PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

jjusti18

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O jjusti18

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zaproszenie na wesele

  Tańczyć idzie się szybko nauczyć są w końcu dzisiaj fajne kursy. Ja sama z moim przyszłym mężem zapisałam się na taki kurs. Większym problemem jest fakt, że nie wiem jak to się stało ale nie mamy jeszcze fotografa. Szukałam po internecie i trafiłam jedynie na stronę spam . Planuję rozeznać się na niej, ponieważ widziałam na niej wiele propozycji różnych firm i mam możliwość zapoznania się nawet z ich wykonaniami, więc bardzo mi to pomoże przy wyborze.
 2. Finansowanie ślubu i wesela

  Każde wesele jest inne i go wyprawia tak jak go stać. Ja planuję skromne, ale ładne. Mam już zamówioną małą salę, dj, został mi fotograf- ponieważ nie chcemy kamerzysty. Kuzynka mi poleciła stronę spam planuję zapoznać się z nią, ponieważ jest tam naprawdę dużo ofert związanych z fotografią ślubną. Będę mogła porównać je między sobą i zapoznać się z cennikiem oraz wykonaniami danej firmy. Jak dla mnie jest to naprawdę super opcja.
 3. Zgadzam się, że warto się szkolić- bez względu na wiek. Ja skończyłam studia pedagogiczne, podjęłam się pracy, a teraz dodatkowo chce rozpocząć studia eksternistyczne. Ponieważ pracuje taka alternatywa formie studiów online, jest dla mnie doskonała. Mam nadzieję, że dzięki temu zyskam jakiś awans i podwyższy się moje wynagrodzenie.