PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

slawekkrk

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O slawekkrk

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Tak, raczej nie można robić. Ja się dopytywałem u okulisty, raczej z ciekawości, bo troszeczkę mi poleciała wada (mam minusy -2,5 i -3 i na jednym astygmatyzm właśnie). Powiedziała mi, że wada jeszcze nie jest taka duża, tylko powinienem dbać o siebie, zapisała mi lutezan z luteiną i cynkiem i pokazała mi kilka ćwiczeń. Aż się dziwię, bo wcale nie siedzę dużo przed kompem w pracy, a w wolnych chwilach robię przy ogrodzie, zamiast oglądać telewizję. Ale jakoś polubiłem się z moimi okularami, a i żonie się tak podoba, więc nie będę jej robić przykrości, skoro i tak z cylindrami niewskazane
 2. Uuuu... metalowe schody to musi być makabra Ja się być może nie orientuję dobrze w rynku, ale ryobi to dla mnie też była dość nowa marka. Jedyne, co słyszałem, że mają dobre narzędzia dla początkujących albo dla takich domowych dłubaczy, majsterkowiczów, mam prostą wkrętarkę od nich i się sprawdziła. Ale tutaj na forum właśnie szukałem info o wyrzynarce, bo chciałem trochę porobić przy ogrodzie, chociażby tą nieszczęsną wspomnianą budę dla psa zrobić
 3. O gustach się nie dyskutuje Skoro wam się podoba, a nie chcecie takich niespodzianek jak robaki albo bolący kręgosłup - to po pierwsze palety trzeba dobrze wyszlifować i pomalować (bejca itp. zabije wszystkich niepożadanych lokatorów :-) jeśli jesteście początkującymi majsterkowiczami to polecam zaopatrzeć się w szlifierkę akumulatorową np. ryobi - według mnie bardzo wygodna i poręczna. Po drugie palety są różne, trochę wyższe, trochę niższe, wygoda to przede wszystim materac.
 4. Dla mnie wyprawa pieszo do Santiago de Compostella to jest coś Niekoniecznie nawet jako pielgrzymka. Po prostu jest to świetna przygoda!