PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szwagier

Moderator
 • Zawartość

  3373
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  153

Zawartość dodana przez Szwagier

 1. Szwagier

  Samoocena na poziomie "śmiercią"

  Myślę, Twoim problemem nie jest wygląd (choć ma on jakiś wpływ) i zarobki ale twoje usposobienie. Pewnie jesteś też mało rozmowny, nudny i wieje od ciebie desperacją. Do tego wydaje się, że nie lubisz sam siebie, spędzić samemu jakoś ciekawie czas na tym co lubisz tylko upatrujesz swojego szczęścia w kobiecie a nie tędy droga.
 2. Szwagier

  Znikoma ilość seksu w małżeństwie, czuje się zaniedbany

  A po kiego grzyba się w ogóle z nią żeniłeś ?
 3. Szwagier

  Niezaradna zona.Za dlugo to trwa...Czas na decyzje?

  Przykre to takiś młody i już takie problemy. No cóż życie, nie ty pierwszy nie ostatni. To dość powszechne zachowanie pań. Po prostu pozwoliłeś na takie zachowanie i ona z tego teraz korzysta. Pogadaj z nią na poważnie, powiedz szczerze co Ci na sercu leży. Wspomnij o rozwodzie (choć z drugiej strony nie ma co jej uprzedzać może się sztucznie pilnować )Nagraj tą rozmowę, potem nagrywaj wszystkiej jej wybuchy awantury. W razie W jako dowody do sądu. No i przede wszystkim odetnij ją od kasy. No i musisz wprowadzać zmiany małymi kroczkami po prostu odzyskać jaja aby widziała w tobie faceta partnera a nie popychadło/bankomat. Przykro to mówić ale sam doprowadziłeś do tego, że tak jest.
 4. Szwagier

  Brak poświęconego czasu?

  Czekaj jak się odezwie, wymyśliła sama sobie focha niewiadomo o co to niech jej przejdzie.
 5. Szwagier

  Żałoba

  Kobieta może podrzucisz linka, akurat sztuka, poezja itp to nie moja bajka ale nie zamykam się na takie rzeczy i chętnie spojrzę, przeczytam.
 6. Szwagier

  Problem z penisem

  Na moje to na pewno masz za krótkie wędzidełko, co do napletka tonie wiem, ale nikt Ci tu wirtualnie nie pomoże musisz iść do urologa.
 7. Szwagier

  Żałoba

  No to faktycznie troszkę nam się wygadałaś, przejścia nie łatwe dla każdego a tym bardziej chyba dla takiej wrażliwej osoby jak Ty. Rozbawiłaś mnie troszkę tym Ukulele Też byłem w łodzi dwa dni zaraz po nowym roku
 8. Szwagier

  problem z facetem

 9. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Przychylam się, na prośbę autora mogę otworzyć.
 10. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Teraz to mówisz z sensem (z jajem)
 11. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Ale ona jest z dzieckiem większość czasu więc powinna mieć na nie jakiś wpływ a ona pewnie mu pobłaża w każdy możliwy sposób i dzieciak tak sobie pozwala. Trzeba go wziąć surową dyscypliną albo guma i wąskie drzwi.
 12. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  @kobieta25 Z pewnymi sprawami może masz rację np jak to aby poszła do pracy. Ona wielce sfrustrowana bo jedno dziecko ma do ogarnięcia z domem nie pracując na straszny kłopot na niej ciąży. Jest nie wdzięczna, nie szanuje swojego męża i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i należy ją przywrócić do pionu lub zostawić.
 13. Szwagier

  Krótko i na temat - Odejść , zostawić czy Nie?

  To prawda tylko czy ona będzie kochała tego mężczyznę ? Czy będzie go potrzebowała aby ją zapłodnił i łożył kasę ? 99%, że tak.
 14. Szwagier

  Krótko i na temat - Odejść , zostawić czy Nie?

  To święta prawda praktycznie zawsze tak jest, masz dać jej dziecko w małżeństwie a potem robić na nią i być posłuszny. Jedni Płci żeńskiej ? Dobrze myślisz tylko Ci jeszcze odwagi brak. Niech za mały przykład posłuży Ci dzisiejszy temat innego kolegi.
 15. Szwagier

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Sytuacja nie ciekawa, dzieciak może ma jakieś ADHD i trzeba by go zabrać do jakiegoś psychologa dziecięcego czy coś, nie wiem nie znam się A co do żony to chyba trzeba z nią twardą ręką bo sobie za dużo pozwala, bo ty jej na to pozwalasz aby podskakiwała.
 16. Szwagier

  Co gdy mojemu kumplowi podoba sie ta sama dziewczyna co mi?

