PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szwagier

Moderator
 • Zawartość

  3349
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  149

Ostatnia wygrana Szwagier w dniu 15 Lipiec

Użytkownicy przyznają Szwagier punkty reputacji!

Reputacja

260

2 obserwujących

O Szwagier

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 03.10.1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3772 wyświetleń profilu
 1. Szwagier

  potrzebuję normalnego poglądu i opinii.

  No a co ty chcesz robić ? Nic nie rób może się wyciszy, ułoży sobie coś i wróci a jak nie to nie ma co kombinować na siłę. Wszystko to troszkę na twoje życzenie było się nie plątać w takie układy gdzie koleś z laską są 12 lat. Na wstępie pytaj czy ma kogoś lub jest w relacji "to skomplikowane" jak tak to odpuszczaj z miejsca unikniesz podobnych sytuacji. A tak poza tym to co ty masz takie parcie na chłopa ? Na prawdę tak Ci źle samej ? A przecież o seks kobiecie to banalnie prosto.
 2. Szwagier

  Grill

  Do kiełbasy, karkówki używam musztardy a do piersi z kurczaka lubię "cacyki" lub sos czosnkowy. Keczup to do kaszanki ale tę rzadko robię z grilla
 3. Szwagier

  Jak mam odzyskać miłość mojego życia

  Klasyka kolego klaska. To bardzo częsty jak nie najczęstszy scenariusz rozpadu związku gdzie młodzi poznali się na w szkole średniej ew na początku studiów a rozchodzą się po studiach. Po prostu dorastacie stajecie się innymi ludźmi a to i zaczyna wam (najczęściej jej) być wam nie po drodze ze sobą. I to że macie wspólne zainteresowania czy poczucie humoru to za mało. To co się rzuca w oczy to, że Ty bardzo chcesz aż za bardzo, skaczesz nad nią i się starasz a ona co robi ? Wspominałeś, że wcześniej niby się nie starałeś a ona się w jakiś sposób starała o Ciebie ? Potem doszła taka nuda i to oszczędzanie, było jej z tobą nudno nie dawałeś jej emocji a miłość się wypaliła po kilku latach, potem było przyzwyczajenie. Dlatego zaczęła się interesować innymi mężczyznami. Ona nie kocha Ciebie tak jak ty ją za samo to, że jest. Ona kocha Cię za coś a Ty tego czegoś już jej nie dawałeś. I żaden ślub tego nie uleczy i nie zmieni więc się nawet w niego nie pchaj bo tylko sobie skomplikujesz życie. Po prostu musicie się rozstać i tyle, olej sprawę i zobaczysz może sama zatęskni i będzie chciała wracać ale czy to dobre takie odgrzewane kotlety ? Raczej nie! I odpuść sobie jakieś terapie dla par bo to raczej dla wieloletnich małżeństw w z dziećmi, wspólna rodzina interesy a nie bo młodej parze się nie układa. Żadna terapia nie sprawi, że ona zapała znów do Ciebie miłością. To jedynie wygrana w totka może sprawić Także weź się w garść, odchoruj to i do przodu.
 4. Szwagier

  Balinowy kącik muzyczny

 5. Szwagier

  Żałoba

  To było tak dawno, że aż mało pamiętam jak dokładnie to zniosłem choć ogólnikowo pamiętam. Może coś skrobnę.
 6. Szwagier

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  Nie zastanawiaj się co, jak i dlaczego bo nie warto. Zlewa Cię i tyle, miej trochę szacunku do siebie i nie odzywaj się do niej. Będzie chciała to wie jak Cię znaleźć (choć pewnie tego nie zrobi)
 7. Szwagier

  Coś jej jest

  Różnie może być może faktycznie PMS do tego Matura jak rozumiem, może być zdenerwowana. Może do tego sprawy rodzinne i nie chce o tym gadać a za parę dni jej przejdzie. Jeśli nie to hmm... zawieś kontakt nie odzywaj się do czasu aż sama nie zechce sama gadać.
 8. Szwagier

