PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Szwagier

Przyjaciel
 • Zawartość

  2445
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  66

Ostatnia wygrana Szwagier w Rankingu w dniu 18 Październik

Szwagier posiadał najczęściej polubioną zawartość!

1 obserwujący

O Szwagier

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1280 wyświetleń profilu
 1. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Jeśli oboje lubicie aktywnie spędzać czas to może jakaś taka aktywna atrakcja a potem to już zależnie od nastroju, możecie w ciągu dnia coś a wieczorem w domku na wino i film i :* A jeśli jakiś prezent to hmm nie mam pojęcia nie znam jej co mogłoby się jej spodobać.
 2. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  rafalo zrozum jedno sildenafil bez recepty jest przynajmniej 10x droższy od tego na receptę
 3. Problem z erekcją

  No właśnie cały bajer polega na tym że tabletka maxonu posiada 25mg sildenafilu (wiagry i innych leków z apteki 100mg) i kosztuje za 2 tabletki (50mg) coś ok 25-30 zł A za tyle to możesz mieć znacznie więcej sildenafilu z apteki, jest sprzedawany pod różnymi nazwami. Przebitka na maxonie jest ogromna.
 4. Problem z erekcją

  i kosztuje przynajmniej 10x tyle A nie lepiej spróbować brać jakiś suplement ?
 5. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Kobieta to machnęła szczegółowy elaborat no ale "mamusia" ma to do siebie, że lubi tak pisać. Z kolei wpisem kol Simplex to się w ogóle nie przejmuj i nie bierz do siebie. Ty też tak za dużo nie myśl nie analizuj tylko rób jak Ci instynkt podpowiada. Wy młodzi przez te internety które powinny ułatwić życie to wam utrudniają, ja jak miałem 19 lat to nie miałem ani kompa ani internetu i mało kto w ogóle miał. I sobie jakoś radziliśmy wszystko wychodziło jakoś samo a teraz bez neta nie wiadomo jak pocałować dziewczynę ehh smutne to trochę.
 6. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Nie ma sprawy i koniecznie napisz co i jak
 7. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  A Matka Boska Cię broni takie rzeczy gadać, nie mówi się takich rzeczy/deklaracji na początku znajomości (nawet związku) Jeszcze nic między wami nie było a ty ją już kochasz ? Takie deklaracje mogą wzbudzać pewne zobowiązania itp a to może wystraszyć każdego, kobietę jak i mężczyznę. Ty jeszcze jesteś młody i może ją to trochę bezpiecznie rozbawić, że się małolat już zakochał itd. Ale jakby powiedział to ktoś starszy to druga osoba by mogła pomyśleć, że wyznający to jakiś desperat uczuciowy i powiedziałby to każdemu, a to odstrasza. Więc po stokroć nie takim wyznaniom! Na razie skup się na tym co tu i teraz. Takie wyznania to na innym poziomie znajomości. I pamiętaj "Kto kocha bardziej ten przegrywa" @kobieta25 Powiedz naszemu nowemu koledze jak to wygląda z waszej strony Szkoda, że nie ma z nami @Trockiego on też by Ci to wszystko ładnie wytłumaczył
 8. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Całujesz ją bez ryzyka, skoro ona umawia się z tobą kilkukrotnie na spotkania, nie wymyśla ściem o braku czasu itp Pisze Ci, że "Dziękuje za miły wieczór" to tu nie ma ryzyka i jedyny liść jaki Ci grozi to ten który spadnie Ci na głowę jak będziesz ją całował pod drzewem na spacerze w parku. Ona już dawno pewnie myśli, że Ci się nie podoba itp bo nic nie robisz, i zaraz faktycznie zacznie Cię uważać za kolegę skoro ty ją tak uważasz. A jak ją całować i w jakim momencie nie wiem to już zależy od sytuacji w danej chwili. I na pewno nie chodzi jej o kasę, gdyby dziewczyna była interesowna to by sobie w ogóle tobą głowy nie zaprzątała tylko szukała typa co już jest po studiach z dobrą robotą i solidną wypłatą, najlepiej ustawionego ok 30. Ona musi Cię tak na prawdę lubić Oby nie zaczęła Cię traktować jak kolegę jeśli tego nie chcesz.
