PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Tiril

Kobieta
 • Zawartość

  1031
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

Zawartość dodana przez Tiril

 1. Tiril

  problem z facetem

  .
 2. Tiril

  problem z facetem

  .
 3. Tiril

  problem z facetem

  .
 4. Tiril

  problem z facetem

  @kobieta25 skąd w Tobie nagle tyle złości / złośliwości? Gdyby sytuacja nagle nie uległa zmianie, nie chciałabym usunięcia konta, a już na pewno nie używałabym tego wszystkiego, o czym mówisz. Jestem rozsądną dziewczynką, która nigdy (aż do tej pory) nie miała problemu z psychopatkami. Dla Twojej informacji - pisałam prośbę o usunięcie konta. Ponad rok temu. Nie uważasz, że gdyby ktoś reagował na tego typu prośby to nie było problemu z - jak to nazywasz - operami mydlanymi? Każdy by znikał w ciszy i spokoju. A tak, ja na przykład, liczę, że osoba upoważniona do usuwania konta, skoro "nie zauważyła" prywatnej wiadomości, może zauważy chociaż posty. I jeszcze powiedz mi proszę, jaki cyrk odwalam? Napisałam JEDNO (skoro musisz do mnie pisać drukowanymi to odwdzięczę się tym samym) zdanie na temat usunięcia konta. Kto teraz rozdmuchuje sprawę i robi cyrki?
 5. Tiril

  problem z facetem

  .
 6. Tiril

  Syndrom DDA

  .
 7. Tiril

  Związek z kokietką

  .
 8. Tiril

  problem z facetem

  .
 9. Tiril

  Co zamiast kawy?

  .
 10. Tiril

  Nie mogę nikogo poznać przez internet (:

  .
 11. Tiril

  Nie mogę nikogo poznać przez internet (:

  .
 12. Tiril

  Role płciowe

  .
 13. Tiril

  Między pantoflarstwem a szowinizmem

  @UsteczkaDoOczu odnosiłam się do mojego kolegi i jego niewiedzy w tym temacie, dlatego jeśli poczułaś się urażona to niepotrzebnie. Wieszak - bo kiedyś nim właśnie kobiety usuwały ciąże i do tego etapu się niestety cofamy. Czerń symbolizuje ochronę, o którą walczymy, o prawa. Co do podziemia - kobieta musiałaby być bardzo zdesperowana, żeby skorzystać z tej opcji. Jest to bardzo niebezpieczne, bardzo często przeprowadzane przez konowałów, a nie lekarzy, co później może skutkować całkowitą bezpłodnością. Jasne, że nie wszystkie uczestniczki protestu zdawały sobie sprawę z jego założeń, ale tak samo jest z przeciwnikami. Większość ludzi słucha tylko jednej strony i stąd zamieszanie. Według mnie obecne prawo nie powinno zostać zmienione, żeby osoby, które znalazły się w tej sytuacji miały wyjście i same mogły decydować o swoim życiu.
 14. Tiril

  Role płciowe

  .
 15. Tiril

  Między pantoflarstwem a szowinizmem

  Właśnie tak - nic nie jest całkowicie czarne ani całkowicie białe i z tego musimy sobie zdawać sprawę. Dlatego tak ważne jest znalezienie równowagi i wyrobienie sobie własnego zdania, zamiast ślepego podążania za tym, co mówią inni. Mam kolegę, skrajnego katolika. Jak zaczyna mi mówić (w kontekście czarnego protestu), że się modli za moje nawrócenie i to nic, że jest za śmiercią kobiet czy dzieci podczas porodu, bo to aborcja jest przecież zła, a śmierć to dopiero początek, to mam ochotę nim potrząsnąć. Bo jasne, że nie dowiedział się na czym te czarne protesty polegały, jemu się wydaje, że walczymy o aborcję na życzenie i on wie najlepiej. I wiecie co? Właśnie przed takimi niemyślącymi istotami, które ślepo podążają za tym, co ktoś im powiedział, trzeba chronić siebie i świat, bo wszyscy skończymy marnie. Dlatego zawsze trzeba zapoznać się z założeniami obu stron, żeby potem nie powielać dziwnych i nieprawdziwych stwierdzeń.
 16. Tiril

  Role płciowe

  .
 17. Tiril

  Role płciowe

  .
 18. Tiril

  Problem z wagą

  .
 19. Tiril

  Między pantoflarstwem a szowinizmem

  @samiczka jesteś kobietą? Bo Twoje poglądy są straszne, aż nie mogę w to uwierzyć.
 20. Tiril

  Role płciowe

  .
 21. Tiril

  Problem z wagą

  .