PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Szarotka

Użytkownik
 • Zawartość

  60
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Szarotka

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 01.01.1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. E- booki

  A próbowałeś chociaż?
 2. Lubiecie gotować?

  Bardzo lubię gotować, ale nie przepadam za takim codziennym, obiadowym gotowaniem. Dla mnie gotowanie to działanie twórcze, a na co dzień nie ma czasu i tylko pichcę coś na szbko
 3. Najważniejsze - jakie stanowisko?
 4. Gry Klasyki

  Settlers II AOE Theme Hospital
 5. Jaką grę wybrać na prezent dla faceta?

  Ja gram tylko na PC Jest mi potrzebny solidny sprzęt do pracy, więc przy okazji można go wykorzystać do gier.
 6. Gry ze świetną fabułą

  Chyba tylko na PS?
 7. Weganizm

  To moja własna prywatna, "rodzona" babcia Więc mam pełne zaufanie do warzywek od niej. A co do certyfikatów - masz rację, że zwykły rolnik sobie na nie nie może pozwolić.
 8. Weganizm

  @Krovitz A ten Pan to właśnie veganhero był U Włodka Markowicza go słuchałam. Ale muszę zajrzeć na jego kanał, bo nie sprawdzałam jeszcze. Dzięki za przypomnienie! I masz rację ceny tej "dobrej" żywności są niebotyczne. Ale warto od czasu do czasu chociaż po nią sięgać, żeby pokazać, że jest popyt. Czasami można też mieć jakieś fajne warzywka niekoniecznie z certyfikatem eko, a też niepryskane. Jak się ma kogoś zaufanego na bazarku, albo babcię z ogródkiem (mam! ). Czasami można na wieś pojechać i dostać coś fajnego w dobrej cenie. Ale oczywiście nie da się tak zawsze. Ważne, żeby być przynajmniej świadomym.
 9. wódka weselna

  Oj chyba nie...
 10. Finansowanie ślubu i wesela

  Oszczędzaliśmy kilka lat, część pieniędzy pożyczyliścmy - oddaliśmy po weselu z prezentów. Od rodziców nie wyobrażałam sobie wymagania dołożenia się do imprezy, bo to przecież moje wesele, a nie ich. Ale oczywiście dostaliśmy jakieś wsparcie finansowe (kupno sukienki chyba i kilka tys. prezentu). Jednak była to ich wolna wola, a nie żadne odgórne ustalenie.
 11. Weganizm

  Ja nie mogłabym wyrzucić mięsa całkowicie z menu, ale nie jem go dużo. Mogłabym zapłacić więcej, za mięso i inne produkty pochodzenia zwierzęcego, gdybym wiedziała, że zwierzęta są hodowane w dobrych warunkach. Niestety w mojej okolicy, takie produkty nie są dostępne. Ostatnio widziałam bardzo mądry wywiad, w którym Pan Weganin (nie pamiętam imienia i nazwiska), mówił, że wie że trudno jest stać się weganinem tak "hop siup" z marszu. I on namawia choćby do ograniczenia jedzenia mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego, bo nawet to ograniczenie (gdyby wszyscy ograniczyli) ma istotny wpływ na planetę i może być informacją dla producentów, że nie zgadzamy się z metodami hodowli.
 12. Gry ze świetną fabułą

  Grałam we wszystkie trzy. Jedynka jeszcze nienajgorsza. Dwójkę pominę milczeniem. Trójka niesamowicie grywalna i dobrze się bawiłam, ale fabuła to nie jej najmocniejsza strona. To samo mogę powiedzieć o Morrowindzie i Skyrimie - świetne, ale fabuła tylko ok. Oblivion to dla mnie jakaś pomyłka, nie skończyłam (ile razy można rozwalać wieże, które wyglądają dokładnie tak samo? Na tym głownie się opierała ta gra... ).
 13. Muzyka epicka

  Nie raz słucham jakiś składanek na youtube zatytułowanych "epic music" ale nie wiedziałam, ze to osobny gatunek.
 14. Jaką grę wybrać na prezent dla faceta?

  Trudno poradzić, jak nie wiadomo w co już grał...
 15. McDonald's

  Słyszałam i mam na liście do obejrzenia. Lubię biografie a w Macu są dobre lody (McFlurry teraz są z masłem orzechowym - pycha).