PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendacje

Specjalnie wyselekcjonowana, najważniejsza zawartość naszej witryny

Oj 9 miesięcy po porodzie to dość czasu, by już dojść do siebie i wrócić do miłosnych igraszek w alkowie. Skoro żona tego nie robi, albo robi bardzo rzadko nic dziwnego, że zaczyna Cię to frustrować. Być może jest tak, że ona wstydzi się swojego ciała ( sam piszesz, ze ma nadwagę i do tego ta blizna jej "przeszkadza"), być może dziecko (a raczej opieka nad nim) ją wykańcza, być może chciała mieć dziecko i teraz jesteś jej zbędny, być może coś innego.. Być może, być może, być może... Powodów może być wiele, podobnie jak radzi koleżanka wyżej najlepiej o tym porozmawiać. SZCZERZE.
 
Poza tym nie wiem czy wiesz autorze, ale większość kobiet aby prowadzić aktywne życie seksualne potrzebuje adoracji od partnera. A ty sam piszesz, że żyjecie jak stare małżeństwo, i wieje u Was nudą tj. tylko dziecko - dom-spanie. Ja proponowałabym abyś trochę ją adorował. Tak jak kiedyś, jak ją podrywałeś kiedy jeszcze nie byliście razem Jakieś miłe słowo, komplement, kwiatek, masaż, całusek ot tak bo jest urocza itp. Fajnie też gdybyście trochę przełamali codzienną rutynę i np. wychodzili na randki czy wyjechali na wekend we dwoje BEZ dziecka. Kobieta jak czuje się kochaną, sama z siebie ma chęć się "odwdzięczyć".  
  • 1

    Punkty reputacji


Witam ✌🏻
Od około 8 miesięcy spotykam się z dziewczyną, od 3 jesteśmy razem. Jest ona ewidentną kokietką. Nie kryje się z tym, że flirtuje, więc myślę, że robi to po części nieświadomie. Po prostu łaknie podziwu lub chociaż zainteresowania wielu mężczyzn. Nie wierzę, że mogłaby zdradzić na dzień dzisiejszy, ale to zachowanie nie daje poczucia stabilności. Nie jest pierwszą kobietą tego typu jaką poznałem, ale pierwsza z którą odwazyłem się związać i pozwolić sobie się zakochać. 
A stało się tak, ponieważ gdy jesteśmy sami jest cudowna, troskliwa i zakochana również. Seks także jest wspaniały, nieprzeciętny. Rzecz dzieje się w momencie gdy mnie nie ma i jej się nudzi. Pisze z wieloma kolegami, szuka wrażeń wieczornych, lubi się pokazywać. To oczywiście wzbudza we mnie zazdrość nad którą lepiej lub gorzej panuję, to prowadzi do kłótni podczas których perfekcyjnie zwała winę na mnie i moją zaborczość. 
Zaczynam myśleć, że to jest toksyczne i mnie zżera. Wóz czy przewóz? 
 
  • 5 odpowiedzi

Dlaczego odzywacie się do swoich byłych ? 
 
Czy to jest jest normalne że były do mnie pisze, ja odpisuje bez większego entuzjazmu, a on zaczyna mi pisać o swojej dziewczynie jaka ona jest świetna ? 
 
Facet dorosły. Po co tracić czas na takie coś ? 
  • 10 odpowiedzi

Witam Panowie:)
od 3 lat byłam w związku, który zakończył się tydzień temu. 
Chcialabym spróbować to naprawic bo stanowczo spaprałam sprawę:(
czy któryś ma chwile czasu? Może męskie spojrzenie mi pomoze?:(
  • 29 odpowiedzi

Witam. Od kilku lat borykam się z ciężkim dla mnie problemem. Otóż... bardzo odstają mu sutki. Przez 2 lata nawet w upały chodziłem w bluzie żeby nie było tego widać. Nie wiem jak temu zaradzić. Może jakaś operacja ? Bardzo proszę o pomoc... 
Później może dodam jakieś zdjęcia, bo teraz jakiś błąd wyskakuje.
  • 2 odpowiedzi

Witam. Od kilku lat borykam się z ciężkim dla mnie problemem. Otóż... bardzo odstają mu sutki. Przez 2 lata nawet w upały chodziłem w bluzie żeby nie było tego widać. Nie wiem jak temu zaradzić. Może jakaś operacja ? Bardzo proszę o pomoc... 
Później może dodam jakieś zdjęcia, bo teraz jakiś błąd wyskakuje.
  • 2 odpowiedzi