PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 19.03.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  balin

  Niewybaczalność zdrady

  Kolego @VonM jedna poważna uwaga. Kobiety mówią co myślą, a robią co czują. Jak powiedzieli powyżej, to wszystko zależy. Mówić sobie może. Z tego i tak niewiele wynika.
 2. 3 punkty
  Szwagier

  Czy on się mnie boi czy zlewa?

  Szczerze mówiąc to nie wiem co powiedzieć bo czytając posta na początku mógłbym powiedzieć, że się może krępuje itd. Ale skoro za wami dłuższy flirt (tzn ile ?) sam dawał, znaki sygnały i wgl to już był ośmielony. No ale jak napisałaś o tym zaproszeniu na drinka a on wyskoczył z wspólnym z ludźmi i grą w fife to się rozłożyłem i długo śmiałem. Tak czy siak to jest jakaś tam zlewka. Ja rozumiem też, że mógłby się bać mieś super laskę za dziewczynę no bo będą mi ją podrywać na każdym kroku, no bo mnie zostawi itd No ale przecież puki co było tylko zaproszenie na drinka dalszy etap jakiegoś poznania, porozmawiania na neutralnym gruncie bez świadków, i w ogóle to już nie byłoby dwuznaczne ale niemal jednoznaczne. No ale nie ma się co nastawiać tylko myśleć, że może coś ciekawego się wydarzy. A on co ? Chce iść paczką i grać w Fifę ? Ja normalnie to nie chciałbym chyba z tym typem już gadać bo to jakaś popierdułka a nie facet. Ale rozumiem, że on Ci się podoba i w ogóle itd i ciężko odpuścić to może go zapytaj czemu nie chce się z tobą spotkać czy w ogóle o co mu chodzi ale to już takie dla mnie płaszczenie się przed leszczem. Miał szansę nie wykorzystał, sam nic nie zaproponował niech spada na szczaw.
 3. 2 punkty
  Marcin91

  Jak się zmienić?

  Wyjdź z domu. Zainteresuj się sportem. Bo ja bym w tym kierunku szukał wybawienia, a najlepiej siłownia plus jakieś sporty walki. Oczywiście jak lubisz.
 4. 2 punkty
  Szwagier

  Jak się wyleczyć

  Normalnie, powiedzieć, że koniec i zerwać kontakt bo inaczej będziesz w nieskończoność tkwić w tym układzie a czas będzie Ci mijał bezpowrotnie.
 5. 2 punkty
  ojapitole

  Role płciowe

  Po co te rozkminy umysłowe? Jest jak jest i nie ma sensu rozkładać tego na czynniki proste,. Chyba, że ktoś pisze pracę magisterską z socjologii. Facet skupia się na zadaniach, a nie na rozkminkach filozoficznych. Jeśli już tak się dzieje, to jako wykładowca, profesor na wydziale filozofii A tak bardziej poważnie, to mi osobiście szkoda czasu na zastanawianie się "co by było, gdyby...", "dlaczego jest jak jest" itp. Każdy dzień przynosi kolejne wyzwania i jeśli kobieta odstawia feministyczną manianę to za moment przestaje być kobietą w związku. Życie szybko weryfikuje poglądy. Róbmy swoje, a innym kij w oko
 6. 2 punkty
  Szwagier

  Facet się zdystansował czy może chce odejsc?

  Może i faceci potrzebują wolności ale ja tu widzę przede wszystkim brak właściwej komunikacji w związku, ona się nas pyta co on ma na myśli. Przecież to oni są parą i się znają i powinni mieć lepszą komunikację między sobą. A tu w ogóle nie wiadomo o co kaman i kim oni dla siebie są, bo zachowują się jak zupełnie przypadkowe osoby.
 7. 1 punkt
  ojapitole

  Zdecydować się na tę jedną

  Oo too to to, tak dokładnie tak To recepta na udane związki.
 8. 1 punkt
  TomeczekBBS

  Problem z erekcją

  Czy kupujesz prezerwatywę czy lek na erekcję to nie powinieneś mieć uczucia zażenowania. Przecież nie masz 15 lat Sądzę, że w aptece nikogo nie obchodzi to, czy kupujesz sildenafil czy witaminę C. Poza tym jak ktoś się wstydzi kupować takie rzeczy, to zawsze można w necie
 9. 1 punkt
  balin

