PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 04.05.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Jeżeli kobieta po rocznym związku ma opory do seksu oralnego i po seksie ma wyrzuty sumienia, to znaczy, że nie jest szczęśliwa z tobą i cierpi. Czy ona kiedyś osiągnęła orgazm przy tobie? Jak Ty jej robisz minetkę że ona ma opory, by zrobić ci loda?... Nie ma szans, by dziewczyna miała wyrzuty sumienia po seksie, gdybyś jej odpowiednio tyłek wyzłocił i miała jeden czy dwa orgazmy. Nie truj jej - tylko poświęć jej czas, by czuła się kochana i szczęśliwa. Jej potrzeba Faceta, który ją poprowadzi, a nie chłopca co zadaje masę pytań i nic nie widzi.
 2. 3 punkty
  A czemu ty w wieku 31 lat nie masz paczki kolegów znajomych i tak sam sobie żyjesz ? Nie chciałbym wyrokować itd ale czasami są takie osoby które nie skupiają w okół siebie ludzi bo mają w sobie coś co nie przyciąga innych a wręcz odpycha. Więc i dziewczyny się Ciebie nie trzymają. Ale na pewno są takie którym podpasujesz. Takich wątków jak Twój na tym forum są dziesiątki wystarczy poszukać. Co do poznawania ludzi to każde miejsce jest dobre ja zagaduję dziewczyny w osiedlowym spożywczaku, czy nawet w przychodni, nawet z mężczyznami potrafię nawiązać kontakt, że w długiej kolejce do lekarza sobie żartujemy i się śmiejemy. Wszelkie miejsca gdzie bywają ludzie są dobre, podchodzisz z byle tekstem sytuacyjnym i lecisz dalej, jak jest kontakt to wymieniasz się tel i potem umawiasz, tylko nie można się czaić i wstydzić tylko pewnie zagadywać tak zwyczajnie o du**e maryni.
 3. 2 punkty
  Jak to czytam to zaczynam wątpić w sens Darwinizmu. Powiem Ci jak mężczyzna mężczyźnie, wyjedź gdzieś sam na weekend, przejdź się na kilkukilometrowy spacer i zrozum, że na tym świat się nie kończy. Jak w ogóle można pisać, że ona jest dla Ciebie wszystkim?! Poznasz kiedyś kogokolwiek i będziesz mówił to samo? Każdego da się zastąpić, człowiek jest jedyny w swoim rodzaju tylko w wyglądzie, bo charaktery, ideologię są jednakowe. Daj sobie spokój, co jutro masz umrzeć, że widzisz tylko ją na horyzoncie? Do pewnych rzeczy trzeba podejść racjonalnie, za mało wartościowych książek, wywiadów etc. przeczytałeś, masz skrócone pole widzenia. Przykład. Kopniesz w kalendarz, ona opłakuje to rok, potem żyje swoim życiem, odwiedza cię na cmentarzu tylko 1 listopada, a Ty tutaj chcesz zgrywać Lancelota? Każdy ma taki sam udział w związku, to jest ognisko i każdy ma dokładać taki sam kawałek drewna, wtedy to ma sens, a jeżeli ktoś zaczyna dokładać za drugą osobę to nie jest to warte świeczki. Ja wiem, że idzie się przyzwyczaić, ale jeżeli nie potrafisz tworzyć związku, w którym nie góruje tylko serce, a odzywa się rozum to powodzenia w dalszych takich problemach.
 4. 2 punkty
  @ojapitole smatwatch to NIE zegarek tylko urządzenie multimedialne z opcjami sportowymi i z funkcją wyświetlania czasu. Więc jak dla mnie to raczej się nie nadaje do noszenia jako zegarek. Tak samo jakby ktoś chciał zegar do domu a ty mu polecisz mikrofale, piecyk czy inne agd no bo przecież godzinę pokaże a i ma inne zastosowania jeszcze. @Mirko123 za 400 to nie poszalejesz ale w naszych sklepach możesz poszukać wśród Lorusów czy Casio, jeśli nie boisz się kupować za granicą to za 400 to już można jakąś fajną Invictę kupić lub Seiko, Orienta. Masz jakieś wymagania co do koloru zegarka, koperty, tarczy czy wyglądu, taki zegarek klasyczny z indeksami czy cyframi, może pilot ?
 5. 2 punkty
  Wybacz Szara, ale nigdy nie użyłem takiego stwierdzenia "że takie rzeczy tylko w Polsce" Reagujesz jak typowa kobieta czyli emocjonalnie, gdybyś przeczytała ze zrozumieniem pierwszą moją wypowiedź i nie fiksowała się tylko na pierwszym jej zdaniu, to coś może byś zrozumiała. Za granicą mieszkam od 25 lat ze twoje 10 nie robi na mnie wrażenia i nie taki jest temat tej dyskusji ze jeżeli masz swoje przemyślenia i argumenty odnośnie tematu autora to zaproponuj mu coś konstruktywnego Nie mam zamiaru licytować się z kimś kto nie rozumie sensu mojej wypowiedzi, I schodzić do jego poziomu. Pozdrawiam,
 6. 2 punkty
  Kobiety nie robią tego co mówią, tylko co czują. Musisz trochę nad nią popracować. Oczywiście nie spodziewając się zbyt wiele. I bez nachalności.