 9. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  No proszę Cię ? W policzek, no tak to można by zaryzykować na pierwszym spotkaniu, ale dziewczyna mogłaby sobie pomyśleć, że całujesz ją na odczepne czy jak koleżankę. Ty ją całuj w usta z języczkiem.
 10. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Dobre rozwiązania to na matematyce, w życiu różnie bywa i nie wiadomo jak by się stało gdybyśmy postąpili inaczej, możemy tylko z perspektywy czasu ogólnie stwierdzić czy nasze wybory były słuszne czy nie koniecznie. Pewnie, że może się to przekształcić w miłość, bo czemu by nie I nie pisz mi na Pan
 11. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Więc kasa na pewno ją nie interesuje bo ty ogólnie jej nie masz, pewnie się uczysz więc możesz jej nie mieć. Jeśli utrzymuje z tobą kontakt to dlatego, że Cię lubi interesowna raczej nie jest. Ale to różnie może być ona ma już 24L i z czasem może patrzeć inaczej na pewne sprawy życiowe. Za 5 lat to ty będziesz w tym wieku a ona już może chcieć mieć ustabilizowaną sytuację życiową męża/dziecko itp To tylko przypuszczenie wcale nie musi tak być, ale może. Dlatego mówiłem, że jest między wami duża różnica w tym wieku i to, że Ty jesteś młodszy. No ale nic nie stoi na przeszkodzie abyście się spotykali, choć jeśli wam nie wyjdzie i za jakiś czas się rozstaniecie to może zaboleć. Do samego seku to może nie ale w dużej mierze tak no bo po co Ty chcesz się z nią spotykać, tylko bo ją lubisz czy chciałbyś mieć stały seks ?
 12. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Ale nie cytuj tak wszystkiego a szczególnie całych poprzedzających postów. No to dobrze, że sobie dorabiasz w wakacje i masz swoje pieniądze, ale uwierz mi to nie są pieniądze które mogłyby interesować, interesowną 24 letnią dziewczynę. Bo napisałeś to jakbyś był dobrze ustawiony (a to jeszcze nie ten wiek) lub synem bardzo zamożnych ludzi.
 13. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Kolego ty ją całuj na ulicy pod domem jak ją odprowadzasz czy u niej w pokoju obojętnie każda chwila dobra! Gdzie zabrać hmm nie wiem. Że niby ona miałaby lecieć na twój hajs ? To ty masz jakiś hajs ? Czy masz bardzo zamożnych rodziców bo nie rozumiem
 14. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Chłopie to ty całuj ją całuj to będziesz widział czy ma ochotę na coś więcej, ale jak ty się zabierasz jak pies do jeża to sam się wpędzisz we friendzone (tak tak nie lubię tego słowa ale takie modne i pasuje). Skoro laska Ci pisze "dziękuję za miły wieczór" no to hmm kolego coś jest na rzeczy inaczej by nie pisała Jedyne co mnie martwi to wasza różnica wieku w tym wieku no i w tę stronę. Czyto na dłuższą metę wypali nie wiem, ale zawsze można próbować i zdobywać jakieś doświadczenia
 15. Istotne pytanie. Pójście do klubu samemu.

  Nie jeżdżę komunikacją od lat szkolnych więc nie za bardzo wiem, ale jak masz ochotę to możesz zagadać. Od zwyczajnie "o jak miło, że koło mnie usiadłaś od razu będzie mi się milej jechało" Jak się uśmiechnie, odpowie coś to ciągniesz gadkę dalej, jak daleko jedzie itp a gdzie poco, jak fajna laska chętna do rozmowy to pytasz o której np później wraca i czy ma czas na kawkę no trza kuć żelazo no. A jak zmierzy Cię posępnym wzrokiem lub do tego coś zgorzkniale odburknie to sobie odpuść. Tylko nie szalej bo pomyśli, że żadnej nie przepuszczasz haha