PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Forum dla mężczyzn

Na forum dla mężczyzn wypowiadają się też kobiety, nie ma tematów tabu, uzyskasz tu pomoc w temacie kobiet, seksu, związku, zdrady.

Jeżeli myślisz o tym, że forumowiczów będzie stać tylko na szowinistyczne komentarze pod postem z Twoim problemem z kobietą, możesz się pomylić – bo istnieją tu także gentlemani.

 

Fora

 1. Mężczyźni, miłość i seks

  Love & sex oczami Faceta. Problemy w miłości, problemy z seksem, problemy w związku. Najlepsze pozycje łóżkowe, orgazm. Pomoc w kryzysowych sytuacjach. Męski punkt widzenia. związki i seks, kłótnie w związku, seks dla kobiety, seks dla mężczyzny, jak postrzegamy seks?, kobieta a mężczyzna, różnice między kobietami, różnice między kobietą a mężczyzną, jak się dogadać z kobietą? Współżycie zaczyna się w mózgu...

  6906
  odpowiedzi
 2. Trudne tematy

  Wstydliwy problem nie daje Ci spokoju? Depresja i problemy z otoczeniem? W tym dziale radzimy sobie sobie z najbardziej ekstremalnymi problemami.

  8077
  odpowiedzi
 3. Kobiety

  Najpiękniejsze kobiety świata. Problemy z drugą połówką. Stereotypy, małżeństwo i związki. Problemy z podrywem, kobietami i samooceną. Samice alfa.

  14274
  odpowiedzi
 4. Życie i problemy rodzinne

  Wszystko co związane z życiem w kregu rodzinnym.

  1513
  odpowiedzi