PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 12.09.2017 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    @Krovitz - argumentum at 'przesadum' Nicponiu... Kobietę z dzieckiem przyrównujesz do ... ??? No weź...
  2. 1 punkt
    Zawsze wtedy 2 kwestie mnie zastanawiają @ojapitole. 1. co by było gdybyś nie wiedział i wszedł w relację... czy też by Ci tak prosto było odrzucać? 2. i gdybyś Ty miał dziecko samotnie to byś się tak skreślał w oczach innych? Hmmmm...
  3. 1 punkt
    @Trocki, czytam to forum wystarczająco często, by stwierdzić, że byłeś jeleniem na własne życzenie, a dziewczyna bardzo się dla Ciebie starała. Była raczej niezaradna życiowo i potrzebowała czyjejś pomocy, świadomie się na tę pomoc i wszystkie benefity z jej strony godziłeś. Cały czas to krytykowałeś, ale jednak w tym trwałeś. A może ona naprawdę Cię kochała? Mi nie o takie poczucie ważności chodzi, że facet utrzymuje cały dom. Chodzi mi o to, że ma prawo decydowania o wspólnym życiu, że nie wszystkie plan są tylko pod matkę i dziecko, że matka tak rozwija relację, by dziecko szanowało i słuchało partnera itp., itd... Oczywiście można myśleć, że wszystkie kobiety nie mają wstydu, pracy ni pieniędzy i szukają sponsorów, czemu by nie, można się poczuć wspaniałomyślnie. Brzmi jak rodzaj prostytucji - ona daje łóżko, a on pomoc finansową. Tylko po co do tego dziecko? Ja obserwuję w swoim otoczeniu inne rzeczy. Mężczyźni chcą mieć rodzinę, z jakiegoś powodu (jeszcze) nie mają swojej. Angażują się w opiekę nad dzieckiem, starają się, kochają to dziecko. Widziałam wiele takich rodzin, znam takie rodziny. Wiec Twoje cyniczne spojrzenie naprawdę nie jest tu jakąś regułą, jak to przedstawiasz. To tylko jedna z możliwości.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00