  Zdecydować się na tę jedną

  Człowiek ma w sobie cząstkę destrukcyjną. Przez nią dopiero, gdy coś lub kogoś stracimy, jesteśmy w stanie docenić to co mieliśmy. Może wyobraź sobie, tą swoją dziewczynę w objęciach innego faceta. Inny dobry sposób to myślenie, że kobiety są takie same. A przecież o swojego boku mamy tą, która nas kocha i możemy na nią liczyć. Po co szukać innej?
 10. 1 punkt
  Szwagier

  Rozterka

  Słuchaj młody kolego to jest mniej więcej tak jak napisała jagodzianka ona tobą manipuluje młoda a sprytna ale taka natura kobiety i już szybko z niej wyszła. Prawdą też jest, że Ty jesteś trochę ciapą ale to normalne i to nic złego bo kto z nas w tym wieku taki nie był ? (niech pierwszy żuci kamieniem) Każdy to przechodził i zanim się nauczył w miarę relacji partnerskich to minęło sporo czasu ja sam w tym wieku to nie miałem zielonego pojęcia o takich sprawach. Dopiero zaczynałem to rozumieć tak ok 20 r.ż a i tak będąc w związku mając 21-22 lata zachowywałem się jak miękka faja manipulowany przez młodszą rozkapryszoną księżniczkę. Teraz masz internet-fora możesz zapytać starszych doświadczonych więc jest jak mówimy. Nie ma sensu tego Ciągnąć bo jesteście bardzo młodzi i jeszcze wielokrotnie zmienicie partnerów,nie ma w tym wieku co na siłę ratować "związku". Być może ona jest też już Tobą znudzona i wymyśla takie farmazony, bije jej krótko mówiąc. I jej może wcale na Tobie nie zależeć i zerwanie nie zrobi na niej wrażenia. A tak w ogóle to czego ona od Ciebie oczekuje mówiąc te wszystkie rzeczy, mówiła ? Czy tylko gada samej nie wiedząc czego chce ? To też tak czasami bywa, że ludzie dojrzewając zmieniają się i po czasie już do siebie nie pasują i się rozstają. Ale mam tu bardziej na myśli związki zawarte w liceum na początku studiów a rozpadające się na koniec lub po studiach no i to właśnie najczęściej zrywają dziewczyny Jak się z nią rozstaniesz to sobie odpocznij a jak chcesz to na spokojnie sobie kręć z Alą. I słuchaj jagodzianki widzę, że to mądra i bardzo stanowcza kobieta I to jest samo sedno i cała tajemnica i duża część udanego związku. Kobiety są jakie są a mężczyźni powinni być facetami i potrafić je poskromić. Tym bardziej to ważne w obecnych czasach dorastających miękkich faj. Natury nie oszukasz i nie daj sobie wmówić, że role płciowe nie mają znaczenia. Wiele młodych ludzi obecnie łyka ten cały dżender i wierzą w to. Oglądałem ostatnio kanał na YT młodego ok 16-17 lat młodego człowieka który troszkę był hejtowany ze względu na wygląd i mówi Gdzie to jest na pisane, że facet musi być męski, zachowywać męsko, ubierać tak czy inaczej, że nie może się malować itp itd Gdzie są ustalone takie prawa ? Bla bla bla No niby nigdzie i może robić co chce tylko co potem się dzieje w relacjach między ludzkich, jak ludzie nie zachowują się tak jak mniej więcej przystało na ich nie pisane role społeczne. Więc nie daj sobie wmówić, że to nie ma znaczenia. Natury nie oszukasz nowoczesnym zepsutym bełkotem. No dobra nie ma co przynudzać, olej tą babę odpocznij, zaprzyjaźnij się z Alą. Powodzenia Eh... Kobiety tylko o jednym, a skąd wiadomo, że oni wiedzą co mają w majtkach ? I to chyba dobrze, że w wieku 14 lat nie wiedziałaś.
 11. 1 punkt
  Krovitz

