PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Leonard...

Użytkownik
 • Zawartość

  210
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Leonard... w dniu 2 Styczeń 2018

Użytkownicy przyznają Leonard... punkty reputacji!

Reputacja

20

1 obserwujący

O Leonard...

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1164 wyświetleń profilu
 1. Leonard...

  Związek

  To normalne, że żona szuka emocji z boku, jak brakuje ich w Waszym małżeństwie. Jak często chodzicie na randki poza domem i co na nich robicie?
 2. Jak chcesz uratować to małżeństwo, to musisz całkowicie zmienić swoje obecne podejście do tego typu spraw
 3. Leonard...

  Zakochałem się w koleżance z pracy o której nic nie wiem

  Opisz okoliczności sytuacji, nikt Ci tutaj nie wywróży z fusów
 4. Leonard...

  Problemy z erekcją w młodym wieku

  Brak erekcji dzieje się w dużej mierze ze stresu - o tym jak pozbyć się tego stresu możesz pogadać z psychologiem, jeśli urolog nic nie stwierdził. Od siebie polecam częstszą masturbację, tak, żeby lepiej poznać swoje ciało. Jeśli do tej pory nie robiłeś tego wcale lub robiłeś rzadko jak raz na kilka miesięcy to spokojnie możesz (ostrożnie) zwiększyć częstotliwość. Chyba, że masturbujesz się regularnie i nie ma tego problemu, wtedy napisz. Absolutnie nie faszeruj się chemią, bo sprzęt Ci podziała jeszcze 5-10 lat, a później będą problemy, których tak łatwo nie obejdziesz. Co do samego seksu - to normalne, że się stresujesz, że nawalisz. Naucz się zatem seksu oralnego i na początku tak zadowalaj swoją kobietę, dopóki nie rozwiążesz tego problemu z erekcją - ona będzie zadowolona, a Ty będziesz miał trochę więcej czasu.
 5. Leonard...

  Nie da sie rozmawiac z moja partnerka

  Opisz trochę więcej szczegółów z Waszego związku.
 6. Leonard...

  Problem w związku.

  Przeproś rodziców, jeśli bardzo zależy Ci na tym związku. Jeśli są ludźmi, zrozumieją. Inna kwestia to wpływ jej rodziców na Wasz związek - ja od razu uciekałbym gdzie pieprz rośnie. Im więcej osób jest w Twoim związku (jej rodzice, Twoi rodzice, wujek, pies sąsiada) to większa szansa, że on szybciej się rozpadnie. Zachowałeś się bez wątpienia jak gówniarz upijając się, niemniej jednak ona również powinna stanąć w Twojej obronie, zamiast tylko przyjmować bezkrytycznie to, co rodzice powiedzą. Zastanów się najpierw, czy chcesz być w takim związku
 7. Leonard...

  Co mam zrobić..

  Jeśli rada kolegi wyżej, która jest bardzo dobra - nie zadziała, proponuję wznowić kontakt dopiero wtedy, gdy już będziesz mógł spotkać się z nią przynajmniej te dwa razy na miesiąc. Wiem, co czujesz, bo pewnie to Twoja pierwsza miłość, jednakże związki w tym wieku tak już mają, że zazwyczaj zaczynają się szybko i kończą się też szybko. Jeśli będziesz ją ciągle o coś wypytywał i obwiniał, że mieliście się przecież spotkać, to pogorszysz tylko swoją sytuację - ona tylko się od Ciebie odsunie (jeszcze bardziej)
 8. Leonard...

  Problem w związku.

  Im bardziej będziesz teraz naciskał, tym w gorszej pozycji się ustawisz. Najgroźniejszy scenariusz to, że ma kogoś na boku i po prostu on jest dla niej lepszy. Inny, dużo bardziej prawdopodobny to taki, że popełniłeś wiele błędów w związku i stałeś się dla niej kimś, kto nie ma dla niej znaczenia. To brutalne, ale jeśli chciałeś znać prawdę, to masz. Żeby potwierdzić drugą opcję - opisz Twój związek. Bo "cud miód orzeszki" mogło być tylko dla Ciebie i jest coś, czego nie widziałeś
 9. Leonard...

  Drogi intymne

  To mnie niepokoi najbardziej. Dlaczego nie powie o tym ginekologowi? To najskuteczniejszy sposób na zbadanie, co się tam dzieje. Mogą mieć na to wpływ tabletki antykoncepcyjne i brak nawilżenia, jak wspomniał kolega wyżej. Porozmawiajcie o tym i niech Ci poda powód, dlaczego nie chce pójść, bo wymówki "to przez ślinę" sugeruje, że może istnieć wyraźna przyczyna, dlaczego nie chce powiedzieć o tym u lekarza.
 10. Leonard...

  Wstydliwy problem.

  Zwykłe, zdrowe zęby. Jeśli dentysta Ci mówi, że wszystko jest w porządku, to jest w porządku. Też mam żółte, dentysta powiedział, że można wybielić, ale po co, skoro są zdrowe i to jest ich naturalna barwa? Masz kompleks, którego ta dziewczyna pewnie nawet nie widzi, a im więcej będziesz się tym przejmował, tym większa szansa, że ona to zobaczy
 11. Leonard...

  Czy zostawi męża dla mnie?

  Autorze, zajmij się rozwojem w relacjach z kobietami, żebyś się więcej nie zakochał w dziewczynie nie widząc jej na żywo
 12. Leonard...

  Czy zemną coś jest nie tak?

  Jak wyżej, czekałem aż ktoś to napisze. Moim zdaniem za dużą presję na siebie nakładasz, że jak jesteś młody to musisz uwielbiać kluby. Jeśli jesteś introwertykiem, nic dziwnego, że nie czujesz się dobrze w klubie.
 13. Wszystko zależy od tego, jaki jest kontekst sytuacji. Jeśli wypalisz prosto z mostu, może się zaskoczyć, ale wszystko zależy ile macie lat i jaka stopa relacji. Najlepiej, gdybyś prowokowała go do tego, by to on zaprosił Cię na spotkanie ;)
 14. Leonard...

  Jak rozgrysc o co chodzi facetowi :)

  Skoro wie, że nie chcesz związku, to należy zrobić tak, żeby wiedział, że chcesz. Jak zazwyczaj Wasze spotkanie? Jeśli seks i się od razu zostajecie, to zostań z nim na śniadanie. Opisz też, jak wygląda sytuacja, że umawiacie się na wspólny wyjazd i nigdy z tego nic nie wychodzi Jeśli chcesz pomocy, musisz dać detale
 15. Leonard...

  Jak rozgrysc o co chodzi facetowi :)

  Po co wyjeżdżać z moralną pogadanką, zamiast po prostu pomóc kobiecie? Moralność to jedno, mechanizmy relacji damsko - męskich to drugie, rozgraniczajmy to, naprawdę będzie się nam lepiej żyło. Autorko, jeśli chcesz z nim związku, to może to nastąpić tylko i wyłącznie wtedy, gdy on zerwie swoje kontakty z żoną. Obecnie pewnie pasuje mu Wasz układ(facetom zazwyczaj pasuje seks bez zobowiązań). Prawdopodobnie nie chce się co do Ciebie określać, bo wie, że jak powie, iż nie chce związku, to straci z Tobą kontakt.