PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

seba1

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O seba1

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 01.02.1986

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Polska
 1. Jak ktoś może założyć temat z linkami to podeśle na poczę emaila pełną wiadomość Ja nie mogę jeszcze zakładać tematu z linkami
 2. Wielka manifestacja Polacy Przeciw Imigrantom 12 września- WARSZAWA Plac Defilad, godz. 16:00 ! 12 września 2015 roku w Warszawie na Placu Defilad, godz. 16:00 odbędzie się Wielka manifestacja Polacy Przeciw Imigrantom Będziemy protestować przeciwko polityce imigracyjnej państwa polskiego, które nie prowadząc własnej polityki zagranicznej wykonuje zlecenia osiedlania w Polsce obcych nam kulturowo "imigrantów", nie zważając na interes narodowy Nie mogę tutaj wrzucać linków Na facebooku dodawajcie linka W wyszukiwaniu facebooka trzeba wpisać 1)Pierwsza strona Manifestacja: Polacy Przeciw Imigrantom 2)Druga strona Nie dla Islamizacji Europy W wyszukiwaniu you tube trzeba wpisać Marian Kowalski zaprasza na manifestację "Polacy przeciw imigrantom". Zapraszamy wszystkich Polaków do uczestnictwa w tym marszu. Wszyscy którym na sercu leży dobro naszej ojczyzny powinni uczestniczyć w tej manifestacji.
 3. Wielka manifestacja Polacy Przeciw Imigrantom 12 września- WARSZAWA Plac Defilad, godz. 16:00 ! 12 września 2015 roku w Warszawie na Placu Defilad, godz. 16:00 odbędzie się Wielka manifestacja Polacy Przeciw Imigrantom Będziemy protestować przeciwko polityce imigracyjnej państwa polskiego, które nie prowadząc własnej polityki zagranicznej wykonuje zlecenia osiedlania w Polsce obcych nam kulturowo "imigrantów", nie zważając na interes narodowy Nie mogę tutaj wrzucać linków Na facebooku dodawajcie linka W wyszukiwaniu facebooka trzeba wpisać 1)Pierwsza strona Manifestacja: Polacy Przeciw Imigrantom 2)Druga strona Nie dla Islamizacji Europy W wyszukiwaniu you tube trzeba wpisać Marian Kowalski zaprasza na manifestację "Polacy przeciw imigrantom". Zapraszamy wszystkich Polaków do uczestnictwa w tym marszu. Wszyscy którym na sercu leży dobro naszej ojczyzny powinni uczestniczyć w tej manifestacji.
 4. seba1

  Jazda ze słuchawkami

  TO JEST TO
 5. seba1

  Fryzury Męskie cz. II

  TRZEBA COŚ WYMYŚLEĆ
 6. seba1

  Fryzury Męskie cz. II

  Fajne te fryzury
 7. seba1

  Broń jako hobby

  Nie trać czasu
 8. seba1

  Broń jako hobby

  Szukaj szukaj
 9. seba1

  Włochy - Werona

  Ciekawa okolica
 10. seba1

  Włochy - Werona

  Fajne rejony
 11. seba1

  Golarka Philips

  Dobra
 12. seba1

  Kosmetyki - ile wydajecie?

  Drogie
 13. seba1

  Jazda ze słuchawkami

  Tak