PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 25.08.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Kolejny przykład traktowania drugiego człowieka jak zabawki. Jak 5-letnie dziecko. Mam zabawkę to się nie bawię ale jak inne dziecko się chce się pobawić to nie dam Bo Moje!!! Uszanuj decyzję tej pani, ona wybrała więc daj spokój. Może jak się tamten facet dowie to Cię wyleczy z tych zapędów.
 2. 1 punkt
  A co pisałeś poprzednio? Ogólnie piszesz jak jakiś nastolatek a nie facet 38l. Bieduleczek został potraktowany jak przedmiot -piszesz jakbyś kobiet nie znał ale widocznie nie znasz. Na pewnym etapie tak to działa jak sam zauważyłeś i co wcześniej pisałem, że masz ją zapłodnić a potem łożyć na utrzymanie rodziny, jak kaska będzie sie zgadzać bedziesz miał względny spokój i nawet dostaniesz dupki czasami, a jak nie to bedziesz miał piekło i szlaban.
 3. 1 punkt
  Kiedy ludzie się "zakochują" nie myślą praktycznie bo jest endorfina, uniesienia, motylki w brzuszku itp. Ale później po prostu przychodzi szara rzeczywistość, nuda, codzienne mechaniczne czynności. To jest nieuniknione. Po jakimś czasie bycia razem przychodzi potrzeba założenia pełnej rodziny, czyli rodzice plus dzieci. Ale nie u każdego taka potrzeba przychodzi w tym samym czasie i tu pojawiają się problemy. Można poczekać aż partner do tego dorośnie nawet kilka lat ale autor ma już sporo wiosen i to już powoli robi się ten ostatni dzwonek. Miłość miłością ale kobieta chce mieć trochę pewności, że nie zostanie sama z dziećmi lub dojdzie jej kolejne dziecko w postaci staruszka męża, który w każdej chwili może zejść na zawał, wylew albo zachorować na cukrzycę itp. i stać się dodatkowym obciążeniem zamiast być podporą. Zwykła matematyka, dziecko w wieku 40 lat to student w wieku 60 lat. Po drodze mamy dużo różnych problemów. Ja już jestem po 40-stce i nie wyobrażam sobie przechodzenia przez pieluchy, szczepienia, nocne płacze po raz kolejny. Autor natomiast planuje dzieci po 40-stce, współczuję. A jeśli chodzi o kasę i warunki to racje mieli moi rodzice i ich rodzice, że jak pojawia się dziecko to i kasa się znajdzie. Z podejściem typu: brakuje nam nowej pralki, dziecko odkładamy, nigdy dzieci się nie pojawią. Dziewczyna miała już dość czekania i nad miłością przeważył pragmatyzm i też instynkt.
 4. 1 punkt
  Coo? Czegoś tu nie rozumiem. Chcesz znaleźć dziewczynę przez internet mając 18 lat? Do tego pisałeś, że jesteś dość popularny. Nie pojmuję tej logiki, ale okej, po kolei. Tamta laska z którą byłeś i która tak cię wystawiła to szlauf. Nawet by mi było szkoda z nią słowo zamienić skoro odwaliła taką akcję. Druga dziewczyna rozumiem zerwała z tobą, bo nie chciała związku na odległość? Osobiście uważam, że byłoby bardzo trudno coś takiego utrzymać, ale kto wie, jakby wam obojgu zależało... Ale do meritum. Nie warto na siłę poznawać dziewczyn jak i nowych ludzi. Życie jest przewrotne i zazwyczaj te ważne dla nas osoby poznajemy przypadkowo. Ja swoje dwie dziewczyny poznałem totalnie z du*y. Jednej kiedyś dałem kwiatka na dzień kobiet (bo zostało nam kilka) i tak się zaczęła podkochiwać we mnie, a później jakoś tak wyszło, że ją zobaczyłem. Następną dziewczynę poznałem zaraz po tym, jak pogodziłem się z tą pierwszą (zerwanie było dość burzliwe). Bądź sobą i spędzaj czas z kumplami. Pielęgnuj pasję, a zobaczysz, że nagle ktoś wyrośnie u twego boku i sama pewnie będzie robić wszystko byś do niej zagadał. Takich dziewczyn znając życie będzie kilka, ale którą pewnie przypadnie ci do gustu. Zawsze też możesz poznać kogoś w gronie znajomych, albo na jakimś wyjeździe.
 5. 1 punkt
  Spotykaliście się miesiąc, a ona taka slabiutka, że nie potrafiła odmówić komuś seksu? Tu jest z nią mega nie tak.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00