  Rozterka

  Chłopaku, ta dziewczyna i tak nie będzie tą docelową skoro jesteś w wieku szkolnym. Jest ok - wspieracie się to robicie to dalej, nie jest ok to zrywasz i szukasz kolejnej, albo cieszysz się czasem spędzonym na grach i z kumplami. Tyle. Nie próbuj się w wieku kilkunastu lat zachowywać jak trzydziestolatek rozkminiając jak związek naprawić. Na to przyjdzie czas.
 12. 1 punkt
  Przechodziłam kryzys libido właśnie po tabletkach anty. Żartowałam sobie nawet, że wiem już na czym polega ich skuteczność antykoncepcyjna Mi się też nie chciało nic a nic. Twoja dziewczyna może iść do lekarza po inne tabletki. U mnie po odstawieniu tabletek jeszcze kilka miesięcy nic się nie chciało ale z czasem wróciło do normy. Może pomyślicie o innej metodzie.
 13. 1 punkt
  Marcin91

  Między pantoflarstwem a szowinizmem

  A ja zamykam 👍
 14. 1 punkt
  UsteczkaDoOczu

  Stres jako zabójca erekcji

  Czyżby? Z jedzeniem powiesz tak samo? Są jednak pewne granice, które są dla przeciętnego człowieka wystarczające a za którymi znajduje się już niezdrowe nieumiarkowanie. Przy czym post dla zdrowego człowieka raz na jakiś czas jest wskazany by oderwać się nieco od narastających frustracji spowodowanych niezaspokojonymi rządzami. To element samodyscypliny. Wystarczy na problem spojrzeć inaczej niż piszą o tym w zboczonych gazetkach, w których dowiesz się, że coś z Tobą nie tak skoro Ci się chwilowo nie chce. Słuchaj ciała. Jeśli ciało seksu pełnego nie chce to nie zmuszaj go do tego. W głowie to wiadomo... można wszystko Takie pitu pitu. Zawsze! Z pragmatycznego punktu widzenia raczej awykonalne ale brzmi słodko. Najwyżej się nie uda. Może takie myślenie by coś zmieniło? Bo o nim myślisz. Myślenie o tym, żeby nie myśleć nadal jest myśleniem o tym właśnie tylko z „nie” na początku, które to słowo dla mózgu w pojęciu wykonawczym jest absurdalne i nic nie znaczy. W skrócie „nie” coś tam dla mózgu oznacza myślenie o tym czymś. Jedyne co trzeba zrobić to nie myśleć o tym, zamiast myśleć by nie myśleć. Chaos, wiem Chodzi o wykonanie czynności a nie myślenie o niej a do tego potrzebna jest krótka komenda np „czysty umysł, cisza, pustka w głowie”. Oczywiście to materiał do ciężkich ćwiczeń. Bez sensu. Lepiej po prostu zastosuj się do zasady „miej ... a będzie Ci dane”. Co szkodzi spróbować i się chwilę wyciszyć? Nie jesteśmy maszynami. Myśl o tym z dozą humoru, który rozładuje stres. Nie uda się to się uśmiechnij i powiedz „ojej”. A Ty pewnie od razu to traktujesz jak problem dużego kalibru. Wyluzuj. To nic strasznego, partnerka jak piszesz nie robi Ci pod górkę z tego powodu. Jak się uspokoisz to znajdziesz rozwiązanie. Może nie od razu ale ciągle stresowanie się tym Ci nie pomoże bo długotrwały stres upośledza nasze możliwości poznawcze. Stres jest wysiłkiem dla psychiki wiec jej za bardzo nie przemęczaj. Zachowaj siły na inne rzeczy niż myślenie. Widocznie masz deficyt tych sił. Czas doładować baterię. W skrócie (czemu ja tak nie umiem od razu?!? ) nie myśl o tym, żeby nie opadł bo dla mózgu jest to komenda, żeby opadł właśnie.
 15. 1 punkt
  Krovitz

  Role płciowe

  @UsteczkaDoOczu nikt nie wymaga braku emocji ale jednak panuj nad sobą. Na każdy twoj argument o mrocznej stronie aborcji można sypnąc kontrargumentem. Ta dyskusja donikąd nie prowadzi. Bo to kwestie światopoglądowe. Poza tym nie mieszkasz w Polsce, patrzysz z innego punktu widzenia. A ja chciałbym żeby żadna kobieta nie musiała przeżywać piekła jak ta od chazana. Profesor dębski zdaje się fajnie opowiada jak teoria sobie a praktyka sobie.
 16. 1 punkt
  Szwagier

