PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szwagier

Moderator
 • Zawartość

  3247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  139

Zawartość dodana przez Szwagier

 1. Szwagier

  Czy mam stulejke?

  Skoro zsuwa Ci się cały napletek to w czym jest problem ? No możesz wstawić foty ewentualnie podlinkować do hostingu
 2. Szwagier

  Czy mam stulejke?

  Ale po co ty chcesz optycznie wydłużać długość penisa ? Komfortowo mówisz, widzę moda robi swoje. No tak ściągnij, a co nigdy tego nie robiłeś ? Całe życie masz zasunięty żołądź ? To próbuj to jak najszybciej zrobić, bo jeśli tego to tej pory nie zrobiłeś to aż dziw, że nie nabawiłeś się jakiegoś stanu zapalnego itp. Pod skórą może gromadzić Ci się tzw mastka itd. Więc zamiast zajmować się kosmetyką to dano powinieneś się zainteresować zdrowiem fizycznym a właściwie zając się powinni twoi rodzie kiedy byłeś jeszcze malutki. No ale tak czy siak próbuj ściągnąć cały napletek, poruszać, potem w wzwodzie jak będziesz miał jakieś kłopoty z tym to ja bym się nie oglądał tylko szedł do urologa. Bo potem w razie W okaże się, że ładnie wyglądasz ale nie możesz.
 3. Szwagier

  Czy mam stulejke?

  A po co się golisz ? Od golenia będziesz miał jeszcze bujniejsze. 16,2 cm to już zdrowy okaz ale jak ty żeś wymierzył tak dokładnie te 16,2 cm ? Z tym napletkiem to trochę zakręciłeś, ale rozumiem, że podczas wzwodu zsuwa się o 1/3 żołędzia, a w spoczynku pokrywa całość tak ? A ty boisz się ściągnąć całość ? Nie ma się czego bać najlepiej w wannie w ciepłej wodzie. A jak uważasz, że coś jest nie tak to idź po prostu do urologa, on to lepiej oceni
 4. Szwagier

  Nie da sie rozmawiac z moja partnerka

  A czyj ten dom ? Uratować ale co Ty chcesz ratować ?
 5. Szwagier

  Nie da sie rozmawiac z moja partnerka

  Nie ma, i pewnie nie nagrałeś tej rozmowy ? Ty wszystkie takie rozmowy nagrywaj zapisuj sobie kiedy co i jak. I szukaj dobrego adwokata. Ona w ogóle pracuje, co robi ? Dom wasz wspólny?
 6. Szwagier

  Zona mnie obraza przy dziecku

  Biedny dzieciak, twoja żona to jakaś wariatka. Ogólnie to polecam nagrywać ją i zapisywać kiedy dane sytuacje miały miejsce. No i oczywiście rozwieźć się z nią, jeśli dasz radę wychowywać syna to i przejąć opiekę nad nim.
 7. Szwagier

  Proszę o poradę

  Ale kiedy jej przepisała ? I tak ładowałeś hajs w nieswoje mieszkanie ? No grubo, a masz chociaż faktury za materiały, usługi na siebie ?
 8. Szwagier

  kobieta nauczycielka

  @ana ja też nie wiem czemu
 9. Szwagier

  kobieta nauczycielka

  A kto Ci takich rzeczy naopowiadał ? Koleżanki (nauczycielki) singielki 30+ które się wywyższają i pokazują z góry facetowi swoją niechęć ? No chyba, że wygląda jak "z obrazka" i biją od niego PLN'y ? (Wtedy same się kleją jedna przez drugą łamiąc sobie nogi) To pewnie mają rację. Ale jak dziewczyna jest normalna a facet nie jest jakoś szczególnie bojaźliwy to nie będzie się bał lepiej wykształconej kobiety. Nie mylić z mądrzejszą bo wykształcenie z mądrością, inteligencją nie zawsze idzie w parze. Ja nie miałbym problemu aby rozmawiać z lepiej wykształconą dziewczyną, ale jak bym słyszał od niej jakieś nowoczesnofeministyczne pierdolamento to wiadomo, że bym od razu odpuścił. A takich kobiet ogólnie nie brakuje w obecnych czasach. Odstraszają a potem mówią, że faceci się ich boją haha.
 10. Szwagier

  kobieta nauczycielka

  Nie sądzę aby mieli opory przed nauczycielką. Obaw to może bym nie miał ale pewnie są zawody które by mi przeszkadzały.
 11. Szwagier

  Problem chyba z samym sobą

  A widzisz już ziarenko zasiane i CHCIAŁABY ale się boi. A jak by miała możliwość ? Bo byś gdzieś służbowo wyjechał itp ? Ha ? Możliwie izoluj od takich idiotek. Jak pójdzie bokiem to racze będzie po małżeństwie. Może wkręć ją w jakąś zabawę erotyczną niech się bawi a ty patrz potem seksik no może coś na rozwinięcie zabaw będzie.
 12. Szwagier

  Problem chyba z samym sobą

  Nie wiem co Ci powiedzieć w tym temacie, ale bardziej bym się interesował czy nie szuka wrażeń poza małżeństwem.
 13. Szwagier

  Wstydliwy problem.