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Ty tak na serio ? W jakimś idealnym wyimaginowanym świecie może i tak. Ale związek nie jest takim prostym "tworem" jak Ci się może wydawać. Po prostu pozwoliłaś się tak traktować to tak Cię traktowali no proste co tu jeszcze rozstrząsać
 9. Szwagier

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Ale tak będzie prawie w każdym związku i w każdą stronę, jak nie wyznaczysz granic i będziesz się angażować bardziej to zawsze druga strona to wykorzysta. Ze strony kobiet to zupełna normalka, że wykorzystują swoich facetów na maxa manipulując nimi, wywierając poczucie winy, kupcząc tyłkiem itd itp A oni latają jak te pieski, a potem są przepędzani niczym stare niepotrzebne kundle bo pojawił się na horyzoncie lepszy piesek.
 10. Szwagier

  Ojciec i córka

  Ogólnie to wiadomo, że raczej powinna spać sama, ale jeśli ma jakieś lęki boi się to może potrzebowała takiego bezpieczeństwa, obecności dorosłego itd I może trzeba jakoś powoli ją odzwyczajać itp A czy samo w sobie to jakieś złe to nie wiem nie znam się na dzieciach. Może trzeba się poradzić kogoś kto się na tym zna. Trochę na pewno jest to dla Ciebie niekomfortowe no ale może faktycznie poszukać sobie faceta bez dziecka.
 11. Widzisz pokazała swoją prawdziwą naturę odsłoniła się wcześniej, normalnie zrobiłaby to po urodzeniu dziecka/ślubie kiedy miała by Cię w garści. Problemy związane z Ciążą tylko to przyspieszyły. Prędzej czy później pojawiły by się kłopoty w waszej relacji. Kłótnie o wszystko, wpędzanie w poczucie winy, brak seksu, szantaże, manipulacja w związku i przeciw rodzinie. Miałbyś kiepskie życie a z czasem musiał się rozwieźć wyrzuty fizycznie i psychicznie. Weź na wstrzymanie z tym dzieckiem i a już na pewno ze ślubem. A i ten tylko z intercyzą i rozdzielnością majątkową. Ogólnie powinieneś to odpuścić dla własnego szeroko rozumianego dobra. Ogólnie będziesz tym złym najgorszym który zmarnował jej życie, najlepsze lata itp Ale trzeba być twardym i nie poddawać się szantażom
 12. Szwagier

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Normalnie rzadka sprawa taka dziewczyna, ale jak to się mówi kto kocha bardziej ten przegrywa. Szanował Cię tak jak na to pozwalałaś ale nie przejmuj się w 90% związków to mężczyźni są tak a nawet gorzej traktowani przez kobiety, szczególnie kiedy dostaną to czego chcą tzn Ślubu i dziecka.
 13. Szwagier

  Pies ważniejszy od Męża

  Może mieć bo wspólnego seksu pewnie nie macie ? Bo nie będzie dawała facetowi którego nie szanuje i nie kocha.
 14. Szwagier

  Pies ważniejszy od Męża

  Dużo byś stracił przy rozwodzie ? Masz jakieś oszczędności? Nagrywaj ja, wszystkie te sytuacje i się rozwiedź. Ile macie lat ? Macie dzieci ?
 15. Szwagier

  nie rozumiem kobiety

  I nie staraj się za bardzo rozumieć. Nie słuchaj też za bardzo tego co mówią tylko patrz na to co robią. Ale ta "twoja" jakaś dziwna olej ją i się nie przejmuj. Za młody jesteś aby sobie robić kłopoty takimi laskami szkoda na to czasu. Zajmij się sobą nauką, jakimś sportem hobby, będziesz zadowolonym z życia facetem to laski same się znajdą. I nie lataj za nimi mimo iż teoretycznie to lubią karmią się tym, swoje ego ale naprawdę nie szanują takich facetów.