  Role płciowe

  @Krovitz Ja akurat w słuszność bądź nie aborcji nie chciałbym wnikać choć. I jestem bardziej za niż przeciw, jeśli przeciw to właściwie tylko z aborcją na życzenie. I nie jest to u mnie na pewno na podłożu religijnym, tylko takim bardziej etycznym. Ale mnie się wydaje i tak sądzę, że kilkunastotygodniowy płód to jednak dziecko, niezdolne jeszcze do życia poza łonem matki ale jednak dziecko. Dokonując aborcji kończymy to życie tego nienarodzonego dziecka. I to mnie dziwiło w wypowiedzi Tiril, że kobieta mogąca potencjalnie nosić w sobie taki płód/dziecko/życie mówi ale to nie jest dziecko tylko jakieś komórki
 17. 1 punkt
  lubiejagodzianki

  Jak się wyleczyć

  A masz jakąś zaufaną przyjaciółkę, która o tym wie? Mi w takich sytuacjach, kiedy sobie postanowiłam coś wbrew "swojemu sercu", pomagało to, jak pisałam do nich w momencie kryzysu i dostałam opitol, który przywracał mnie do pionu, aż takie akcje były coraz rzadsze i byłam zadowolona, że się w końcu udało. Odetnij się, zajmij się sobą - zapisz się na jakieś zajęcia, poucz się języka, wypełnij czymś myśli. Pospotykaj się z innymi osobami. Dasz radę!
 18. 1 punkt
  Szwagier

  Ćwiczenia w domu

  A nie wiesz co możesz amatorsko w domu robić ? Pompki, przysiady, podciąganie na drążku, jakiś step na schodach, kupić jakąś sprężynę, hantelki a może prosty atlas do ćwiczeń. W sieci masz różne blogi lub filmiki na YT jak trenować. Czy nie można tego samemu wymyślić czy to aż tak boli a może google się popsuło i trzeba o wszystko pytać niech napiszą. Te gierki to wam mózgi wypalają i później nie dziwne, że nie wie jak gębę do kogoś otworzyć
 19. 1 punkt
  Szwagier

  Jak się zmienić?

  Fajnie brzmi to pytanie do Marcina. Sylwetka może, może coś pomóc ale problem u Ciebie siedzi w głowie a nie w sylwetce. Musisz się jakoś otworzyć i wyjść do ludzi bo chyba masz jakichś kumpli znajomych itd ? Ale masz fajne gierki to może nie robić sobie kłopotu ?
 20. 1 punkt
  Marcin91

  Jak się zmienić?

  To samo przyjdzie gdy zyskasz pewności siebie. A nic tak nie buduje faceta jak sport. Bynajmniej tak jest w moim przypadku. Kiedyś też byłem bardzo nieśmiały, a dzisiaj to zupełnie inny ja.
 21. 1 punkt
  ojapitole

  Czy on się mnie boi czy zlewa?

  Ee tam, myślę, że nie ma co robić podchodów i jeśli masz jego numer tel.powiedz prawdę, że wolałabyś się spotkać tylko i wyłącznie z nim. Jak będzie dalej robił jakieś zwody, to sobie odpuść. Szkoda życia na podchody.
 22. 1 punkt
  Tiril

  Między pantoflarstwem a szowinizmem

  @UsteczkaDoOczu odnosiłam się do mojego kolegi i jego niewiedzy w tym temacie, dlatego jeśli poczułaś się urażona to niepotrzebnie. Wieszak - bo kiedyś nim właśnie kobiety usuwały ciąże i do tego etapu się niestety cofamy. Czerń symbolizuje ochronę, o którą walczymy, o prawa. Co do podziemia - kobieta musiałaby być bardzo zdesperowana, żeby skorzystać z tej opcji. Jest to bardzo niebezpieczne, bardzo często przeprowadzane przez konowałów, a nie lekarzy, co później może skutkować całkowitą bezpłodnością. Jasne, że nie wszystkie uczestniczki protestu zdawały sobie sprawę z jego założeń, ale tak samo jest z przeciwnikami. Większość ludzi słucha tylko jednej strony i stąd zamieszanie. Według mnie obecne prawo nie powinno zostać zmienione, żeby osoby, które znalazły się w tej sytuacji miały wyjście i same mogły decydować o swoim życiu.
 23. 1 punkt
  ojapitole