  Już ty tak nie przepraszaj za wszystko. Jak będziesz prezentował taką uległą postawę przed kobietą, zdany na łaskę jak zmoknięty piesek to nie uda Ci się nawet z pięknymi ząbkami. One nie lubią słabych jednostek mają to zakodowane głęboko w głowie. Więc mimo wszystko bądź pewny siebie i zdecydowany bez wykazywania, że liczysz na jej łaskę.
 14. Szwagier

  Wstydliwy problem.

  A czym Ty to robiłeś ? Telefonem z przed 15 lat ? Ledwo co widać, choć jakoś źle to nie wygląda, za większy problem puki co uznałbym te przerwy.
 15. Szwagier

  Wstydliwy problem.

  Jak będziesz jej tak zawracał gitarę jak nam to na pewno nic z tego nie będzie, wiesz jak ja się zmęczyłem czytając ten nadmiar tekstu ? Nie można prosto w kilku zdaniach ? Twoje ewentualne żółte zęby to twoja subiektywna opinia (wstaw foto to ocenimy) a to czy jej to będzie przeszkadzać czy nie to skąd my mamy wiedzieć ? Jednej bardziej innej mniej. Jak stanowi to dla Ciebie takie problem to wybiel, załóż licówki czy co tam jeszcze.
 16. Szwagier

  Siemka!

  Witaj
 17. Szwagier

  Telefon na abonament czy kartę?

  To ktoś Cię kroi bo są abonamenty za 25zł z 10gb transferem Ja płacę 50 bo spłacam tel.
 18. Szwagier

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  Ta koleżanka mogła podpowiedzieć więcej bo może to jest ogólna wiedza akademicka przekazywana z rocznika na rocznik.
 19. Szwagier

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  @Ona a skąd ten pomysł, że za stara, co twój nieznany nam wiek ma do rzeczy ?
 20. Szwagier

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  Męskie to ono jest już tylko z nazwy. Tutaj nawet matki udzielają sobie porad Jak administrator się weźmie to może jakąś deratyzację przeprowadzi, ja nigdy nie miałem do czynienia z insektami w mieszkaniu. A Ty co uciekłaś stąd tak nagle na totalne zapomnienie wpadasz nagle prosisz o radę i jeszcze nam pociskasz ? Poczekaj no !
 21. Szwagier

  czy należy mówić wszystko znajomym? - toksyczni ludzie

  Nie dało się tego przeczytać ale nie ma takich ludzi którzy wspinali by się po szczeblach i mieli by sukcesy w pracy, zarabiali dobrą kasę, mieli szczęście w miłości i dobre relacje z rodziną i znajomymi.
 22. Szwagier

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  A to w dzisiejszych czasach poza rodzeniem dzieci i waleniem konia są jakieś damskie i męskie rzeczy ? Szczerze to nie wiem, może przepusty od rur wypełnij pianką poliuretanową, jak w blokach są insekty to powiadom administratora.
 23. Szwagier

  Telefon na abonament czy kartę?

  Obecnie to właściwie nie ma większego znaczenia, abonament jak i karta na miesiąc dają właściwie to samo. Przy abonamencie możesz wziąć telefon na raty.
 24. Szwagier

  Czy zostawi męża dla mnie?

  Do mnie na sympatii pisały te "Rosjanki" i podawały mail aby do nich pisać, kiedyś napisałem i chciałem się pobawić ale prędko mi się odechciało.
 25. Szwagier

  Czy zostawi męża dla mnie?

  Ja to zrozumiałem jakby ona była w Polsce a ona jest tam haha mocne. Jak ją widujesz na skype to jakaś dziewczyna istnieje ale czy na pewno chce mieć z tobą coś wspólnego, czy może tylko abyś wysłał kasę na przyjazd, a może faktycznie chciałaby przyjechać i Cię urobić na małżeństwo. Usteczka to stary numer na Rosjankę, serio dał się na to nabrać dorosły facet ? Dawno to było ? Może jeszcze nie było to znane, no ale mimo wszystko