 7. 2 punkty
  Zwykły kosz, jesteś b. młody idą wakacje nie oglądaj się za siebie tylko idź do przodu i zapoznawaj nowe dziewczyny
 8. 2 punkty
  Za duże masz ciśnienie i niskie poczucie własnej wartości. "Samotny pan" w tym wieku? Facet Ty nie masz 80 lat!!! Więcej luzu przede wszystkim do siebie. Dobrze radzą poprzednicy. Facet musi coś sobą prezentować, być ciekawy, wygadany itd Zacznij od tego, że jesteś młody - nie nazywaj siebie starszym panem, bo sam siebie eliminujesz z podrywu wielu kobiet.
 9. 2 punkty
  Witaj! Odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego taki Stephen Hawking nie miał takich problemów? Poradniki podrywania na ulicy w sklepie ok. Tylko co dalej? jak zatrzymasz kobietę? Samcem Alfa od czytania i odgrywania roli z poradników nikt się nie stanie. Kobiety wybierają ludzi sukcesu z pasjami i to już geny je zaprogramowały by dzieci miały co jeść. Możliwe że będziesz człowiekiem sukcesu, teraz jednak zapisz się na salse czy inny taniec gdzie przychodzi masa kobiet, brak tego w twoim mieście? to jeszcze lepiej, dojazdy to fajna okazja do poznania ludzi. Wyjdź do ludzi i żyj pasjami, nie siedź w domu.
 10. 2 punkty
  Jest to całkiem naturalne, Pamiętaj tylko, czym bardziej jesteś dla niej przewidywalny i na jej zawołanie tym bardziej jej serce twardnieje. Ile ta Panna ma lat? Pomyśl czy nie jesteś dla niej tylko PKSem? PKS to taki typowy autobus, obciachowy ale do każdej wiochy dojedzie, jeździ na rozkład i zatrzymuje się na żądanie. I każda panna ma kilka takich PKSów na zawołanie, by mogła podbudować swoje ego, być rozpieszczaną, jak dostanie kosza od innego to pocieszaną przez PKSa - czyli Ciebie. Że nie wchodź w te schematy, nie odzywaj się dwa dni (wiem to koszmar) i wpadnij do niej bez zapowiedzi z winem. Jak strzeli focha to wyjdź i nie odzywaj się pierwszy. Bądź zawsze nieprzewidywalny i graj na jej emocjach, zapomnij o prezentach gdy nie masz z tego korzyści. Prezent to możne być kolacja razem, wypad na basen, saunę czy dobre wino wypite razem. Postaraj się by inne panny wtedy do Ciebie dzwoniły czy pisały SMS (może to być kolega wpisany jako "Weronika";)) i nigdy się nie tłumacz. Na pytanie kto pisze? odpowiedz ze królowa wikingów niech sobie po nocach głowę łamie. Nie wyznawaj jej miłości, takie coś tylko po seksie czy 2 winach wypitych razem możesz jej mówić.
 11. 2 punkty
  Ale tak na prawdę, to babcia sama jest sobie winna. To nie wasza sprawa. Z drugiej strony, jakby ktoś wyzywał moja kobietę od ku...w to raczej bym tego nie zlekceważył. Z drugiej strony odpuść facetowi, bo czasami trzeba żyć obok siebie i lepiej mocniej nie eskalować wzajemnej niechęci bo może się skończyć podpaleniem, zatruciem zwierząt gospodarskich (jeśli takowe są) albo jeszcze czyms gorszym. Poza tym z burakami lepiej nie zaczynać wojenki podjazdowej, bo to będzie trwało dopóki tam będziecie mieszkać. Zabić nie zabijesz, a żyć obok musisz (chyba, że się zdecydujecie wyprowadzić), więc po co się z nimi non stop użerać?
 12. 1 punkt
  Nie ma niczego zlego jeśli kobieta zaprasza, jest zainteresowana. To bardzo miłe, w końcu mamy równouprawnienie ?.
