PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

UsteczkaDoOczu

Kobieta
 • Zawartość

  646
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana UsteczkaDoOczu w Rankingu w dniu 26 Wrzesień

UsteczkaDoOczu posiadał najczęściej polubioną zawartość!

1 obserwujący

O UsteczkaDoOczu

 • Tytuł
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

733 wyświetleń profilu
 1. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Możesz do niego napisać. Co Ci szkodzi? Swoją drogą jestem ciekawa czy nie robi Ci jakiegoś shit testu. Ja miałam przyjemność taki test oblać. Czekałam podług logiki, że skoro da mi znać to... da mi znać. A potem się okazało, że mam go w du**e... bo mi nie dał znać a ja uznałam, że on ma mnie w du**e, więc go olałam a on liczył na jakąś reakcję z mojej strony... Dobre testy, dobre, dobre Nie ma to jak trafić na naukowca! Acha. Wyniki testy wykazały jednoznacznie, że jestem księżniczką (w pejoratywnym znaczeniu) uwięzioną na wieży A on nie będzie się bawił w żadne białorycerstwo, bo on jest człowiekiem oświeconym! No cóż Nigdy nie wiesz jak się zachować, żeby było dobrze a więc rób po swojemu... przynajmniej nie kombinujesz jak koń pod górkę.
 2. Co ON ma na myśli pisząc coś takiego?

  Następny facet zagadka. Też ich nie kumam tak do końca. Oni sami siebie chyba też nie Może mają tak jak ja w sklepie drogeryjnym przed półką z kremami do twarzy... ten? o, ten! albo nie.. a może taki? ... i tak pół godziny... aż idzie zemdleć od myślenia... Dokładnie. Zrób mu jakieś rezerwowe krzesło w swoim życiu... tak na wszelki wypadek. Ale nie zerezwuj dla niego tronu. Nie zasłużył
 3. Czy on przestał mnie kochać ?

  Tu już nic nie pomoże... tylko rozstanie. I nie chce mi się rozwijać dlaczego tak uważam. W skrócie: zrobi to dobrze zarówno Autorce jak i jej chłopakowi. Wierzę w to!
 4. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Nie wiem Ty mnie pierwsza powaliłaś swoimi pytaniami Taka niedbałość z Twojej strony w konstruowaniu treści... czego oczekujesz w zamian? Zadaj sobie trochę trudu w napisaniu odpowiedniego pytania np "co robić bo zaczynam panikować" zamiast "czy on to i tamto"... Potem pretensje, że nie ma odpowiedzi na ukryte pytanie tylko na te zadane. Buuuuu!!!
 5. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Kto filozofuje ten filozofuje Ja zrobiłam to: - dokonałam analizy prawdopodobieństwa -zadałam pytanie pomocnicze -dokonałam wróżby Ale zabawnie tu odpowiadasz łahahaha zakrywając jak pryszcz na nosie grubym fluidem swoją nieumiejętność kojarzenia. No kto by się zorientował
 6. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Z kart i ...tego co napisałaś
 7. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Ok. Proszę bardzo: 1. (Przeszłość) Król mieczy 2. (Teraźniejszość) Słońce 3. (Przyszłość) Sprawiedliwość Ta... odezwie się. A czy będzie chciał się spotkać zależy jak się zachowasz. Jeśli będziesz grała w gierki to się to zemści na Tobie. Bądź sobą, nikogo nie udawaj. Nie próbuj kontrolować sytuacji tylko bierz co życie daje Ci dobrego. On był zmotywowany wcześniej by z Tobą rozwijać znajomość. Teraz to nieco rozważa.
 8. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Serio pytasz? Czy się nudzisz Sama sobie odpowiedz na to pytanie. Zrób rachunek prawdopodobieństwa i podaj nam wynik... dobre ćwiczenie przed maturą.
 9. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Bla bla bla Idę zrobić herbatę. Powróżyć z fusów?
 10. Czy on ze mnie zrezygnował? Czy przesadzam?

  Jak się oboje nie odezwiecie to spotkanie przepadnie. Jeśli Ty się dopytasz o godzinę to szanse na spotkanie wzrosną. Czy to nie jest prosta matematyka?
 11. Czy on przestał mnie kochać ?

  Ała Dobra. Inaczej kochana, bo ja też mam granicę swojej cierpliwości a widzę, że Ty możesz tak bez końca zaciąć się i jak mój komputer utknąć w nieskończonej pętli. Poszukaj forum dla nastolatków, bo tu przebywają ludzie dorośli, którzy mają zupełnie inne problemy. Mają na głowie pracę, rachunki, własne demony, niespełnione marzenia, czas który gdzieś ucieka... do tego każdy by chciał kochać i być kochanym... a tu życie daje po du**e, bo świat jest pełen samolubów i oszustów. Twój problem jest w Twojej głowie. Dopóki tego nie przyswoisz i nie zrobisz z tym porządku będziesz tak narzekać nawet do końca życia, bo to Twój zasrany wybór!!!
 12. Mam powody do obaw?

  To są sytuacje z gatunku homo-niewiadomo. Windowanie ego, jak najbardziej. Ale czasami taki adorator potrafi zawrócić w głowie. Wtedy pozostaje jedynie przypomnieć partnerce, że przy Tobie nie musi szukać potwierdzenia swojej wartości w esemesach od gachów Z jakiegoś powodu jednak tego tam szuka więc to dobry moment na refleksje, może jakieś noworoczne postanowienia odnośnie jakości Waszej relacji.
 13. Czy on przestał mnie kochać ?

  A co zrobił? Za co oczekujesz przeprosin?
 14. Czy on przestał mnie kochać ?

  Ciężko Ci teraz cokolwiek napisać. Chcesz, żeby on to i tamto, żeby dużo mówił o uczuciach (kto wie czy zawsze chciałabyś tak dużo o nich wiedzieć), żeby okazywał dużo więcej czułości... chcesz żeby czuł większą potrzebę dopieszczania Ciebie. Chcesz go do tego przekonać naburmuszaniem się, pretensjami, taką pensjonarską postawą. Działa to? Jak nie to spróbuj inaczej. Trop masz, bo mówił Ci, żebyś wyluzowała. Ile razy każdy ma Ci to jeszcze napisać?!?