PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kamil30

Użytkownik
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana kamil30 w dniu 8 Sierpień 2019

Użytkownicy przyznają kamil30 punkty reputacji!

Reputacja

29

O kamil30

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  30

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kamil30

  Zaczynam bać się kumpla - czy nie przesadzam?

  Woli chłopców. Tyle w temacie.
 2. kamil30

  Infekcja, grzybica, antybiotyk.

  Grzybica po antybiotyku. Częsta sprawa. Clotrimazol powinien pomóc. I duża ilość probiotyków.
 3. kamil30

  Żałoba

  U mnie tak było z moją Babcią. Ona mnie wychowywała, była moim największym Skarbem i Miłością. Już 12 lat, jak odeszła, ale ciągle mi Jej brak i o Niej myślę, wspominam i modlę się za Nią... .Pomimo tego, że jestem w życiu szczęśliwy z Żoną i Dziećmi, to jednak brakuje tego ważnego "Kogoś". Myślę, że jak mocno kochałaś tę osobę, będzie Ci jej długo brakować w życiu, może nawet do starości. Ale to dobrze chyba...to dowód na prawdziwą miłość poza grób. To chyba świadczy o naszej wrażliwości i nie jest to przywarą.... Na pewno doskonale Cię rozumiem, oj, doskonale...:(
 4. kamil30

  Zarost a higiena...

  po prostu regularnie, najlepiej pod prysznicem raz-2 raz w tygodniu ogól się tam zwykłą maszynką. Przez kilka tygodni będzie swędziało i wkurzało, ale z czasem włos się osłabi, nie będzie podrażnień i powinieneś poczuć komfort. Co do higieny...po "grubszej sprawie" używaj (jeśli nie masz bidetu na miejscu) chusteczek nawilżanych z aloesem i tym również zadbaj o czystość w tamtym miejscu:).
 5. kamil30

  czy oczekuje zbyt dużo .... pilne

  Oczywiście - głos poprzedników powtarzam: to jakiś egoistyczny typ, któremu nie zależy na Tobie...:(
 6. kamil30

  Pies a wspólne mieszkanie

  Rację mają Poprzednicy... Po pierwsze, to sprawa jest chyba znacznie poważniejsza. Pies, to tylko przykład...jeżeli ona w tym już zaczyna zbyt poważnie się szarogęsić, i to nie u siebie, to co potem? Poza tym, między nami mówiąc, na pewno nie pozbyłbym się mojego pupila tylko dlatego, że mojej "miłości"on po prostu nie odpowiada. Ludzie, co nie lubią zwierząt, to często nie są dobrzy ludzie!
 7. kamil30

  Pojawiające się problemy z dziewczyną

  Zgadzam się z przedmówcami. Tylko widzisz: może Ty stosujesz złą metodę? Może zbyt emocjonalnie stoisz przy swoim, może używasz niecenzuralnych słów, dlatego ona uważa, że jej nie szanujesz? Kobieta dla osiągnięcia celu niejednokrotnie "zasłania" się tym, że mężczyzna jej nie szanuje, bo albo przeklnął, albo co innego.. . Natomiast na pewno nie możesz pozwolić, żeby nazbyt rządziła Twoim kawałkiem prywatności, bo taki związek szybko przemieni się w walkę. I to bez szans. Dla Ciebie, rzecz jasna...
 8. kamil30

  Romans z Mężatką

  Człowieku, Ty mnie załamujesz...ile Ty masz lat? Twoje wywody mają dotyczyć uświadamiania na forum, że "Kochanek mezatki/ kochanka zonatego nie zdradzaja. Ida do lozka bo czesto maja na to ochote"?To takie odkrywcze? To truizm i wszyscy wiedzą co i jak. Jeżeli moje zdanie co do obyczajowości jest antyczne, to tylko dlatego, że po różnych doświadczeniach, obserwacji i mojej pracy zawodowej stwierdzam, że to dobre. Zrób małą ankietę wśród kobiet, nawet na forum i zapytaj, co myślą o facecie, który sypia z mężatką albo który sam zdradza żonę. Ciekawa, jaka Ci potwierdzi, że to wzór męskości, bo zależy to od punktu widzenia i obyczajów danej jednostki. Aha i akurat to, że mam takie poglądy uważam za swoją zaletę, nie wadę. Ty myśl sobie, jak chcesz, masz do tego prawo, tylko, żebyś po latach nie żałował swojego "myślenia". P.S. I jeszcze jedno, nie używaj tak prymitywnego języka, zwłaszcza, jeśli wspominasz o mojej Żonie.
 9. kamil30

