PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szan

Użytkownik
 • Zawartość

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Szan

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 17.11.1989

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Polen

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Szan

  Jakie macie hobby?

  To też polecam jak najbardziej. Strzelanie czy to z markera czy z broni relaksuje
 2. Szan

  powerbank - jaki

  Nie sądzę. W taki pochmurny dzień jak dziś może być ciężko. Jak jedziesz na plażę to już lepiej. Ale jak to? Skąd takie wnioski?
 3. Szan

  Broń jako hobby

  Ale czy każdemu ją zarejestrują? ze strony militaria.pl: "Rejestracja musi odbyć się do 5 dni od daty zakupu. Aby wiatrówkę zarejestrować, należy uzyskać: - badania lekarskie - wzroku oraz psychotesty (listę lekarzy, które takie badania mogą przeprowadzić, uzyskać można m.in. na pobliskim komisariacie policji), - zaświadczenie o niekaralności. Po uzyskaniu tych dwóch dokumentów należy wypełnić wniosek, który razem z nimi oraz dwoma zdjęciami (jak do dowodu), kopią dowodu osobistego i dowodu zakupu wiatrówki (oryginały muszą być dostępne do wglądu), a także opłatą skarbową należy złożyć na policji. Możemy spodziewać się jeszcze wywiadu środowiskowego - jednak uzyskanie rejestracji jest formalnością." No chyba nie w Polsce.
 4. Szan

  Gdzie kupić fajny t-shirt?

  I nawet jest bajerancki print Z nieznajomością historii to my już nic nie zrobimy.
 5. Szan

  latarka

  Coś musi w końcu konsumentów przyciągać. Klasycznych latarek jest na pęczki.
 6. Szan

  Zacznij biegać :)

  Tak, ale nie te tłuszcze z wątroby. Poczytaj o tym I są mega szybkie. Zanim się na niego zamachniesz to Ci zwieje. A żeby ugryźć musiałby być bardzo głodny. Gaz tutaj nie pomoże.
 7. Szan

  wymarzony telefon

  No to zdecydowanie musisz go sobie kupić.
 8. Szan

  jaki scyzoryk

  Serio? Ależ to ma znaczenie w funkcjonalności. A czemu niby scyzoryk się nie sprawdzi? Wg mnie kilka małych gadżetów właśnie robi robotę w każdych warunkach.
 9. Szan

  softshell do zadań specjalnych

  hehe a co to znaczy tradycyjny softshell?
 10. Szan

  latarka

  Masz na myśli ten model który już się pojawił kilka stron wcześniej? Przeczytaj wątek od początku znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.
 11. Szan

  Zacznij biegać :)

  Izotoniki dostarczają minerały i wyrównują poziom elektrolitów. Cukrów czy tam energii jak Ty to nazywasz jest tam znikoma ilość. Takie cukry są zamieniane w wątrobie w tłuszcz. Popracuje nad swoją dietą jak chcesz poważnie trenować. Ale nie o tym jest ten wątek. Gaz na szczury? WTF?
 12. Szan

  Broń jako hobby

  To nie jest wątek na rozkminę jakie modyfikacje robić można. Ale kilka prostych zabiegów i wiatrówka łatwo może przekroczyć moc 17J, a to w Polsce wymaga już zezwoelnia. Nie nie tylko. Nie będę komentować dalej Twej wypowiedzi bo to by był komentarz nie na poziomie, skoro uważasz że wiatrówką krzywdy nie da się zrobić. Jest też hukowo-gazowa. Ale wkłady to oczywiście kartridże.
 13. Szan

  Broń jako hobby

  Wiatrówka tez broń, a i możesz ją modyfikować. Zaskoczę Cię. Oczywiście, że można.
 14. Szan

  Zacznij biegać :)

  hehe zaraz zaczniecie biegać z maczetami Warzywo Ci energii nie zapewni. Musi być białko, żeby miały się na czym budować mięśnie. Mo i węgle.
 15. Szan

  powerbank - jaki

  Taniego towaru nie ma co brać. Chytry traci dwa razy. hehe na pewno nie ja Solarny to taki trochę bajer. Pomyśl jakie warunki musiałbyś zapewnić temu urządzeniu