  No to jest stare dobre powiedzenie. Jeśli twój kumpel by rozumiał swoje położenie to może nie byłoby problemu tylko czy on widzi, że ona nie jest nim zainteresowana ? Może pogadaj z nim na ten temat i zobacz co on na to. A może faktycznie dla świętego spokoju będzie lepiej sobie ją odpuścić.
 17. Szwagier

  Jak zostać męską proatytutką?

  Załóż profil na Roksa.pl nie trzeba się zgłaszać do agencji.
 18. Szwagier

  One już tu są

  Oglądałem ją kilka razy czasami nawet coś fajnego powiedziała życiowego ale w tym filmie to przeszła samą siebie chciało by się rzec "głupia cipa" Spaliła się dla mnie w filmie, że dziewczyny nie lecą na kasę, czy ona na prawdę w to wierzy ehh...
 19. Szwagier

  potrzebuję normalnego poglądu i opinii.

  No a co ty chcesz robić ? Nic nie rób może się wyciszy, ułoży sobie coś i wróci a jak nie to nie ma co kombinować na siłę. Wszystko to troszkę na twoje życzenie było się nie plątać w takie układy gdzie koleś z laską są 12 lat. Na wstępie pytaj czy ma kogoś lub jest w relacji "to skomplikowane" jak tak to odpuszczaj z miejsca unikniesz podobnych sytuacji. A tak poza tym to co ty masz takie parcie na chłopa ? Na prawdę tak Ci źle samej ? A przecież o seks kobiecie to banalnie prosto.
 20. Szwagier

  Grill

  Do kiełbasy, karkówki używam musztardy a do piersi z kurczaka lubię "cacyki" lub sos czosnkowy. Keczup to do kaszanki ale tę rzadko robię z grilla
 21. Szwagier

  Jak mam odzyskać miłość mojego życia

  Klasyka kolego klaska. To bardzo częsty jak nie najczęstszy scenariusz rozpadu związku gdzie młodzi poznali się na w szkole średniej ew na początku studiów a rozchodzą się po studiach. Po prostu dorastacie stajecie się innymi ludźmi a to i zaczyna wam (najczęściej jej) być wam nie po drodze ze sobą. I to że macie wspólne zainteresowania czy poczucie humoru to za mało. To co się rzuca w oczy to, że Ty bardzo chcesz aż za bardzo, skaczesz nad nią i się starasz a ona co robi ? Wspominałeś, że wcześniej niby się nie starałeś a ona się w jakiś sposób starała o Ciebie ? Potem doszła taka nuda i to oszczędzanie, było jej z tobą nudno nie dawałeś jej emocji a miłość się wypaliła po kilku latach, potem było przyzwyczajenie. Dlatego zaczęła się interesować innymi mężczyznami. Ona nie kocha Ciebie tak jak ty ją za samo to, że jest. Ona kocha Cię za coś a Ty tego czegoś już jej nie dawałeś. I żaden ślub tego nie uleczy i nie zmieni więc się nawet w niego nie pchaj bo tylko sobie skomplikujesz życie. Po prostu musicie się rozstać i tyle, olej sprawę i zobaczysz może sama zatęskni i będzie chciała wracać ale czy to dobre takie odgrzewane kotlety ? Raczej nie! I odpuść sobie jakieś terapie dla par bo to raczej dla wieloletnich małżeństw w z dziećmi, wspólna rodzina interesy a nie bo młodej parze się nie układa. Żadna terapia nie sprawi, że ona zapała znów do Ciebie miłością. To jedynie wygrana w totka może sprawić Także weź się w garść, odchoruj to i do przodu.
 22. Szwagier

  Balinowy kącik muzyczny

 23. Szwagier

  Żałoba

  To było tak dawno, że aż mało pamiętam jak dokładnie to zniosłem choć ogólnikowo pamiętam. Może coś skrobnę.
 24. Szwagier

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  Nie zastanawiaj się co, jak i dlaczego bo nie warto. Zlewa Cię i tyle, miej trochę szacunku do siebie i nie odzywaj się do niej. Będzie chciała to wie jak Cię znaleźć (choć pewnie tego nie zrobi)
 25. Szwagier

  Coś jej jest

  Różnie może być może faktycznie PMS do tego Matura jak rozumiem, może być zdenerwowana. Może do tego sprawy rodzinne i nie chce o tym gadać a za parę dni jej przejdzie. Jeśli nie to hmm... zawieś kontakt nie odzywaj się do czasu aż sama nie zechce sama gadać.