PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

bryan2

Użytkownik
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O bryan2

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
 1. Serial bardzo dobry. Jako, że temat został już odkopany, pozwolę sobie stwierdzić, że to jeden z najlepszych seriali w ogóle.
 2. Mógłby wprawdzie zostać nagrany nowy sezon, bo autorzy zostawili ku temu otwartą furtkę, jednak nie spodziewam się tego.
 3. Pilot był całkiem niezły. Mam nadzieję, że poziom zostanie co najmniej utrzymany w kolejnych odcinkach tej serii.
 4. A jeśli chodzi o ostatnią dobrą polską komedię, to co moglibyście mi polecić? Szukam i szukam, a nie mogę nic znaleźć.
 5. Film Drogówka wywarł na mnie niemałe wrażenie. W filmie zagrali ulubieni aktorzy W. Smarzowskiego i to nadało mu niezły klimat.
 6. Wołyń jest niesamowity. Brak mi słów, by opisać to, co stało się na ekranie kina. Niemożliwe dzieło stworzone przez Wojtka Smarzowskiego.
 7. Dlatego czasami warto odczekać, odłożyć do czasu aż zbierzemy pieniądze na narzędzia i przedmioty lepszej jakości. No chyba, że potrzebujemy tego "na już".
 8. Ja odnoszę wrażenie, że jeśli mamy dobre zdanie na temat jakieś marki możemy ślepo zaufać i kupić ich następny model.
 9. To, że nieoryginalne nie są tak dobre to oczywista sprawa, aczkolwiek czasami chcemy i tak zmienić - wtedy kieruję się zasadą droższe = lepsze.
 10. Może ktoś polecić taki zakład renowacji aut z okolic województwa pomorskiego? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 11. Tu akurat muszę się zgodzić z przedmówcą. Nieporównywalnie lepszy wygląd jest uzyskiwany przez radio oryginalne.
 12. A czy ty korzystałeś już z tego rodzaju usług i mógłbyś powiedzieć coś na ich temat szerszemu gronu?
 13. Bieganie, pływanie i odpowiednie ćwiczenia. Wydaje mi się, że na siłowni też można znaleźć odpowiedni sprzęt do tego.
 14. A czy można wiedzieć, o jakie treningi Ci chodzi? Miło by było, gdybyś podał jakiś odnośnik do tych filmików z youtube.
 15. Sam uważam, że sauna nie jest najlepszą metodą na odchudzanie. Jeśli chodzi natomiast o przytycie, to naprawdę warto czasem zjeść coś tłustego.