 13. 1 punkt
  Tak ogólnie dziwnym byłoby się spotykać z byłą kolegi, jak widzieć związek byłej z kumplem to jest po prostu nie zdrowe. Życie to nie Moda na sukces Ale Ci twoi koledzy to ogólnie mają jakieś dziwne loty. I po co to w ogóle rozkminiasz ? Zapomnij o tym i żyj dalej
 14. 1 punkt
  Jak zobaczyłem taki post to miałem w ogóle tego nie czytać, ale przewijając rzuciło mi się w oczy o wsadzaniu penisa w usta i to mnie trochę zaciekawiło, że postanowiłem przeczytać. Na początku miałem jednoznaczne odczucia później jednak były coraz bardziej zmieszane, ale idąc po kolei Tylko kogo można poznać teraz na czacie, chyba kogoś szukającego właśnie seksu lub jakiegoś nieporadnego noulajfa który nie ma jakiegoś swojego życia i dodatkowo marnuje je w necie. No i fajny facet czego i kogo by tam szukał też jakiejś nieenergicznej dziewczyny która zamiast żyć normalnie spotykać się ze znajomymi i wychodzić do ludzi przesiaduje na czacie ? Do tego ta jego deklaracja na dzień dobry, że szuka tej jedynej itd... Jaka pewna deklaracja No jak słodziutko i super no ideał po prostu ideał, wygrałaś w totka znajdując takiego faceta na czacie Serio 28 letnia dziewczyna po kilku spotkaniach z facetem się zawstydza przy pocałunku ? Potwierdza to tylko moje przypuszczenia co do dziewczyn które mogą być na czacie. Ale jemu pewnie "w to mi graj" idealnie można sobie ją owinąć, wykorzystać lub całkowicie podporządkować. Serio ? Znajomych na czacie ? To dobitnie potwierdza kogo można tam spotkać i poznać Ale z powyższego widać, że doświadczenia mu nie brak idzie według dobrze ustalonego planu i wie co robi No widać strateg dobry Dobra dalej nie chce mi się punktować bo za długo by to trwało, napiszę z tego co zapamiętałem. Wydawało by się na początku, że koleś chce Cię tylko na seksik, potem można by wywnioskować, że raczej na kochaneczkę na dłużej skoro tak Cię urabia, ale ostatecznie to już nie wiadomo o co mu chodzi. Skoro zaprasza Cię na święta, zapoznaje z rodziną che ze znajomymi. Ale na pewno chodzi u o takie typowo podporządkowanie sobie osoby abyś była jakby typowo pod jego wpływem i od niego uzależniona. Może też właśnie dlatego szuka takich noulajfów na czacie. Te ciągłe gesty, trzymanie za rączki oh aha, tylko jeszcze du**ę miodem smarować i cukrem sypać. Co do tego waszego seksu to też dziwna sprawa, jeśli o niego chodzi o to chyba lepiej z tą gumką niż w ogóle. Przynajmniej na początku. Ale z gumką to nie chodzi przecież tylko o ciążę ale o choroby przenoszone drogą płciową których można być nie świadomym, to chyba również powinna być przeszkoda do swobodnego seksu. I pasowałoby się wspólnie przebadać choć rozumiem, że przy twoim doświadczeniu pewnie jesteś czysta ale on ? Rozbawił mnie też ten jego tekst o witaminkach, zamiast jakoś normalnie doprowadzić do seksu a potem na spokojnie udobruchać Cię na finał w ustach to wali Ci bez zgody ostrzeżenie pieprzy o witaminkach czym mógłby Cię tylko zniechęcić. Ciężko powiedzieć czy podrywacz czy zakochany. Podrywacz pewnie dawno dałby sobie spokój, ewentualnie taki co chciałby sobie kochaneczkę na dłużej wychować, ale widząc jego zachowanie może to być typ właśnie szukający takiej cichej spokojnej dziewczyny, bez grupy przyjaciół znajomych dla której będzie całym światem którą sobie podporządkuje, będzie znał każdy jej krok i kontrolował jej życie. Tak to trochę wygląda. I co widzę to między wami nie widać jakiejś iskry, chemii prawdziwego zakochania tylko jakaś taka po prostu z jego strony gra strategia w zdobyciu podporządkowaniu sobie Ciebie a z twojej strony chęć posiadania faceta.
 15. 1 punkt
  Czytałem ostatnio, że w UK otworzyli burdel z seks robotami. Ruch mają większy niż na lotnisku. A większość pytanych kobiet twierdzi, że to nie powinno mieć miejsca. Ale z drugiej strony większość z nich trzyma vibrę pod łóżkiem. Czysta hipokryzja.
