PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 14.03.2019 uwzględniając wszystkie działy

  1. 2 punkty
    Dlaczego mając 20 lat wchodzisz w stały poważny związek ? Dlaczego ??? Wchodzisz w wieku 20 lat w stały związek z nastoletnią matką ??? Przecież samo to wróży katastrofę. Dlaczego dajesz się szmacić i sobą poniewierać ? Wytłumacz Dlaczego ??? Czy ty pochodzisz z krainy gdzie nie ma kobiet, a mężczyźni nie znają metody tzw "walenia konia" ? Przecież to chyba lepiej przytrzaskiwać sobie hu*a drzwiami od szafki niż pakować się w taką relację !!! Czy ty masz taką silną potrzebę posiadania dziewczyny ? Czy ty jesteś tak szkaradny jak ostatni paszczur, że w wieku 20 lat bierzesz sobie matkę z dzieckiem ? Czy ty słyszałeś kiedyś o antykoncepcji ? Po kiego hu*a robisz jej kolejne dziecko ??????????????????????????????????????????? ku*** po kiego ?????? Ja pi***olę tak zjebanego tematu to w historii tego forum nie widziałem a było ich wiele. Wiesz co to kalosz, guma, kondom, eros, prezerwatywa czy jak jeszcze to zwał ??? Masz w ogóle pewność, że to twoje dziecko ??? hu*a co masz, tak ci się wydaje a może być różnie. !!! Czy ty nie widzisz, że ona typowo cię "upolowała" bo zobaczyła w tobie miękką faję (wyględną z mieszkaniem) którą będzie mogła sterować ? Ma te wszystkie fanaberie bo sobie może na to pozwolić ? A ty grzecznie wykonasz lub nieznacząco coś bąkniesz pod nosem Dziwisz się rodzicom, że kazali Ci "Iść na pociąg" ? Ja jak bym był twoim ojcem to kazałbym Ci za*********ć z buta na piechotę a nie pociągiem jeszcze. Macie 5k miesięcznie a ile z tych pieniędzy zarabia ona ??? Są w tym alimenty od ojca pierwszego dziecka ? Chłopie postaraj się o badanie DNA tego dziecka, jeśli to nie twoje to wyjeb ją na zbity ryj i nie zastanawiaj się ani chwili. Jeśli jednak twoje to też powinieneś się z tą panną rozstać. Jeśli jednak zależałoby Ci ze względu na to dziecko zostać z tą kobietą to musisz wprowadzić w wasz związek znaczne zmiany. Musisz przysłowiowo pi***olnąć ręką w stół i zagłuszyć jej wszystkie fanaberie, ona to robi bo może, bo jesteś miękką fają która sobie na to pozwala. Ona wysysa z Ciebie całą energię i radość z życia, odbiera Ci znajomych hobby wszystko. Musisz do tego wracać i komunikować jej to stanowczo, odpierać wszelkie manipulacje, a jak jej się nie podoba to powiedz: alimenty na dziecko mogę płacić ale proszę już łaskawie wy***rdalać z mojego domu. Jeszcze trochę i będziesz wrakiem człowieka a ona będzie się ruchała z innymi i wrobi Cię w kolejne i kolejne dziecko. Niech zgadnę, nie namawiała Cię czasem na małżeństwo ? No jak nie jak tak, na pewno. Nie daj się w to wp********ć bo będziesz płakał do końca życia. Ach pewnie, że tak w końcu napisałeś narzeczona Pierwsza sprawa dla Ciebie to ustalenie genetyczne ojcostwa dla tego dziecka, jeśli nie jesteś to ją wy*********z na zbity pysk. Jak twoje to ustawiasz ją do pionu albo wypiedrdalasz. Ratuj się chłopie puki możesz. Sorry za formę wypowiedzi, zdarza mi się to pierwszy raz ale nigdy takiego tematu tu jeszcze nie było.
  2. 1 punkt
    No to pięknie nie sądziłem, że już jesteś na tym etapie. Pod żadnym pozorem nie wychodź z własnego mieszkania bo jeszcze będzie próbowała Cię wy*****ć czy innych dziwnych sztuczek. Wszystko nagrywaj w razie W dzwoń na policję, takie czasy, że i facet musi zgłaszać przemoc bo dotknij ją palcem to cię zamkną więc uważaj z tym przesuwaniem jej. Wracasz i zostajesz w domu nigdzie się nie wyprowadzaj jak ona sama chce się wyprowadzić to jeszcze lepiej niech sobie czegoś szuka mieszkając z tobą i niech idzie. Nie ma co próbować tego ratować bo nic z tego nie będzie. Jak lałeś do środka to dziecko pewnie twoje ale nigdy nie wiadomo lepiej zrobić DNA niż bulić na nie swoje.
  3. 1 punkt
    Wystarczy. Ale Ty masz takie podejście, że chcesz gwiazdkę z nieba. Ta kobieta jest dla Ciebie za dobra. Z resztą zdradziłeś ją i nie za bardzo żałujesz. Jak dla mnie, nie szanujesz jej, bo wszystko przyszło za łatwo. W takiej kobiecie można się zakochać. Trzeba tylko widzieć kobietę, a nie kogoś bezpłciowego, z którym wygodnie się żyje. Z resztą jak piszesz wielkie miłości, często trwają krótko. Gdy opadnie miłosny dym okazuje się, że ta kobieta nie nadaje się do stałego związku.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00