  Role płciowe

  A mnie się nie podoba, że w KFC podnieśli cenę moich ulubionych lodów. Muszę chyba zorganizować jakiś protest. Ktoś chętny?
 24. 1 punkt
  ojapitole

  Między pantoflarstwem a szowinizmem

  Właśnie. Patrzcie uważnie co będzie głosowane w okolicach głosowania przy nowelizacji tej ustawy...
 25. 1 punkt
  UsteczkaDoOczu

  Problem z wagą

  Dokładnie. Zamiast męczyć gadaniem, wymaganiami i krytyką razem coś porobić, powoli oswajać, zaangażować coś innego poza organem mowy. Kobiety uwielbiają spędzać czas ze swoimi misiaczkami. Można wtedy podstępnie wydłużyć spacer, choćby w drodze po czekoladę I ani słowa, że spacer jest po to by schudła. Zasada jest taka: najpierw pochwała a potem uwaga. Jeśli zaczniesz od uwagi a potem się mądrzysz to naturalną reakcją obronną człowieka jest „spadaj na drzewo!”
 26. 1 punkt
  Krovitz

  Role płciowe

  @Tiril nawet nie wiesz jak cie popieram w tym co piszesz. Ja nie wiem co tu jest dobrym rozwiązaniem: kompromis czy całkowita liberalizacja. Czy to aborcji czy tabletek. Ale wiem jedno: ja nie moge podejmować tej decyzji za innych. Bo nie jestem w czyichś butach. Ogolnie chciałbym żeby na świecie aborcji nie było. Żeby tabletki po nie były potrzebne. Ale nie zamierzam nikomu pod spodnice patrzec. Z tego co słyszałem od kobiet które znam to wybór ostateczny a nie pójście do fryzjera. @VonMa może by tak przestać patrzeć jaka płeć należy do jakiego zawodu? Ja nie rozumiem takiego podejścia że co facet manicurzystą nie może być? Albo kobieta tokarzem? A niech se bedzie kim chce. Natomiast jestem przeciwny stypendiom dla kobiet na polibudach. To wprost dofinansowanie za fakt posiadania macicy zamiast nasieniowodów. Jak sie baba nadaje do takiego zawodu scisłego to pojdzie. Jeśli już chcemy wiecej kobiet w zawodach scisłych to stypendium na uczelni to już za pozno. Musimy zmieniać stereotypy na poziomie podstawówki że to nie tak że dziewczynki mają być dobre z polskiego a chlopcy z matmy. To realnie zaowocuje. A nie kilka stów stypendium. Jak ktoś sie nie nadaje do danego zawodubto to wyjdzie tak czy owak. Albo bedzie kiepski.
 27. 1 punkt
  Marcin91

  Problem w związku

  @Pakol98 Cieszymy się, powodzenia 👍
 28. 1 punkt
  UsteczkaDoOczu

  Problem z wagą

  Napisałabym prośbę do ministra zdrowia o utworzenie obozów zagłady dla leniwych zapuszczonych i markotnych bab. A tak serio to dziewczyna czuje się nieakceptowana przez partnera. Zakrywa się. Może czuje się gorsza od niego pod względami cielesnej sprawności? To niestety zjazd w dół dla psychiki. Nie muszę chyba przypominać jak stawianie sobie progów samoakceptacji (np jak schudnę będę siebie akceptować) jest iluzoryczne. Albo jeszcze gorsze „jak schudnę zasłużę sobie na jego miłość”. Brrr... Rada? Wybaczcie ale nie pokuszę się o dodatkowe pomysły na maltretowanie tej dziewczyny.
 29. 1 punkt
  Tiril

