PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kobieta25

Kobieta
 • Zawartość

  2535
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  84

Zawartość dodana przez kobieta25

 1. kobieta25

  Problem z tym co dalej?

  Zmieni, nie zmieni.... Tego nie wiemy. Ale chyba i tak nie pozostaje nic innego, jak wyprowadzka. No chyba, że autor chce aby do opieki nad dzieckiem wtrącali się teściowie, co będzie miało miejsce na 100% jeśli wciąż będą mieszkać razem z nimi.
 2. kobieta25

  Kobiety sukcesu - czy nadają się do związku

  O matko Kurt, ale wyszła z Ciebie "samcza" natura, to pewnie przez "mądrości" z Twojego ulubionego forum jakie tu reklamujesz A moderator śpi zamiast dać bana lub ostrzeżenie Ja tu podwójnych standardów nie widzę. Nie przeczę, że kobiety uganiające się za kasiastymi facetami mogą być materialistkami. Mogą być. Ludzie są różni. Ale przynajmniej są ambitne, patrzą wyżej, chcą więcej niż same mają i do tego dążą. Natomiast faceci często (za często!) osiadają na laurach i jednocześnie chcą być podziwiani przez swoją kobietę a im młodsza tym mniej wymagająca i łatwiejsza bajera. To proste. A jak kobieta okazuje się lepsza? To się dąsają zamiast się cieszyć, że mają inteligentną dziewczynę. Ja wiem, że dla większości facetów młody zgrabny tyłek wystarcza. Ale jak napisałam - wiem też, że często wynika to z kompleksów, bo faceci nie lubią być (czuć się) gorsi od kobiety. Ale żeby się postarać... To już się nie chce. A młodej dziewczynie wiele nie trzeba by zawrócić w głowie. Tzn. Potrzeba mniej niż tej starszej. Skąd wiesz, że taka kobieta też nie pragnie ciepła domowego ogniska? I dlaczego niby związek ma być niepewny? Bo kobieta rozwinie się tak bardzo, że spodoba się komuś innemu? A młoda to co? Dzieci narodzi i zaklepana? Tak samo związek może być niepewny. Tego nie przewidzisz. Pisałam o KOBIETACH i KSIĄŻKACH a nie o idiotkach i 50twarzy greja. Jeśli obracasz się w takim gronie... Współczuję. Widzisz - młody tyłek to nie wszystko, jak po seksie nie ma o czym pogadać... I mądry facet o tym wie!
 3. kobieta25

  Problem z tym co dalej?

  W ciąży wiele kobiet ma kaprysy. I wszystko im się poplątało - nie ma lokum a jest ciąża. To cierp ciało jak się chciało! Albo szukajcie mieszkania. Innej rady nie ma.
 4. kobieta25

  Kobiety sukcesu - czy nadają się do związku

  Myślę, że liczy się jeszcze obycie, czytanie książek czy zaradność. Dlatego większość panów nie daje rady
 5. kobieta25

  Kobiety sukcesu - czy nadają się do związku

  Nie pisałam o równości 1 do 1 tylko o podobieństwie w swojej płaszczyźnie. Typu bogaci łączą się z bogatymi, biedni z biednymi itp. Ludzie o podobnych aspiracjach czy możliwościach.. Mezalianse z ogromną przepaścią między ludźmi zdarzają się barrrrdzo rzadko. No ale ogólnie zgadzam się z Tobą. Z "ale" też się zgadzam ale moim zdaniem ma inne podłoże Jak sam trafnie zauważyłeś, kobiety z reguły szukają wyższego poziomu niż ten które same reprezentują. Dlatego kobieta która zarabia milion będzie "chciała" faceta który zarabia jeszcze więcej, mniej ogarnięta bardziej ogarniętego niż ona sama itp. Natomiast faceci, zazwyczaj "wyżej siebie nie podskoczą" więc patrzą w dół a nie w górę. Wiek nie ma aż takiego znaczenia, choć wiadomo, młode ciało zawsze wygra a większość facetów (niestety!) nie wymaga nic więcej, takie teraz płytkie społeczeństwo.... Każdy z Was (panów!) chce imponować swojej kobiecie, może nawet dominować, być zwyczajnie lepszym od niej tzn lepiej zarabiać, mieć szersze horyzonty itp. Młodą łatwiej zbajerować. O taką kobietę sukcesu, czy babkę z doświadczeniem trzeba byłoby się postarać a taką niełatwo zaskoczyć - dobra pensja i bajer na szybkie auto nie wystarczy by zobaczyła w facecie "boga". Młoda poleci i będzie można ją urobić "pod siebie". A faceci z reguły wolą "łatwiejsze rozwiązanie" a później plotą bzdury, że taka a taka kobieta "miała wymagania nie do spełnienia" Smutne, ale prawdziwe. Jak pisałam niewielu jest facetów, którzy chcą mieć ambitne kobiety. Wolą patrzeć w dół, byle kobieta nie była lepsza od niego samego. Smutne.
 6. kobieta25