 16. 1 punkt
  @showman Może i stylowe bo to zegarki modowe tzw "majtkowce" i nadają się dla dziewczyn które traktują je jako dodatek do ubioru. Facet który chce mieć prawdziwy i porządny zegarek powinien się takich marek wystrzegać. Poza tym te zegarki nie są warte swojej ceny bo w większości płaci się tam za Logo a nie za zegarek i jego jakość. Poza tym jak to z modą za kilka sezonów może być nie modny. Więc nie polecam
 17. 1 punkt
  Może nie tyle co zainteresowanie samo w sobie. Chodzi o to, żeby się czymś zajmować w ciagu dnia, a nie tylko internet-tv-jedzenie-spanie Takie życie to wegetacja. Nikogo nie poznasz i niczym nie zaskoczysz. Są różne kobiety, tak jak różni mężczyźni. Jedni nic nie robią w ciągu dnia, a drudzy są bardzo aktywni. Tak samo jak mężczyzn nie zainteresuje sobą kobieta, która nie ma nic do powiedzenia, bo jej codzienność to tv, seriale i internet, tak samo działa to w drugą stronę. Mężczyźni, którzy siedzą w domu, a już nie daj Boże w domu z rodzicami, też nie przykują uwagi. Powiem szczerze, że taka niestety jest natura, że zazwyczaj to mężczyzna powinien mieć gest, otworzyć drzwi przed kobietą, zawieźć gdzieś. Jeżeli oczywiście się o nią stara. Dlatego też, mężczyzna, który nie posiada własnego samochodu wygląda słabo. I nie chodzi mi tutaj o super drogie auto, ale po prostu swoje.
 18. 1 punkt
  Myślę, że chce z Ciebie zrobić orbitera. Takiego gościa, który jest zawsze pod ręką. A ona chce być wolna, by w razie czego nie mieć związanych rąk związkiem. Niestety, to nie wrózy dobrze na przyszłość. No chyba, że to jakaś borderka, to wtedy u takiej nic nie wiadomo. Wtedy pewnie wcześniej czy później sam zrezygnujesz. Tak czy siak kobieta potrzebuje emocji. Będziesz jej je dawał, będzie blisko Ciebie, aż w końcu da jej emocje ktoś inny.
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Na pewno ogranicz swoje kontakty z nią i wyznania miłosne, przytłaczasz tym młodą dziewczynę. Trochę tym spaliłeś sprawę, i było od razu z nią zakręcić na coś bliższego a nie czekać aż ktoś inny to zrobi i przy okazji namiesza jej w głowie. Jak coś do Ciebie czuje to powinna się sama odezwać choć w tym wieku to człowiek jak chorągiewka
 22. 1 punkt
  No coś Ty. Kapelusz może być bardzo uniwersalnym dodatkiem i wcale nie zamyka Cię tylko na klasykę. Kojarzysz „tatusia na wakacjach” w jasnym kapeluszu, kolorowym (nieco surferskim) t-shirtcie, plażowych spodenkach i sandałach? Albo właśnie w okularach, brązowej marynarce i np bordowych spodenkach za kolana z tzw crop (jakby ucięte)? Można do woli się bawić ale potrzebujesz kapelusza letniego, chociaż jeśli dobrze skomponujesz szafę to i klasyczny spełni swoją rolę. Osobiście jestem fanką kapeluszy Ostatnio też mam jakieś powodzenie u okularników i z tego co zauważyłam taka casualowa elegancja, zabawne marynarki, brązy, bordo, butelkowa zieleń a nawet patchwork bardzo im pasuje A kapelusz bardzo fajnie dopełnia taki look. Spokojnie coś dla siebie znajdziesz. Wybór jest ogromny, bo jak patrzę po sklepach to kapelusze wracają do łask
 23. 1 punkt
  A więc masz prostą (lub „prostą”) negocjację. „Potrzebuję widywać się z kumplem przynajmniej raz w tygodniu. Potrzebuję od czasu do czasu przebywać ze swoimi znajomymi. Potrzebuję odwiedzać babcię. Ty potrzebujesz założyć rodzinę. Potrzebujesz dużo mojej uwagi. Potrzebujesz czuć kontrolę.” Przedyskutować i popracować nad rozwiązaniem każdej sprawy z osobna. Jeśli nie będziecie współpracować to prędzej czy później będzie fiasko. Wątpię, żeby dziewczyna była posesyjną psychopatką ale kto wie? Nie znam jej, natomiast większość dziewczyn dobrze zna problemy typu „on się nie określa” i „on woli kumpli ode mnie”. Często jest to kwestia do przepracowania związana z ogólnie pojętym dojrzewaniem. Zarówno niegotowy autor jak i zaborcza jego partnerka zdradzają się ze swoją niedojrzałością, i nie ma w tym nic złego, normalna rzecz. Dojrzewanie do pewnych spraw to proces. U jednych zachodzi szybko, u innych wolno, no i może też wcale nie zachodzić Dlatego warto przepracować pewne problemy, to dużo uczy a do tego potrzebne są doświadczenia z drugą osobą. Jak się nie da to rozstania też wiele uczą
 24. 1 punkt
 25. 1 punkt
  Tu poszedłbym tropem kolegi Trockiego i zapytał o ta koleżanke. Zapytam żartobliwie zdrowa?
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00