  Romans z Mężatką

  Oczywiście, "tylko" się zabawia. Bo nie ma zasad, bo myśli tylko tą główką, ale w gaciach. Skoro zatem nie do końca to miałes na myśli, to w czym problem, żeby się wysławiać precyzyjnie?:) A poza tym i tak się nie zgadzam, bo taki facet, który bzyka się z kobietą w związku, to żaden facet. I tyle w temacie.
 10. kamil30

  Co dalej robić ?

  Skoro korzystasz z pomocy psychologa, to korzystaj. Ale pomyśl tak: związek to nie tylko uczucie, ae i zaangażowanie intelektualne. Uświadamiaj sobie cały czas, że to nie ma szan, że to niszczy Ciebie i Twoje życie. Przecież uczucia i emocje mężczyzną rządzić nic powinny. Dasz radę!
 11. kamil30

  Co dalej robić ?

  Drogi Kolego, widać że historia długa i intrygująca... . Wydaje się, że jesteś facetem normalnym, który chce mieć dom, rodzinę, żonę, dzieci...czyli coś, co coraz bardziej w tym walniętym świecie uważane jest już za relikt i oddać to wszystko do lamusa... . Uważam jednka, a skoro chcesz czyichś opinii, że z "Zuzią" szczęścia nie zaznasz. I to nie dlatego, że ona kiedyś była prostytutką, tylko dlatego, że ona cały czas jest niedojrzała, że stabilizacja ją przeraża, że czuje się zaszczuta, że niby chce z kimś być, ale tylko na jej zasadach. Tak się w małżeństwie nie da, w związku się nie da... . Trzeba iść na kompromis, zapomnieć trochę o sobie, zrezygnować ciut z siebie, żeby nie tylko nam było dobrze, ale i innym z nami. Pytasz, czy masz szansę kogoś spotkać. Tak! Jesteś wysportowany, zapewne zadbany, fizycznie i seksualnie zapewne wystarczająco sprawny. Wiele kobiet wrzucając się w wir kariery ok. 40-tki uświadamia sobie, że nie mają rodziny...tacy mężczyźni jak Ty mogą być dla nich cennym darem. Dasz radę! A co do "Zuzy"...ja bym sobie ten związek odpuścił, pomimo oczywistych trudności...
 12. kamil30

  Muzyka poważna. Czy ktoś tego słucha?

  Po poerwsze, to wikipedia nie jest zbyt rzetelnym źródłem informacji, wiesz o tym? Po drugie, ta definicja jest niekompletna, bowiem np. muzyka pop, piosenki popularne często też mają regularną budowę :wstęp, wzrotka, refren, przygrywka, zwrotka refren. To częsty schemat. REGULARNY. I co? To też bez problemu zakwalifikujesz do muzyki klasycznej?
 13. kamil30

  Romans z Mężatką

  Nie zgadzam się absolutnie!!! Co Ty opowiadasz? To facet, który angażuje się w romans z kobietą dzieciątą, nie jest winny? A co on? Ubezwłasnowolniony? To jakbyś Ty przespał się z mężatką, która po prostu ma ochotę, to winna jest tylko ona? No proszę Cię, przecież to bzdura totalna!
 14. kamil30

  Romans z Mężatką

  Zostaw ją w spokoju i poszukaj sobie Kobiety bez zobowiązań, bez męża. Zniszczysz życie jej i sobie. Uczucia i emocje nie są najlepszymi doradcami!
 15. kamil30

  Podejrzenia

  Prawie w 100% popieram. Większość facetów to dzieci z zarośniętą buziunią i ja**mi. To nie jest mężczyzna, tylko chłoptaś, który boi się odpowiedzialności, pracy, poświęcenia. A co do Wątku Kolegi - ja czuję, że ona za Twoimi plecami szaleje. Ale mogę, oczywiście, się mylić.