  Myśli samobójcze

  Kurczę ależ to prawdziwe! Jakbym czytała o samej sobie.. Cała ja. Można by pisać godzinami. Czasem świat jest tak okrutny i niezrozumiały. Odbiera co najcenniejsze..
 7. kobieta25

  Myśli samobójcze

  Miewacie myśli samobójcze, tak na poważnie? Jak sobie radzicie?
 8. kobieta25

  Oceń utwór poprzednika

  Fajny utwór, ale... trochę taki bezbarwny. Brzmi jak tysiące innych, jakie lecą w radiu. A co myślicie o tym: https://www.youtube.com/watch?v=SNLsmh_otYs Znalazłam dzięki wstawce o Dorocie Trafankowska (polska gimnastyczka z klipu Bogusława Meca). Oczywiście teledysk Omega był inny, ale wstawki z p. Dorotą rzeczywiście pasują bardziej. Ma to swój klimat i mnie, gdzieś tam mocno urzeka...
 9. kobieta25

  Teściowa... symbiotyczna mamusia?

  To dlaczego jej mamusia nie może zająć się Waszym dzieckiem? Bo co, bo daleko mieszka? No więc kontaktuje się z Wami tak często jak często może. Dokładnie tyle samo co Twoja matka. Ale, że Twoja matka spędza u Was całe dnie to jest ok. A jakby jej matka chciała to już co? Już nie może? Poza tym to Ty trzymasz się blisko domu i rodziny a dziwisz się jej, ze tęskni za swoimi bliskimi, których ma daleko? Bo ja nie. Ty jakoś nie chciałeś zamieszkać w jej stronach. Bo co, za daleko od mamusi by było? Jak pisałam - myślę, że trafił swój na swego. I Twoja matka zadręcza ją, jej matka Ciebie i obydwoje nie umiecie dorosnąć i odciąć i jedną i drugą pępowinę.
 10. kobieta25

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  Hmn... Swoje (i większości panów) zniewieścienie tłumaczysz feminizmem? Ciekawe, ciekawe... Tylko... śmiać się czy płakać? Szwagier to chociaż udzielił jakiejkolwiek podpowiedzi. A reszta facetów co? Eh... Szwagier, bez @Trocki nudno, nie ma się z kim kłócić itp. Tęsknie!
 11. Kochani, mam do Was bardzo męskie pytanie - muszę uszczelnić mieszkanie (przed insektami od sąsiadów) tj. drzwi, rury od grzejników, listwy przy podłogach i nie bardzo wiem, co mam w tym celu kupić? Kratki wentylacyjne i okna wiem jak się uszczelnia Co do reszty to małe wyzwanie, bo nigdy nie interesowałam się tym tematem. Pomożecie? Czym się to (rury, listwy, drzwi) uszczelnia aby było skutecznie i abym nie zbankrutowała?
 12. kobieta25

  Kobiety sukcesu - czy nadają się do związku

  Doprawdy, nie wiem co Was dziwi w tym, że kobieta sukcesu zwiąże się TYLKO z facetem sukcesu i nie chce zejść "niżej". Może i ma "wysokie wymagania" ale to tylko Twój punkt widzenia. Mężczyzna, który podobnie jak taka kobieta jest człowiekiem sukcesu sprosta. I to na luzie. Dla mnie to oczywiste. Ogólnie zazwyczaj jest tak, że ludzie (na stałe) wiążą się z ludźmi podobnymi do siebie tzn. podobne aspiracje, poziom życia, finanse, oczekiwania itp.
 13. kobieta25

  Zakończyć toksyczny związek?

  Nie czytam, ale jeśli sądzisz, że Twój związek jest toksyczny to TAK, należy go zakończyć. Nikt zdrowy na umyśle, nie chce być ani ratować czegoś, co sam określa mianem "toksycznego".
 14. kobieta25

  Teściowa... symbiotyczna mamusia?

