PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Jurand79

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Jurand79

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 18.12.1985

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wałbrzych
 1. Jurand79

  Tłumaczenia

  Witaj, najlepiej będzie, jak poszukasz w sieci jakiejś firmy lub centrum tłumaczeń, które specjalizuje się w tłumaczeniach z innych języków europejskich, wtedy możesz się podpytać czy wykonują tłumaczenia również z łotewskiego. Wydaje mi się, że będzie potrzebne tłumaczenie specjalistyczne, a nie techniczne. Jak będziesz zlecał to tłumaczenie, to dowiesz się szczegółów.
 2. Jurand79

  Problem z partnerką...

  @PiotrONY tak się wczułeś a nie miałeś po co skoro ten koleś co miał taki problem nie wszedł tutaj i niestety już nic nie napisał a szkoda bo zrobiłeś odkop a on nie dał nawet żadnego znaku. Widać już nie ma żadnego problemu i widać wszystko się u niego dobrze potoczyło.
 3. Jurand79

  Jak wzmocnić włosy

  Skąd takie rady ? Są beznadziejne. Na wzmocnienie najlepiej zmienić dietę. Uprawiać więcej sportu. To jest ten sposób na sukces. Ja od kiedy zacząłem trenować bieganie to co po sobie zauważyłem, że mam bardziej gęsto włosy. Jeszcze do tego jeszcze do mnie doszła bardzo dobra dieta.
 4. Jurand79

  Żużel

  A jest ktoś tutaj z Wrocławia ? Ja nie mam z kim chodzić za bardzo na żużel a bardzo lubię. Dopiero co tutaj się przeprowadziłem i jakoś tak u mnie jest, że nikogo nie znam a do rozpoczęcia całego tego studiowania został mi jeszcze czas do Października.
 5. Jurand79

  Żarty, dowcipy

  Rozmawiają dwaj starsi panowie. Jeden mówi do drugiego: - Zbliża się wasza rocznica ślubu nieprawdaż? - Tak - odpowiada drugi - i to spora, bo 20. - Wow i co zamierzasz zrobić z tej okazji dla swojej żony? - Zabiorę ją na wycieczkę do Australii. - Nieźle, a co zrobisz dla żony z okazji 25 rocznicy ślubu? - Pojadę i przywiozę ją z powrotem.