  Role płciowe

  Nie wiem, jak było w ostatniej ustawie, którą chciał pchnąć kler, ale w poprzedniej było jasno powiedziane, że ciąża zagrażająca życiu kobiety czy też dziecka ma zostać donoszona, bo a nuż się uda, lekarz się pomylił. A co do chorych dzieci - wybaczcie, ale ja bym się nie zdecydowała urodzić. Jakie zabezpieczenie w takiej sytuacji daje państwo? Stówkę miesięcznie, podczas, gdy dziecko wymaga całodobowej opieki? I tak jak ktoś napisał - zazwyczaj jedno z rodziców wymięka, bo może założyć nową, idealną rodzinę. A słyszeliście jaki jest pomysł na dzieci z zespołem Dauna? "Zawsze można oddać". Teraz już domy dziecka są przepełnione, a co dopiero, jak ludzie zacznę oddawać do nich chore dzieci. I spójrzmy prawdzie w oczy, jakie to dziecko ma szanse na adopcje? Pamiętajmy, że przebieg choroby jest różny. Niektóre osoby cierpiące na zespół Dauna mogą prowadzić w miarę normalne życie, uczyć się, pracować, ale są też takie przypadki, kiedy takie dziecko pozostaje na zawsze dzieckiem i wymaga całodobowej opieki. Tego nie da się wykryć w okresie prenatalnym. I tak, Szwagierku, głupotki pierdzielisz, tabletek dzień po nie da się łykać jak tabsy, bo każda z nich wywołuje w najlepszym przypadku kilkudniową (jak nie tygodniową) miesiączkę i przestawia się cały cykl, w tym dni płodne Może pomyliłeś z tabletkami anty?
 30. 1 punkt
  lubiejagodzianki

  Problem z wagą

  Ja uważam, że bardziej ofensywne byłoby mówienie "mogłabyś schudnąć" niż takie delikatne podsuwanie wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia. Nie będziesz mi mówił, co mam jeść? Słabe. To nawet nie chodzi o wygląd, ale o zdrowie, a Ty możesz chcieć dla niej w tym temacie jak najlepiej, szczególnie jeśli myślisz o niej jako o długoletniej partnerce i matce swoich dzieci. Tu chodzi o dobre samopoczucie, odporność, siłę, chęci do życia, a nie tylko o samą wagę. Swoją drogą - dziwie się, że taka osoba jak Ty zainteresowała się w takim razie osobą, która nie ma z tym nic wspólnego - ciężko wówczas dojść do kompromisu. Sama mam niezłą zajawkę na to, żeby o siebie dbać i jeden partner to krytykował i mówił, że wymyślam i pajacuję, a następny zachwycony i chcący wyciągnąć z tego jak najwięcej dla siebie. Zgadnij, z którym mi lepiej.
 31. 1 punkt
  ojapitole

  Sex kamerki,sex chaty

  Szkoda kasy...
 32. 1 punkt
  Szwagier

  Role płciowe

 33. 1 punkt
  lubiejagodzianki

  Sex kamerki,sex chaty

  A dla mnie to jest zdrada Jak już odstawiłaś taki cyrk, to mogłaś wejść i zobaczyć sama, jak działają takie strony (a działają właśnie tak jak napisał @Szwagier) i siedzieć cicho. Na miejscu Twojego chłopaka nigdy bym Ci już nie zaufała.
 34. 1 punkt
  Szwagier

  Sex kamerki,sex chaty

  Wchodząc na strony erotyczne to wiele z nich wyświetla nam reklamy stron z kamerkami i innych czatów itd, przychodzą niby "wiadomości" od lasek aby napisać itd Wszystko chodzi o to aby się zalogować i później płacić. Są strony z kamerkami na których nie trzeba się logować aby widzieć co się dzieje ale żeby napisać trzeba się zalogować a czasami i zapłacić. A tam dziesiątki lub setki typów piszą na raz. Czy chciał i wchodził tam z premedytacją czy nie, nie ma to większego znaczenia może chciał sobie popatrzeć na laski. To tak samo jak z samochodami można mieć wypasionego mercedesa a i tak z chęcią oglądać katalogi z samochodami lub na żywo. Tak czy siak robisz dziewczyno z igły widły zapomnij o tym. A jak uważasz, że to zdrada to z nim zerwij, znajdzie sobie bardziej wyrozumiałą dziewczynę.
 35. 1 punkt
  Szwagier

  Facet się zdystansował czy może chce odejsc?

