PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Szwagier

Przyjaciel
 • Zawartość

  2706
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  85

Ostatnia wygrana Szwagier w Rankingu w dniu 13 Styczeń

Szwagier posiadał najczęściej polubioną zawartość!

2 obserwujących

O Szwagier

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1605 wyświetleń profilu
 1. Gdzie OC warto wykupić?

  Axa czy Link4 to chyba takie najtańsze ubezpieczalnie. Ale dobrze też uderzyć do jakiego pośrednika
 2. Gdzie OC warto wykupić?

  Sprawdz sobie w jakichś rankomatach itp lub u pośrednika
 3. Stare filmy

  Mnie stare to się kojażą z serią "w starym kinie" czyli takie czarno-białe ale ogólnie stare to takie do lat 80-90
 4. Rozmowa kwalifikacyjna- bank.

  Tezd mi się to nie podoba a mam luzniejsze podejście w takich sprawach jak kobieta25. Najwyżej trzeba podawać lipne dane adres czy drugie imię
 5. Gdzie kupić bojówki??

  Część Sklepów pewnie tak robi ale duże sieciówki nie koniecznie. Bo ciężko wliczyć kuriera w koszulę za 40zł i np ją jeszcze odebrać w przypadku rezygnacji. Często też te same produkty kosztują tyle samo czy w sieci czy stacjonarnie, a w sieci jeszcze czasami jakieś kody promocyjne się dostaje i inne zniżki więc z dostawą potrafi wyjść taniej niż stacjonarnie. Ale stacjonarnie to też koszta dla firmy, lokal, sprzedawcy itp Oczywiście, że duże sklepy, płacą inaczej niż normalny klient ta opłata jest jakoś tam zryczałtowana i płacą np za paletę/wagę niezależnie od ilości paczek.
 6. przyjaciel

  Nie wiem, ale się domyślam Jesteś dla niego zbyt mało dobra aby Cię chciał na partnerkę, czegoś Ci brakuje w jego oczach i tylko tak Ci słodzi, żebyś mu dała niezobowiązująco
 7. przyjaciel

  Nie wiem, dziwna ta wasza relacja
 8. Jak dobrać rozmiar pierścionka

  Jak nie nosi to i sama nie zna , jak mocno śpi to orientacyjnie zmierzyć ja na spiocha.Albo zareczyc się bez i wybrać wspolnie
 9. Rozmowa kwalifikacyjna- bank.

  Ja nie mówię już o konkretnym korpo bo wiadomo, że jak języka się używa to trzeba znać, miałem na myśli czy ktoś stawia takie wymagania mimo iż języka się nie używa.
 10. Rozmowa kwalifikacyjna- bank.

  Tam gdzie się języka używa to normalne, ale czy są sytuacje, że się oczekuje od kandydata znajomości języka mimo iż nie będzie go używał ?
 11. Gdzie kupić bojówki??

  Typowych leków to nie zamawiałem bo nie chciałoby mi się czekać, te kupuję na miejscu ale jakieś suple, prezerwatywy itp również zamawiałem z apteki Int Haha pomyślałem sobie podobnie - ona nie pisze tego serio I choć pewnie wie, że można zwrócić towar to nigdy się tym nie interesowała, nie kupowała ciuchów online i nie zwracała więc stąd takie pytanie. Dobrą opcją jest jak sklep ma wysyłkę i zwrot cenie, wtedy nawet nie trzeba gnać na pocztę tylko kurier odbiera z domu. Czasami się zastanawiam jak im się to opłaca przy zakupie np jednej koszulki, no ale oni płacą jakoś ryczałtowo więc pewnie jedne koszty.
 12. Rozmowa kwalifikacyjna- bank.

  A w tych waszych dużych miastach gdzie wymagają języków to jak ich wymagają to jednoznacznie wiąże się to z używaniem tego języka w pracy czy też wymagają czasami tak "dla zabawy" ?
 13. Brak chęci ze strony kobiety

  Może jej się tak kojarzy po tym jak wieczorem przychodził do niej pan podpity nie umyty i pchał śmierducha w samo gardło, stąd też może te pomysły, że dziewczyny miewają zawsze odruch wymiotny.
 14. Gdzie kupić bojówki??

  Raczej nie zdarzają mi się sytuację abym nie czuł się w czymś dobrze, ale częściej zdarza mi się zamówić po dwa rozmiary danego ubrania, butów i jedną rzecz odsyłam i dostaję zwrot kasy. Takie zasady zakupów w sieci. Ale przecież chyba o tym wiesz