PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Dorotha

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Dorotha

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 16.07.1993

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Gniezno
 1. Dorotha

  Pomysł na jacuzzi

  A nie wolisz zrobić, wybudować coś trwałego? Basen będziesz miał na zawsze, a takie jacuzzi trzeba ciągle pompować. Chociaż z drugiej strony basen wiążę się z dużymi kosztami, jeżeli chodzi o wymianę wody, utrzymywanie czystości.Jacuzzi dmuchane znajdziesz w sklepie internetowym, jeśli chodzi o stacjonarne, sieciówki to nie wiem czy można takie coś dostać.
 2. Dorotha

  Emigracja-życie po powrocie

  To i tak dobra stawka bo i tak mój wujek pracował dokładnie za 4zł netto na godzinę na umowę zlecenie..Nie ma się co dziwić bo właśnie takie stawki są cały czas i przecież takie stawki tu w Polsce nikogo już nie dziwią. Za granicą można jakoś normalnie żyć a nie to co tutaj.
 3. Dorotha

  Jak wzmocnić włosy

  czy suplementy pomogą ? Ja w to wątpię i przede wszystkim myślę, że to może pomóc jakaś zdrowa i normalna dieta. Bez normalnej diety nie ma co liczyć na to, że w jakiś sposób się wzmocni włosy. Podobno słyszałam, że pomaga picie mleka w takich o problemach z włosami.
 4. Dorotha

  windows vs android

  A co TY mówisz..Przecież Windows się cały czas zawiesza. Ja miałam Lumie i co było ? Cały czas zawiecha i nie mogłam sobie swobodnie korzystać z telefonu. Teraz już i cały czas będę używała Androida. Według mnie jest to bardziej stabilny system. Taki odpowiedni dla mnie.