  Nie wiem czy on napisał do Ciebie jak obca osoba bo go nie znam, Ty go znasz. Mnie chodziło o to, że brak pomiędzy wami komunikacji, nie rozmawiacie normalnie ze sobą, nie wiesz co jest grane między wami i nas dopytujesz. Co innego jak byście byli po dwóch randkach a nie podobno w związku od jakiegoś czasu. No widzisz wszystko mniej więcej jasne. Jak ma tak wyglądać was związek to lepiej się rozejdźcie bo nic dobrego już chyba z tego nie wyjdzie
 36. 1 punkt
  Nie czytałam poprzednich postów, ale z tego jednego mi się wydaje, że dziewczyna chce uniknąć zbędnego zawracania gitary swojemu chłopakowi i pytań "wszystko między nami ok? o co chodzi? dlaczego już tak słodko do mnie nie piszesz?", bo wie, że to tylko zniechęca, ale chce uspokoić się w inny sposób (tym bardziej, że koleżanki już postawiły krzyżyk na ich związku ), szukając odpowiedzi na forach. Prawda jest taka, że każdy przypadek jest inny - to, co opisałaś to jeszcze żadna tragedia, ale nikt mu nie siedzi w głowie. Ja proponuje się zająć sobą i nie rozmyślać - samo się rozwiąże. Poczytaj książkę, obejrzyj coś, idź na spacer, spotkaj się z koleżankami, po prostu nie rozmyślaj. Jeśli chciałby zakończyć związek i robił takie akcje w tym kierunku zamiast zachować się jak dorosły człowiek i porozmawiać, to nie ma co sobie zaprzątać głowy taką osobą. Z której strony by nie patrzeć - olej.
 37. 1 punkt
  lubiejagodzianki

  Mała(?) wpadka przez sen

  Mnie mój nazwał innym imieniem i ja jego też. Ja zostałam nazwana imieniem jego byłej dziewczyny, a on imieniem mojego przyjaciela (tak, przyjaciela, takiego od 10 lat :D). I co? I nic. O czym to świadczy? O tym, że gdzieś tam w podświadomości to imię krąży, bo było/ jest często wymawiane. Ja się zaczęłam śmiać, chociaż widziałam przerażenie w jego oczach. Schizy Twojej dziewczyny nie wróżą nic dobrego. Kolejna rzecz - spiny o to, co ktoś powiedział we śnie są najgorsze, bo przecież tak naprawdę ona mogła nawet nawymyślać po to, żeby móc się do Ciebie przyczepić o tę dziewczynę. Coś mi tu śmierdzi, że po 3 latach w nocy powiedziałeś jej imię..
 38. 1 punkt
  malinowy_chruśniak

  Niewybaczalność zdrady

  Czcze gadanie. "Tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono". Nie zaimponowałoby mi to, tak jak i nie zaimponowałoby mi gdyby ktoś powiedział że wybaczy.
 39. 1 punkt
  Marcin91

  Męski problem

  Dokładnie jak @Krovitz napisał. Maxon jednorazowo okej, ale poszukaj przyczyny wraz z lekarzem. Badania to podstawa. FSH LH SHGB tesosteron, prolaktyna, estradiol progresteron to podstawa w szukaniu przyczyny. Stres, kiepskiej jakości dieta też ma wpływ.
 40. 1 punkt
  Krovitz

  Męski problem

  @jans77 bo maxon to droga alternatywa jak sie nie chce du*y do lekarza ruszyć po inną wersję sildenafilu. Tak jakbyś poszedł i kupił wódkę po kilka stów za litr. Jeśli jednak nie zależy ci na kasie to jasne ze to dobre dla ciebie wyjście. Mnie osobiście by bardziej zaniepokoiło że przestał stawać, czyli że się mi organizm sypie. Wiadomo że są okresy stresoww w życiu, na krótką metę ok, od czasu do czasu. Ale jeśli to permanentny problem to trzeba go rozwiązać a nie łykać maxon
 41. 1 punkt
  Krovitz

