PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Telak

Użytkownik
 • Zawartość

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Telak w Rankingu w dniu 23 Wrzesień

Telak posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O Telak

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Faceci pomóżcie... czy to już koniec?

  To akurat sama sobie wmawiasz, bo ci tu tak cały weekend wmawiali, a js ci mówie że może być całkiem inaczej, mi to przypomina sytuacje jak miałem iść o podwyżce pensji porozmowiać, też 1000 myśli a jak odmówi, a jak rozmowa pójdzie w złym kierunku i się zwolnie, a może odrazu poszukać lepszej roboty? I tak się męczyłem przygotowałem argumenty za i na ewentualny sprzeciw. I przychodzi ten dzień wchodzę do biura i mówie 'szefie podwyżka by się przydała', a on tak chwile patrzy na mnie ja w tym czasie wertuje argumenty co by mu tu odpowiedzieć jak będzie sprzeciw a gość mi odpowiada 'Dobrze'. Hehehe tylko tyle. Może trochę nie w temacie ale doskonale pokazuje że strach ma wielkie oczy. Więc babo pokaż że masz jaja i poprostu zadzwoń, a dam se lewe jajo uciąć że wcale tak strasznie niebędzie.
 2. Zerwane wędzidełko - masturbacja

  Stary współczuję bo po samym opisie mnie zabaloło.
 3. Faceci pomóżcie... czy to już koniec?

  Jakaś dziecinada pannie zależy, zamęcza się a wystarczy jedna rozmowa by wszystko wyjaśnić, nie lepiej strzelić focha i zastanawiać się następny tydzień. A może było tak że gość też chlapną przypadkiem i teraz żałuje i myśli sobie 'ale walnełem, a tak dobrze się zapowiadało, pewnie już nic z tego niebędzie, skoro mieliśmy spotkać się w weekend a ona nie dzwoni to brak odpowiedzi też jest odpowiedzią'. Jeden telefon wszystko można wyjaśnić wyczuć ton etc. To nie lepiej wszystko przekreślać po dwóch sms. A niby dorośli ludzie.
 4. Faceci pomóżcie... czy to już koniec?

  A może poprostu zadzwoń i zapytaj się, będziesz miała jasną sytuację, zamiast zamęczać się.
 5. A jak finansowo na tym wyszłeś? Podział majątku był czy miałeś intercyzę?
 6. Szybko 3,5 miesiąca od pierwszego postu i już po sprawie, myślałem że to dużej trwa.
 7. Zaręczyny

  A może termy w bukowinie? Do zakopanego blisko, tam napewno też można wykupić opcje ze spa.
 8. Kopia bloga?

  Jak nie masz opcji eksportu bazy czy robienia backup to jedyne wyjście napisać bota który to zaarchiwizuje za Ciebie.
 9. Sprawy w pracy - jak to ze stresem?

  Jakiś zakompleksiony jesteś, że musisz poprawiać sobie samopoczucie w taki sposób?
 10. Nasze zwierzęta

  No i jest kocicho w internetach:) Nieprawdaż że podobny do tego z avatara?
 11. Parę razy ruszysz i wyczujesz sprzęgło, ze sprzęgłem już tak jest że w każdym samochodzie z innej wysokości łapie, mimo iż jeżdżę kilkanaście lat regularnie to jak wsiadam do nowego auta to czasem też szarpnie autem. Najlepiej jest tak że popuszczasz sprzęgło aż samochód zacznie ruszać i dopiero wtedy dajesz delikatnie gazu, generalnie jak dobrze masz auto wyregulowane to ruszy bez gazu tylko samo delikatne popuszczenie sprzęgła wystarczy, oczywiście nie próbuj takiej zabawy na światłach bo możesz nie zdążyć opóścić skrzyżowania na zielonym
 12. Nasze zwierzęta

  @Szwagier no niestety na telefonie mam tylko zdjęcia > 2MB i na tym forum nie przejdą może później przeskaluje i wrzucę jakieś. A z kota to jedyny pożytek że gołębie z okna przegania i wszystkie muchy wyłapie, tylko czasami jak w nocy robala złapać nie może, to sam muszę wstać i go ubić bo kot nie odpuści dopóki będzie coś po domu latać
 13. Poważny kryzys w małżeństwie

  @Krovitz mam co prawda kilka innych 'gorących' pozycji do przeczytania ale zainteresowałeś mnie tym i wrzucam tego autora do przeczytania do pozycji 'na kaca'.
 14. Poważny kryzys w małżeństwie

  @Jakow o ile co do diagnozy problemu to się z tobą zgodzę to w kwestii recepty to chyba trochę przegiełeś.
 15. Co poszło nie tak

  A ja myślę że ty masz wielkie szczęście człowieku, że z takimi "rogami" to cię żaden gajowy w tym lesie za Jelenia nie wziął i nie zaszczelił. A tak na poważnie przygotuj dobre argumenty na rozwód i zacznij życie od nowa.