PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szwagier

Moderator
 • Zawartość

  3374
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  153

Ostatnia wygrana Szwagier w dniu 20 Sierpień

Użytkownicy przyznają Szwagier punkty reputacji!

Reputacja

272

2 obserwujących

O Szwagier

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 03.10.1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3913 wyświetleń profilu
 1. Szwagier

  Obraziła się

  Nic, olej to i najlepiej nie prowadź rozmów z dziewczyną na fb.
 2. Szwagier

  Samoocena na poziomie "śmiercią"

  Myślę, Twoim problemem nie jest wygląd (choć ma on jakiś wpływ) i zarobki ale twoje usposobienie. Pewnie jesteś też mało rozmowny, nudny i wieje od ciebie desperacją. Do tego wydaje się, że nie lubisz sam siebie, spędzić samemu jakoś ciekawie czas na tym co lubisz tylko upatrujesz swojego szczęścia w kobiecie a nie tędy droga.
 3. Szwagier

  Znikoma ilość seksu w małżeństwie, czuje się zaniedbany

  A po kiego grzyba się w ogóle z nią żeniłeś ?
 4. Szwagier

  Niezaradna zona.Za dlugo to trwa...Czas na decyzje?

  Przykre to takiś młody i już takie problemy. No cóż życie, nie ty pierwszy nie ostatni. To dość powszechne zachowanie pań. Po prostu pozwoliłeś na takie zachowanie i ona z tego teraz korzysta. Pogadaj z nią na poważnie, powiedz szczerze co Ci na sercu leży. Wspomnij o rozwodzie (choć z drugiej strony nie ma co jej uprzedzać może się sztucznie pilnować )Nagraj tą rozmowę, potem nagrywaj wszystkiej jej wybuchy awantury. W razie W jako dowody do sądu. No i przede wszystkim odetnij ją od kasy. No i musisz wprowadzać zmiany małymi kroczkami po prostu odzyskać jaja aby widziała w tobie faceta partnera a nie popychadło/bankomat. Przykro to mówić ale sam doprowadziłeś do tego, że tak jest.
 5. Szwagier

  Brak poświęconego czasu?

  Czekaj jak się odezwie, wymyśliła sama sobie focha niewiadomo o co to niech jej przejdzie.
 6. Szwagier

  Żałoba

  Kobieta może podrzucisz linka, akurat sztuka, poezja itp to nie moja bajka ale nie zamykam się na takie rzeczy i chętnie spojrzę, przeczytam.
 7. Szwagier

  Problem z penisem

  Na moje to na pewno masz za krótkie wędzidełko, co do napletka tonie wiem, ale nikt Ci tu wirtualnie nie pomoże musisz iść do urologa.
 8. Szwagier

  Żałoba

  No to faktycznie troszkę nam się wygadałaś, przejścia nie łatwe dla każdego a tym bardziej chyba dla takiej wrażliwej osoby jak Ty. Rozbawiłaś mnie troszkę tym Ukulele Też byłem w łodzi dwa dni zaraz po nowym roku
 9. Szwagier

  problem z facetem

 10. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Przychylam się, na prośbę autora mogę otworzyć.
 11. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Teraz to mówisz z sensem (z jajem)
 12. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Ale ona jest z dzieckiem większość czasu więc powinna mieć na nie jakiś wpływ a ona pewnie mu pobłaża w każdy możliwy sposób i dzieciak tak sobie pozwala. Trzeba go wziąć surową dyscypliną albo guma i wąskie drzwi.
 13. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  @kobieta25 Z pewnymi sprawami może masz rację np jak to aby poszła do pracy. Ona wielce sfrustrowana bo jedno dziecko ma do ogarnięcia z domem nie pracując na straszny kłopot na niej ciąży. Jest nie wdzięczna, nie szanuje swojego męża i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i należy ją przywrócić do pionu lub zostawić.
 14. Szwagier

  Krótko i na temat - Odejść , zostawić czy Nie?

  To prawda tylko czy ona będzie kochała tego mężczyznę ? Czy będzie go potrzebowała aby ją zapłodnił i łożył kasę ? 99%, że tak.
 15. Szwagier

  Krótko i na temat - Odejść , zostawić czy Nie?

  To święta prawda praktycznie zawsze tak jest, masz dać jej dziecko w małżeństwie a potem robić na nią i być posłuszny. Jedni Płci żeńskiej ? Dobrze myślisz tylko Ci jeszcze odwagi brak. Niech za mały przykład posłuży Ci dzisiejszy temat innego kolegi.