  Problem z erekcją

  @jans77 nie ma co, dojrzałość na maksa ;). Prezerwatywy też się wstydzisz kupować?
 42. 1 punkt
  Marcin91

  Rejestracja anglika krok po kroku

  Można, nikt nie robi problemu. Nawet niektóre nowe są sprzedawane z kierownicą po lewej stronie, bo dany model nie posiada wersji z kierownicą po prawej. Wiadome jest że jak podejmiesz stałą pracę w UK powinieneś posiadać samochód zarejestrowany w UK. Dlaczego tak? Bo podatek drogowy mają płatny osobno, a nie tak jak u nas wliczony w opłatę za paliwo. Co zaobserwowałem jezdzac anglikiem ?W okresie zimowym łatwiej jest wyłapać pieszego lub rowerzystę bez swiatel. Niestety w małych miejscowościach tacy dalej się zdarzają. Kierowanie takim samochodem to kwestia praktyki, jeżdżę raz z kierownicą po prawej a później siadam do tego z kierownicą po lewej.
 43. 1 punkt
  ojapitole

  Rozstanie, powrot czy co robić?

  Na twoim miejscu nie pchałbym się ponownie w ten układ...szkoda życia, szkoda nerwów...
 44. 1 punkt
  Krovitz

  Rozstanie, powrot czy co robić?

  Moim zdaniem po jej zachowaniu widać że wie że zrobiła bląd i chce żebyś ją błagał i powrót. Tylko żeby o wyszło od ciebie. To zagadywanie i tak dalej etc.
 45. 1 punkt
  Szwagier

  Rosyjscy dyplomaci wydaleni

  Kto ich tam wie jak to było na prawdę czy to nie jest jakaś uknuta zorganizowana akcja przeciw Rosji, straszą tą Rosją więcej niż co warto. Jak by go chcieli zlikwidować to by to zrobili "dyskretniej" a z szumem to ewentualnie się likwiduje ukrywającego się "szpiega-zdrajcę" Teraz jeszcze jakiegoś polaka zatrzymali co szpiegował na rzecz Rosji i akurat teraz o tym mówią. My i tak się nie dowiemy jak to było na prawdę.
 46. 1 punkt
  Robson

  Whisky

  Wolisz, bo wodka to nasze dobro narodowe i organizm od mlodosci jest do niej przyzwyczajony.
 47. 1 punkt
  Keliwa women

  Szukam pomysłu na tatuaż

  Ja jak chciałam zrobić tatuaż to nie zastanawiałam się czy będzie bolało. zastanawiałam się dobre dwa lata nad motywem czy akurat taki chce i czy akurat w tym miejscu.... nigdy, a bo faceci będą mieli na co popatrzeć... ehh to jest bardzo ważna decyzja... co się chce mieć, żeby za pół roku nie było aaaj mogłam inny motyw ten mi się znudził
 48. 1 punkt
  UsteczkaDoOczu

  Pytanie do kobiet

  Heh, to jest tożsamy tekst do męskich (jakże często słyszanych) tekstów typu: -kobieta kończy się na 50kg albo -kobieta z małym biustem to nie kobieta. Taka złośliwość po prostu, naśmiewanie się z niedoskonałości
 49. 1 punkt
  bills

  Bezsenoość

  Melisa Marzanka Nostrzyk Ponoć jeszcze pomaga czarny bez.
 50. 1 punkt
  malinowy_chruśniak

  Problemz dziewczyną przyjaciela

  Zastanów się czy jakbyś miał przyjaciela to poradziłbyś mu się pakować w takie krzywe akcje. Laska nie jest wolna. Jak dla mnie to kończy temat. Jakby między nimi źle nie było, jeśli teraz się wtrącisz to dostaniesz łatkę gościa który rozwala związki. A jeśli jednak hipotetycznie doprowadzisz teraz do tego że będziecie razem to nie zdziw się jak ona uzna że to jednak nie to i wróci do byłego który nagle zacznie się starać mówiąc mu że to TY jesteś ten zły i niedobry i ją zbałamuciłeś. Kręci z Tobą ZAJĘTA laska. Nikt jej się nie broni rozejść z tym gościem i wtedy próbować coś z Tobą. Skoro tego nie robi to coś to o niej mówi.