  Interesujące, że na innym forum nie wspomniałeś, że Twoja mamusia opiekuje się Waszym dzieckiem i CODZIENNIE jest u Was. Myślę, że trafił swój na swego - maminsynek na mamincóreczkę Najlepiej odetnijcie dwie mamusie - jej ale Twoją też!
 15. kobieta25

  Sztuka

  @loleczek i co, założyłeś tu konto tylko po to by nam to napisać?
 16. Autorze, przynam, że po pierwszym wpisie to nawet chciałam Cię obronić, bo to jednak strasznie fajne (a nie frajerskie jak uważaj wyżej wyświetleni koledzy) że wciąż dbasz (dbałeś?) o żonę, robisz jej kolację z winkiem i takie tam Super, że są tacy faceci. No ale... Dostałeś raptem dwie wypowiedzi i zupełnie nie rozumiem po co czytałeś to żonie? I czego oczekiwałeś w związku z tym? Że się zgodzi z nami? Rozpłacze i przeprosi? Eh, Ty naiwny... Trzeba było raczej zastosować się do którejś z rad (np. Szwagra) i zobaczyć co dalej. Jaka będzie jej reakcja. Bo teraz to, po pierwsze ona będzie czytać co tu czy na innych forach wypisujesz a po drugie, nawet jak wystawisz jej walizki za drzwi za kłamstwa, niedotrzymywanie słowa (i być może zdradę?) to ona sobie spokojnie zapali papierosa i pójdzie spać do koleżanki, bo będzie wiedziała, że to nie jest efekt Twoich przemyśleń i, że na poważnie ją rzucisz a jedynie internetowa rada aby ją zatrzymać.. Ma Cię w garści, (niestety!)na Twoje życzenie. I tylko dziecka szkoda. PS. Czy Cię zdradza tego nie wiadomo. Ale jest kłamczuchą. Macie dziecko a ona nawet nie uprzedzi, że wróci później. Żenada..
 17. kobieta25

  Zaczynam bać się kumpla - czy nie przesadzam?

  To nie zwierzaj mu się i utnij znajomość, skoro nie masz zaufania do tego człowieka. Wybacz @VonM ale ten temat nie ma najmniejszego sensu. Bo rozumiem, że nie jest łatwo odciąć się od kogoś kogo mimo toksyczności się kocha, od kogoś z rodziny, czy kogoś kto jest zależny od nas czy my jesteśmy zależni od niego itp. ale w takiej sytuacji? Co Cię ten człowiek obchodzi? Łączy Was coś (rodzina/interesy?)? Bo jeśli nie, to skoro się tak zachowuje, nie jest godny zaufania to ucinasz znajomość i już. I tyle w temacie. Nie wiem po co chcesz o tym debatować. PS. Tak na marginesie - biorąc pod uwagę treść Twoich wypowiedzi i tematów jakie zakładasz to trochę w tym racji jest. Prawdę pisząc, ja też Cię tak odbieram. Bez urazy.
 18. kobieta25

  Problem z tym co dalej?

  Oj Szwagier ja bym aż tak nie demonizowała tej dziewczyny Ja rozumiem, że mogą ją krępować rodzice za ścianą. Może chciałaby sobie pokrzyczeć, podyszeć (że się tak wyrażę), wykąpać razem, pobiegać nago a tu musi się jednak hamować, co pewnie odbiera satysfakcję z seksu. Większość kobiet potrzebuje pewnego komfortu, by się rozluźnić i mieć przyjemność z seksu. Poza tym jest w ciąży, więc może ma jakieś humory... Chociaż nie, wyraźnie powiedziała, że: Więc odpowiedź jest jasna. Organizuj chatę (NA STAŁE!) kawalerze! A nie wyjazdy jakieś Wszak dziecko w drodze, rodzinę zakładasz a kątem u teściów mieszkasz... I dziwisz się, że kobicie brak komfortu i się dąsa. Musicie się usamodzielnić. Choćby coś wynająć.
 19. kobieta25

  o co chodzi?

  Jeśli zapełnia czas alkoholem, to ja go odbieram jako alkoholika. I apel do Ciebie - używaj znaków interpunkcyjnych, zdanie rozpoczynaj wielką literą i w miarę możliwości każdą nową myśl pisz od nowej linijki. Literówk się nie czepiam i akapitów nie wymagam. W takiej postaci, jak ten tekst wrzuciłaś, jest bardzo ciężko zrozumieć o co TOBIE chodzi, że o tym alkoholiku to już nie wspomnę
 20. kobieta25

  Zakochałem się w koleżance z pracy o której nic nie wiem

  Autorze, nieustannie zadziwiają mnie tacy ludzie jak Ty. Dziewczyna pracuje z Tobą, nie tyle w jednej firmie co w jednym pokoju. Ba! Piszesz, że siedzi teraz bardzo blisko Ciebie, wręcz - jak to ująłeś - "na plecach". A Ty widząc ją codziennie w pracy i codziennie siedząc tuż obok niej.... piszesz do niej wiadomość na FB. I jeszcze dziwisz się, że Cię olała. Czy tylko mnie to jednocześnie śmieszy i żenuje? Rozumiem nieśmiałość, ale mogłeś zacząć tą znajomość od "cześć co słychać" i poprzez "jak tam po weekendzie" płynnie przejść do "może wybierzmy się po pracy na kawę?" a Ty strzałem we własną stopę udusiłeś znajomość już w zalążku. Brawo. Ale czego się spodziewać, skoro nawet temat założyłeś w taki sposób, że nie wiadomo o co Ci chodzi, czy mamy wróżyć z fusów czy jak... Oj chłopie. Ja nie dziwię się tej dziewczynie.
 21. kobieta25

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  I to jest męskie forum? Olaboga... Ale może masz rację, kolejnym razem wrzucę tego typu pytanie na jakieś babskie forum. W sumie koleżanka podpowiedziała mi więcej i konkretniej. Doprawdy dziwne te "dzisiejsze" czasy...
 22. kobieta25

  czy należy mówić wszystko znajomym? - toksyczni ludzie

  Najlepiej robić a nie mówić. Skoro masz jakiś cel to go realizuj. Pomalutku ale konsekwentnie. Mówienie o tym wszystkim na około i tak Ci w tym nie pomoże, lepiej skoncentrować się na celu i robić swoje. Dziel się planami/marzeniami (lub wątpliwościami, obawami) tylko z tymi 2-3 bliskimi, którzy życzą Ci dobrze. Bo po co opowiadać o marzeniach osobom, które Cię nie lubią i źle życzą? Pewnie piłabyś szampana radując się z życia i spełnionych marzeń a nie zastanawiała na jakimś internetowym forum czy wszystko z Tobą ok Myślę, że wobec takich znajomych powinnaś być neutralna. Wiesz, nie iść do celu po trupach robiąc komuś krzywdę ale też nie przyjaźnij sie z kimś na siłę. Z takimi to najlepiej neutralnie - cześć/co słychać/u mnie ok i tyle. A ludzi naprawdę toksycznych odsuwaj od siebie. I nie miej do nich sentymentów. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale prawda jest taka, że jedyną osobą z którą na 100% będziesz do końca to... Ty. Może masz bliskich tj. rodziców, partnera, którzy Cię wspierają i to jest piękne. Warto utrzymywać takie więzi jeśli są dobre i Ci ludzie Cię wspierają, są z Tobą w gorszej czy lepszej chwili. Ale niezależnie od okoliczności zawsze miej swój rozum. Swoje wartości i tego się trzymaj. I jak pisałam nie bądź niemiła, ale asertywna. Po prostu. I nie przejmuj się co ludzie (na których Ci nie zależy) myślą o Tobie. Nigdy wszystkim nie dogodzisz. To Ty masz czuć się w swoim życiu szczęśliwa, a nie jakaś Pani Jadzia ma Cię pochwalić. Powodzenia!
 23. kobieta25

  Całe życie uktywam brak męskości

  Wojtek zanim napiszę co myślę, zadam Ci dwa bezpośrednie pytania: 1. Z czego się utrzymujesz skoro nie masz pracy? Za co robisz opłaty, za co kupujesz jedzenie, ciuchy itp.? Bo wiesz, jak nadal utrzymują Cię rodzice to nic dziwnego, ze nie czujesz się mężczyzną... 2. Zamierzasz skorzystać z jakiejś rady czy chciałeś tylko popisać, wyżalić się? Wybacz, ale widzę tu jedynie babranie się w swoich myślach i brak... pytania do innych użytkowników. Czego od nas oczekujesz? W czym mamy Ci doradzić?
 24. kobieta25

  Nowosci kinowe

  Szwagier wiem tyle co Ty. Plus, że ma te same fanki co Justin Bieber Też nie czytałam recenzji.
 25. kobieta25

  Czy jemu naprawdę zalezy? Proszę was o opinie

  Żona to powinna nie lubić przede wszystkim męża co to nie umie dotrzymać wierności. No ale łatwiej jest nie lubić tej obcej wrednej lafiryndy, a nie biednego misiaczka, który wcale nie chciał zdradzić ale ta wredna zołza go zmusiła.