PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 23.06.2019 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Moim zdaniem, skoro On chce teraz świętego spokoju, lepiej jest zachować milczenie. Już dość się do Niego napisałaś, już dość prosiłaś o kontakt i dawałaś znać że jesteś i czekasz. On na pewno dostał od Ciebie wyraźny komunikat że czekasz na Niego i że może się odezwać jak chce, więc nie musisz go już w niczym upewniać. Niestety milczenie najczęściej bywa najtrudniejszą ze wszystkich możliwych opcji ale skoro On chce teraz się wyciszyć, to nie można mu wpierać że wcale nie i że najlepiej będzie jak jednak pogadacie. Tydzień to nie jest dużo czasu, na pewno nie zdążył o Tobie zapomnieć, nie martw się Niestety ten "kocioł" może się ciągnąć miesiącami, więc jeżeli Ci na Nim zależy, to radzę uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli to jego nieodzywanie się będzie się przeciągało na kolejne tygodnie, to ja bym napisała krótko: "czy wszystko ok? Po prostu chcę wiedzieć że żyjesz" Jeżeli nie odpisze- będziemy się martwić co wtedy. A jeżeli odpisze krótko, to też bym nie ciągnęła tematu zbytecznie. Zostawiłabym pałeczkę po Jego stronie.
  2. 1 punkt
    Wciska Ci kity typowe dla żonkosia. Poza tym jego humory są spowodowane relacją z tamtą dziewczyną, Jak dla mnie jesteś dla niego odskocznią od tamtej dziewczyny, gdy tam dzieje się źle, to idzie do Ciebie. Dodatkowo nie rozumiem czemu dziewczyny się nie szanują i biegają za takimi łajzami jak ten. Obie powinnyście kopnąć go w tyłek, a walczycie o jego względy jakby to był nie wiadomo kim. A prawda jest taka, że obie was oszukuje, a z tamtą jest tylko z przyzwyczajenia.
  3. 1 punkt
    No a co ty chcesz robić ? Nic nie rób może się wyciszy, ułoży sobie coś i wróci a jak nie to nie ma co kombinować na siłę. Wszystko to troszkę na twoje życzenie było się nie plątać w takie układy gdzie koleś z laską są 12 lat. Na wstępie pytaj czy ma kogoś lub jest w relacji "to skomplikowane" jak tak to odpuszczaj z miejsca unikniesz podobnych sytuacji. A tak poza tym to co ty masz takie parcie na chłopa ? Na prawdę tak Ci źle samej ? A przecież o seks kobiecie to banalnie prosto.
  4. 1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00