcale nie tłumaczę tej dziewczyny ale problemem autora nie jest praca czy brak ambicji u dziewczyny a brak komunikacji z jego partnerką. Może zwyczajnie źle się dobrali? I dlatego "się mijają"? Ona flegmatyczna a on żywiołowy? Ona domatorka a on nie? Nie wiem, co oznacza "rozwój w pracy" wg autora, czy to przejściowy taki intensywny okres czy nie, ale mało która kobieta byłaby zachwycona gdyby widywała partnera/męża/chłopaka tylko na zdjęciu, bo wiecznie siedzi w pracy Co nie oznacza, że rozwój w pracy jest zły i trzeba to olać na rzecz seriali w tv z partnerką Po prostu jak chcecie by było ok musicie znaleźć złoty środek.... albo się rozstać
 14. Szwagier

  Żałoba

  To na jaki temat ten blog ? Jak coś to się piszę Bywam co jakiś czas. Łódź sporo się zmieniła w ostatnich latach, głównie centrum. I fakt miasto kontrastów, jeśli nie widziałaś to polecam profil na FB Turpistyczna Łódź
 15. kobieta25

  Żałoba

  No co Wy, moja grafomańska twórczość nigdy ale to przenigdy nie ujrzała światła dziennego! I nie sądzę aby to się kiedyś zmieniło. Choć przyznam, że miałam taki moment, gdzie zaczęłam myśleć, że moje wiersze są spoko i poszłam nawet na taki studencki wieczorek poetycki, który był cyklicznie organizowany przez sąsiedni wydział mojej uczelni ale... jak posłuchałam prac innych skłamałam, że zapomniałam swojego zeszytu Także, no rozumiecie co chcę przez to napisać? Niektóre rzeczy powinny zostać z dala od ludzkich oczu i uszu. Moje grafomaństwo niech pozostanie nieszkodliwym zamiłowaniem, ale póki co tylko dla mojej duszy Blog był na zupełnie inny temat ale teraz w kompletnej ruinie i rozsypce. Jak go kiedyś reanimuję to dam linka zainteresowanym Co do tematu - nie mam do nikogo żalu. W końcu każdy ma inną osobowość i jakiś swój tok myślenia/działania, plany, reakcje. Zresztą ja w obliczu problemów znikam, trudno mi się zwierzyć komuś czy poprosić o pomoc (nie wiem dlaczego?), więc właściwie nikt spoza rodziny nie wie co się stało, co przeżywałam, także nic dziwnego, że zostałam z tym wszystkim sama. Zresztą i tak nie mam nikogo bliskiego. To naprawdę dziwne uczucie, ale tyle negatywnych rzeczy, emocji, sytuacji mnie spotkało, że już nawet nie mam ochoty się tym wszystkim zadręczać. Czasem mam wrażenie, że co raz częściej patrzę sobie na moje życie z perspektywy osoby trzeciej, tak jakbym oglądała naprawdę kiepski film i na wszelkie zdarzenia reagowała nieśpieszne zaciągając się papierosem (nie nie palę) i z ironią sobie burczała pod nosem "o spoko", "o a to dobre", "o proszę". Naprawdę osobliwe uczucie. Jakoś Łódź nigdy mnie nie ciekawiła ale to się zmieniło ze 4 lata temu i od tamtej pory bardzo chciałam tam pojechać. Całkiem ciekawe miasto, choć (moim zdaniem) pełne kontrastów. Ale mam sentyment. PS. Ja czasem zaglądam, czytam co tu piszecie, tylko rzadko się loguję
 16. Szwagier

  Najlepsze teledyski

 17. majeczka

  Prawnik w firmie

  Prawnik na etacie w niewielkiej firmie to delikatnie mówiąc rozrzutność. Nasza firma korzysta z pomocy krakowskiej kancelarii prosperitas, która bardzo dobrze radzi sobie w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego, a jedna z naszych koleżanek ma kredyt frankowy i powierzyła im nawet sprawę przeciwko bankowi. mówiła że za analizę umowy i szczegółowy raport nic nie zapłaciła a ze spotkania w kancelarii wybiegła jak na skrzydłach bo uwierzyła że może odzyskać nadpłacone pieniądze.
 18. zenlen

  Moda z internetu - sklepy internetowe

  W sumie wiele się u mnie nie zmieniło po wpływem tej całej kwarantanny. Jak zamawiałem w sklepach internetowych tak dalej zamawiam. Nie wiem osobiście jak dziewczyny mogą spędzać w galeriach po kilka godzin chodzenia. Sam mogę spędzić w górach na wędrówkach praktycznie cały dzień ale już godzina w galerii mnie totalnie męczy (głównie z powodu świadomości, że moge sobie zaplanować czas w inny lepszy sposób). Zastanawiałem się ostatnio nad nową bluzą na wiosnę, biorę pod uwagę bluzę. Jak sie noszą? Pytam bo nie miałem jeszcze bluzy od nich a znajomy polecił.
 19. Keliwa women

  Cichd dni

  zgadzam sie z przedmowcami... w tym wieku nie siedzi sie w domu... a jak siedzi to trzeba miec kogos takiego co jest domatorem... na moje oko kwestia czasu jak sie rozpadnie. A jak bedziecie sie tak na wzajem " ciągac" to tylko kopanie dziury palcem. Przedłużanie i przeciąganie...
 20. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 21. balin

  Cichd dni

  Twoje pretensje i próba kontroli, wyglądają bardzo słabo. Nie jesteś jej tatusiem, a w tym wieku nawet tatuś, nie ma prawa jej mówić, kiedy ma wrócić do domu. Sprawa wydaje się być standardowa. Związek nie wytrzymuje próby czasu. Ona chce korzystać z życia, chce się bawić. A ty chcesz założyć kapcie i siedzieć w domu. Różnica nie do pogodzenia.
 22. marek307

  Cichd dni

  Lepiej burtalnie niz zlac :D
 23. marek307

  Cichd dni

  Tylko ze ona mowila 1/2 wraca , Raz 2 godziny pozniej wrocilem i miala pretensje? Jak to wytlumaczycie??
 24. Kurt

  Cichd dni

  Jasna sprawa, jeszcze nie raz od życia dostanie. Najgorsze jest to, jak gość nie rozumie, że są kobiety które potrzebują odpowiednich emocji.
 25. Szwagier

  Cichd dni

  Oj tam brutalny, może to mało miła prawda no ale co zrobić, Życie Niech się uczy wcześniej niż później.
 26. Kurt

  Cichd dni

  Dokładnie to samo pomyślałem. Nie chciałem być dla młodego kolegi zbyt brutalny.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności