PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

simplex

Użytkownik
 • Zawartość

  501
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana simplex w Rankingu w dniu 12 Wrzesień

simplex posiadał najczęściej polubioną zawartość!

1 obserwujący

O simplex

 • Tytuł
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  bliżej środka

Ostatnie wizyty

295 wyświetleń profilu
 1. Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  A ja bym osobiście proponował, jeśli masz się ośmielać i było na luzie większym to po prostu jej wyznaj coś w stylu 'bardzo chciałbym Ciebie teraz pocałować' lub bardziej romantycznie... nie zaskoczysz jej a milczenie przyjmujesz jako zgodę. Wiem, że niektórzy mają problemy z przełamaniem się do działania i takie niby-pytanie może Ci pomóc bo będziesz pewniejszy w działaniu (nie ryzykujesz jakiegokolwiek odrzucenia) i lepiej może Ci pójść... Jednak, jak kto woli
 2. Ja tam z lekcji PJ pamiętam tylko jedno... Skubany instruktor nauczył mnie nowego przekleństwa Chłoptaś 16 lat, duży bysio a dali mi do nauki malucha i do tego chudego, małego panoczka jako instruktora - jak w komediach głos miał jak dzwon Jedziemy sobie spoko, tylko krawężnik wysoki, o tym zaraz... Każe mi bieg zredukować i wrzucić dwójkę. No problem był taki, że w maluchu musiałem trochę nogę prawą przesunąć pod kierownicą do środka (tylko dla 2 tak było bo 1 wrzuca się w maluchu raz, na starcie i facet przecież nie pojedzie jak strusia z nóżkami złożonymi) i niekiedy... kierownicę zaczepiałem tą nogą i wtedy 'sama' przekręcała się popychana szczytem nogi... jak sobie wyobrazicie to wtedy samochód skręcał w prawo i ja na ten wysoki chodnik najechałem... Maluchem to była niezła przeszkoda terenowa... gościu z refleksem, odbił ręką kierownicę i skontrował mi manewr, spokojnie kazał na tej już wrzuconej 2ce na parking podjechać. Zatrzymać się... potem zagrzmiał z pięścią zwiniętą przed twarzą swoją: 'Ku..., no że piz... ci oczy zarosły, ty skur...' No młody byłem (duży więc więcej nie posunął się) bo teraz, w moim wieku, by dostał w mordę ale przekleństwo zakonotowałem i z raz użyłem nawet, a co?!
 3. Nasze zwierzęta

  Klasyczny europejczyk...
 4. Nasze zwierzęta

 5. Nasze zwierzęta

  Nie, nie jest gruby właśnie, 6kg, tylko tak wygląda
 6. Nasze zwierzęta

 7. Nasze zwierzęta

  Uffff
 8. Nasze zwierzęta

  Pies i kot... potem zamieszczę zdjęcia Oba znajdy - same wybrały
 9. Poważny kryzys w małżeństwie

  Taka niektórych poza... w internecie sobie można pozwalać a życie ich weryfikuje bo tylko tacy ostrzy i jednoznaczni są niedoświadczeni i marzyciele... Jeden z drugim za dużo porniaków oglądali... z fizjologia też na bakier w tych wypowiedziach a jaskiniowiec wcale bab nie ciągał po jaskiniach - było w ich zwyczajach też 'po ludzku'... Jakby były ciągłe gwałty to by kobiety dzisiaj nie miały przyjemności z seksu. One były zawsze (prawie) gotowe i to była dla nich przyjemność która została do dzisiaj i żadna inkwizycja nie ubiła tego! Trochę rozsądku z tym jaskiniowcem i gwałtem. Jeśli kobieta jest zablokowana to jedyna opcja seksuolog / może psycholog ale ja bym od razu seksuologa proponował i szczere postawienie sprawy. Nie chce to, jak jeden facet pisał na forum kobiet, można potraktować jako dosłownie gwałt na Tobie. Jak nie chce to zapytaj się o to czy będzie tolerowała Twoje wyskoki w bok bo chcesz swoje potrzeby realizować. I możesz poczekać jeśli to przejściowe a jeśli nie to musi być rozwiązanie strategiczne. I nie łudź się, jak Ci pozwoli na skoki w bok, bo wtedy ja bym odszedł gdyż to jednoznaczne oświadczenie, że nie kocha już Ciebie. Najpierw spróbuj naprawiać potem kończyć relację... Inaczej sama się zakończy ale w innym wydaniu.
 10. Co poszło nie tak

  Co Wy macie z tym wyszaleniem się? Ja rozumiem brak dojrzałości i żałowanie pewnych decyzji. Ona może do tej pory nie dojrzała bo wybór jej nowego faceta nie wygląda interesująco wg opisu @Leon200016 Bardziej uważaj chłopie aby ona wrócić nie chciała bo może jednak się zgodzisz, jak dałeś jej tyle szans. Weź czym prędzej rozwój dopóki jej nie minie odpał... Potem możesz mieć problemy. Jak jest zakochana to niech korzysta bo jej minie za najdalej rok. Wykorzystaj teraz sytuację do maksimum z dziećmi i z alimentami... Ochłoń i pomyśl o tym, że młody jesteś i przyszłość masz... To ona się związała w durny sposób i nie będzie to jej jedyny a kolejny... Swoje odstałeś w jej kolejce. Odejdź i poszukaj swojego miejsca na tej Ziemi. Pozdrawiam Ciebie. jest teraz kiepsko i nie daj się w kąt zapędzić aby było gorzej!
 11. Dziewczyna mnie nosi

  Ale ta dziewczyna to nie sika na stojąco?
 12. Związek z kobietą z dzieckiem

  Dzięki, nie znałem tego syndromu...
 13. Związek z kobietą z dzieckiem

  @Krovitz wyrazy współczucia
 14. Związek z kobietą z dzieckiem

  Acha... acha... zachęciły jak zwykle i sobie poszły Kobiety...
 15. Związek z kobietą z dzieckiem

  @Krovitz prosiłem... No zepsułeś psuju! Teraz dziewczyny zamiast swoje tyłki opisywać polecą oglądać ten odcinek! Ech...