PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

jaszczur

Użytkownik
 • Zawartość

  134
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O jaszczur

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 12.12.1993

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Poznań
 1. laptop do grania

  Dell jak najbardziej ok. tu był link Model, jak model, ale jeszcze kwestia tego, co ma w środku. Powyżej masz mnóstwo wariantów. No i tak dla porównania inne lapki.
 2. jaki antywirus?

  TomeczekBBS, dzieciaki to faktycznie potrafią nagrabić do kompa niezłego syfu. Jeżeli swoim dajesz swój sprzęt, to radziłbym zajrzeć na serwisy np. klikaj bezpiecznie, bo dobry antywirus to jedno, ale rozsądek i zabezpiecznie się przed inwencją twórczą własnych pociech to drugie.
 3. Wybór smartfona

  Xiaomi ostatnio w Polsce w modzie, bo stosunkowo tani z przyzwoitymi parametrami.
 4. z biurem podróży bezpieczniej

  Z biurem po prostu wygodniej. W tym roku chyba nie było większych upadków biur. Choć i tak lepiej korzystać ze znanych i sprawdzonych, a nie najtańszych.
 5. Co myślicie o Android TV?

  Bez smart TV chyba ciężko kupić. Zresztą można po prostu nie używać. Android TV. Mnie wystarczy to co mam w telefonie. Nie muszę mieć tego w TV.
 6. Bezsenoość

  Nervomix sen ma w składzie melisę. Wolę takie bardziej kombinowane środki, które mają szerszy skład. Na mnie to lepiej działa niż sama melisa, czy dobrze przewietrzone pomieszczenie. Jak byłem młodszy to ciepłe mleko z miodem mi pomagało. Cóż, ale wtedy miałem mniej na głowie.
 7. Problem z erekcją

  Otóż to. Wielu z nas nie przepada za lekarzami, a dodatkowo jeszcze z tego typu problemem, być może częściowo wyimaginowanym. Dlatego najpierw raczej spróbujemy sami, a dopiero gdy wszystko zawiedze, to lekarz. Choc oczywiście każdy z nas zna faceta, który jak kichnie, to już biegnie do lekarza, czy czasem nie złapał nowotworu. Cóż... Nawet nigdy nie próbowalem konsultacji online. Cóż wydaje mi się, że środki bez recepty wystarczą. Przynajmniej jeżeli to jest jak to ładnie ujął rikko - "problematyczna erekcja".
 8. Co myślicie o Android TV?

  Dla większości to chyba tylko chwyt reklamowy. Specjalnego pożytku z tego nie ma.
 9. Problem z erekcją

  Dla większości facetów ważne, że działa i nie trzeba iść do lekarza. Masz szczęście, ale jak to mówią raz na wozie, raz pod wozem. Dzisiaj jesteś młodym bogiem, ale jutro coś to może zmienić.
 10. Problem z erekcją

  O nie, wszelkie leki kupuję zawsze w aptekach. Nawet niedawno w tv ostrzegali przed zakupami lekarstw z niepewnych źródeł, bo często to są środki nie tylko nie dopuszczone u nas do legalnej sprzedaży, ale także zwyczajne fałszywki czy podróbki o nieznanym składzie, więc mogą w ogóle nie pomagać a nawet zaszkodzić.
 11. Problem z erekcją

  Otóż to skład jest wazny i wiedzą. Jeżeli wiadomo, że ma ma podobny skład to dlaczego nie. A że zawartość inna? W tym rzecz. Jest wiele leków zazwyczaj przeciwbólowe, których tylko ilość substancji aktywnej decyduje o tym, czy jest na receptę czy nie. Podobnie chyba jest z maxon - bez recepty a viagra na receptę. W sumie twój wybór czy najpierw apteka czy lekarz i recepta.
 12. Problem z wzwodem itd po odłożeniu leków

  Jeżeli sport nie pomaga, to najpierw to co znajdziesz w domu. Dobry jest choćby seler. Na twoim miejscu zrezygnowałbym z kawy lub ją mocno organiczył. Jeżeli palisz, to warto się z papierochami pożegnać. Oczywiście sa równiez najszybsze sposoby czy leki np maxon, także warto odwiedzić aptekę. Jeżeli to nie pomoże to tylko lekarz.
 13. Sposoby na wzmocnienie wzwodu

  Niby tak, ale to trochę kwestia zaufania do leku. Bo nigdy nie wiesz co jeszcze tam znajdziesz. Na przykład przy bólu głowy, jak zastosuję znane tabletki na I to mam mam bóle brzucha, czasem mnie przeczyszcza. Niby jest wielu producentów ibuprofenu, ale tylko z jednym mam problem. Z innymi, które dotychczas próbowałem na razie nie. Dlatego wolę coś do czego mam pewność. Zresztą czasem warto popróbowac różnych rzeczy, byle nie przesadzić.
 14. Sposoby na wzmocnienie wzwodu

  Mi akurat maxon active pomógł. I to nie jest kwestia wieku, u mnie to raczej stres, bo jak w pracy przyjeżdża góra na kontrolę, to zaraz mam jest problem w łóżku. Choć pewnie każdy może mieć tego typu problemy z różnych powodów. A to jest jednak prosty sposób, żeby wszysto działało tak jak powinno.
 15. jaki antywirus?

  No to może wyjść nawet ok. 40 zł na osobę, więc się opłaca. Zresztą 2 stanowisko zawsze możesz potraktować, jako zabezpieczenie komuś bliskiemu kompa.