PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szwagier

Przyjaciel
 • Zawartość

  2912
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  103

Ostatnia wygrana Szwagier w Rankingu w dniu 8 Kwiecień

Szwagier posiadał najczęściej polubioną zawartość!

2 obserwujących

O Szwagier

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 03.10.1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2245 wyświetleń profilu
 1. Jaki pretekst

  Mnie to się wydawało, że geje są bardziej bezpośredni jeden uśmiech i wiadomo o co chodzi a tu jakieś próby podchodów, szukanie pretekstu
 2. Jaki pretekst

  Nie cytujemy poprzedzających postów w całości
 3. Miejsce pracy a relacje rodzinne

  Te wasze korporacje, to ile się pracuje w tych korporacjach często się zdarza ponad 8h ?
 4. Znajomi, temat tabu

  Jak się kumplujecie i spędzacie czas we dwójkę to mu powiedz, że sobie nie życzysz takich żartów niskich lotów które Cię nie śmieszą a jakoś wewnętrznie krzywdzą czy faktycznie ośmieszają w oczach grupy.
 5. Nagła zmiana zachowania

  Nic nie robić olać, może ograniczyć kontakt do koniecznego minimum może się jej jeszcze coś zmieni, ale chłopaku masz dopiero 17 lat i szkoda czasu na napalanie się na jedną laskę skoro tyle innych do okoła. Znajdź sobie taką co jeszcze nie miała faceta albo jakąś z czystszą kartą na dobre Ci to wyjdzie.
 6. Rozterka

  Słuchaj młody kolego to jest mniej więcej tak jak napisała jagodzianka ona tobą manipuluje młoda a sprytna ale taka natura kobiety i już szybko z niej wyszła. Prawdą też jest, że Ty jesteś trochę ciapą ale to normalne i to nic złego bo kto z nas w tym wieku taki nie był ? (niech pierwszy żuci kamieniem) Każdy to przechodził i zanim się nauczył w miarę relacji partnerskich to minęło sporo czasu ja sam w tym wieku to nie miałem zielonego pojęcia o takich sprawach. Dopiero zaczynałem to rozumieć tak ok 20 r.ż a i tak będąc w związku mając 21-22 lata zachowywałem się jak miękka faja manipulowany przez młodszą rozkapryszoną księżniczkę. Teraz masz internet-fora możesz zapytać starszych doświadczonych więc jest jak mówimy. Nie ma sensu tego Ciągnąć bo jesteście bardzo młodzi i jeszcze wielokrotnie zmienicie partnerów,nie ma w tym wieku co na siłę ratować "związku". Być może ona jest też już Tobą znudzona i wymyśla takie farmazony, bije jej krótko mówiąc. I jej może wcale na Tobie nie zależeć i zerwanie nie zrobi na niej wrażenia. A tak w ogóle to czego ona od Ciebie oczekuje mówiąc te wszystkie rzeczy, mówiła ? Czy tylko gada samej nie wiedząc czego chce ? To też tak czasami bywa, że ludzie dojrzewając zmieniają się i po czasie już do siebie nie pasują i się rozstają. Ale mam tu bardziej na myśli związki zawarte w liceum na początku studiów a rozpadające się na koniec lub po studiach no i to właśnie najczęściej zrywają dziewczyny Jak się z nią rozstaniesz to sobie odpocznij a jak chcesz to na spokojnie sobie kręć z Alą. I słuchaj jagodzianki widzę, że to mądra i bardzo stanowcza kobieta I to jest samo sedno i cała tajemnica i duża część udanego związku. Kobiety są jakie są a mężczyźni powinni być facetami i potrafić je poskromić. Tym bardziej to ważne w obecnych czasach dorastających miękkich faj. Natury nie oszukasz i nie daj sobie wmówić, że role płciowe nie mają znaczenia. Wiele młodych ludzi obecnie łyka ten cały dżender i wierzą w to. Oglądałem ostatnio kanał na YT młodego ok 16-17 lat młodego człowieka który troszkę był hejtowany ze względu na wygląd i mówi Gdzie to jest na pisane, że facet musi być męski, zachowywać męsko, ubierać tak czy inaczej, że nie może się malować itp itd Gdzie są ustalone takie prawa ? Bla bla bla No niby nigdzie i może robić co chce tylko co potem się dzieje w relacjach między ludzkich, jak ludzie nie zachowują się tak jak mniej więcej przystało na ich nie pisane role społeczne. Więc nie daj sobie wmówić, że to nie ma znaczenia. Natury nie oszukasz nowoczesnym zepsutym bełkotem. No dobra nie ma co przynudzać, olej tą babę odpocznij, zaprzyjaźnij się z Alą. Powodzenia Eh... Kobiety tylko o jednym, a skąd wiadomo, że oni wiedzą co mają w majtkach ? I to chyba dobrze, że w wieku 14 lat nie wiedziałaś.
 7. Problem z narzeczoną

  Oj tam oj tam moją byłą mało kto przebije. Moja ówczesna dziewczyna kiedyś pomyliła numery tel i zamiast wysłać smsa do kochasia to wysłała do mnie. W sms'ie był mnie więcej taki tekst : " Ok może być w hotelu ale ja nie płacę/nie dokładam się i później odwozisz mnie do domu" I Odebrałem go jak wsiadałem do auta wyjeżdżając na tydzień do innego miasta. Haha mocne co, ale musiała sobie w brodę pluć jak się kapnęła co zrobiła.
 8. Problem z narzeczoną

  No co Ci mamy więcej powiedzieć na pewno będzie bolało ale masz dopiero 26 lat masz czas na nową partnerkę i miłość. Jak mówisz, że obecnie coś jest nie tak to spróbuj przypilnować sprawę może coś się wyjaśni i wyjdzie, że znów coś kombinuje to masz już 100% powód aby ją zostawić.
 9. Problem z narzeczoną

  Dość nie ciekawa sprawa, niektórzy powiedzieliby jednoznacznie abyś się z nią rozstał. Puki co tak nie będę pisał ale musisz się sprawie bliżej przyjrzeć i na pewno wstrzymać się z samym ślubem. Jeśli masz 26 lat to jesteś jeszcze młody i masz spokojnie czas na nową partnerkę
 10. Kwiatki dla dziewczyny.

  Łe no ta i co jeszcze, skoro gadać z tobą nie chce
 11. NSA- aż musiałem wygooglować, o tym właśnie jest ten temat i jeśli chodzi o kwestie wyglądu to już wszystko było powiedziane. Jeśli chodzi o resztę którą napisałaś nie ma to dla mnie znaczenie, jedyne o co się "martwię" to czy dobrze robi lodzika. Ale zawsze można ją jakoś ukierunkować. Bo często facetom zależy na dobrym oralu, klasyku aby się zrelaksować odprężyć a nie jakieś eksperymenty. Nigdy nie słyszałem z ust faceta, że lubi eksperymenty i wychodzić poza ramy itd itp To dziewczyny lubią właśnie tak mówić. I jeśli tak powiedziałaś to pewnie zainteresowało go o czym mówisz itd. Gdzieś tam może myślał, że mu coś pokażesz ale sam poszedł tradycyjnie i już bez żadnych szopek. Nie chce się dalej umawiać bo: -szukał tylko na raz, a może mu coś w tobie nie podpasowało i tym bardziej -a może zdaje sobie sprawę, że byłaś nieusatysfakcjonowana, nie chce mu się bardziej starać i sam sobie odpuścił sądząc, że sama też nie będziesz zainteresowana dalszymi spotkaniami
 12. Czy on się mnie boi czy zlewa?

  Mogłoby być tak jak wspomniał ojapitole romanse z przełożonymi źle mogą się kończyć. Ale jeśli byłby na tyle opanowany aby z tych powodów rezygnować to inaczej by z tego wybrnął a nie proponując Fifę no ale kto ich tam teraz wie.
 13. Czy on się mnie boi czy zlewa?

  Musisz się podszkolić w Fife to mu zaimponujesz
 14. Role płciowe

  @Krovitz Nie zauważyłem Ja to tak odbieram, że jeśli w którymś tam tygodniu wytwarza się mózg i podejmuje jakąś tam pracę, wytwarza się serduszko to jest to już dziecko, nie płód-zlepek komórek i to mnie najbardziej zaskakuje u kobiet które takie życie noszą w sobie, że nie postrzegają go jako dziecka tylko jako jakieś tam komórki. A to chyba one powinny być do tego płodu/dziecka bardziej empatycznie nastawione.
 15. Role płciowe

  @Krovitz Ja akurat w słuszność bądź nie aborcji nie chciałbym wnikać choć. I jestem bardziej za niż przeciw, jeśli przeciw to właściwie tylko z aborcją na życzenie. I nie jest to u mnie na pewno na podłożu religijnym, tylko takim bardziej etycznym. Ale mnie się wydaje i tak sądzę, że kilkunastotygodniowy płód to jednak dziecko, niezdolne jeszcze do życia poza łonem matki ale jednak dziecko. Dokonując aborcji kończymy to życie tego nienarodzonego dziecka. I to mnie dziwiło w wypowiedzi Tiril, że kobieta mogąca potencjalnie nosić w sobie taki płód/dziecko/życie mówi ale to nie jest dziecko tylko jakieś komórki