PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

balin

Użytkownik
 • Zawartość

  143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

balin last won the day on 17 Czerwiec

balin had the most liked content!

O balin

 • Tytuł
  objazdowy muzykant

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

119 wyświetleń profilu
 1. Po co prosisz o porady, skoro i tak robisz po swojemu (wg mnie głupiemu)?
 2. to też pasuje do dzisiejszej pogody
 3. Weekend jest, to i okazji nie braknie, by o tym powiedzieć.
 4. czas burzowy na uspokojenie Piotr
 5. No już nie okłamuj nas, że nie wiesz o co chodzi - podbija Ci ego co?
 6. Przecież w necie tego się nie da zrobić. No chyba że będzie się tworzyć internetowy związek - taki matrix.
 7. Byłeś Autorze jedną z opcji i przestałeś nią być. Życie.
 8. Jest takie powiedzenie, że mężczyźni w związku dążą do spokoju, ale są nie do wytrzymania gdy ten spokój osiągną. W psychologii zachowanie mężczyzny to linia prosta, a kobiety to wirujące wokół kółeczko. Czyli oazą spokoju i nadającą kierunek związkowi powinien być mężczyzna, kobieta go otacza i nadaje mu sens, smak i kolor. Mężczyzna powinien zbudować dom, ale już urządza go kobieta.
 9. lekka piosenka z Litwy
 10. Kolejna chce d...pą sprawy załatwiać. Skoro Ci nie wierzy, to nic nie możesz zrobić. Najlepiej sobie odpuść, bo tylko winni się tłumaczą. Jeśli pójdzie po rozum do głowy, to sam przyjdzie i przeprosi. Jeśli nie to dla Ciebie będzie lepiej, że nie zwiążesz się z zazdrośnikiem.
 11. Autorko ale pomyśl, co z tego związku miałaś? Przecież wiecznie go nie było, nie dało się z nim o niczym porozmawiać. Dobrze zrobiłaś, że się z nim rozstałaś. Teraz trzeba iść dalej. Rozumiesz, że w Twoim wieku jest coraz mniej czasu na podjęcie decyzji o urodzeniu dziecka. Dlatego nie marnuj go na rozpaczaniu o tym co było, bo było kiepsko, ten facet był słabym kandydatem na partnera życiowego i ojca dziecka. Miej nadzieje, że los się do Ciebie uśmiechnie, ale musisz mieć oczy otwarte i patrzeć do przodu, a nie rozpaczać nad co było, a nie jest.
 12. No niestety kolego nie da się tak żyć, żeby zawsze było miło. Młody jesteś i myślę, że nawet ta druga nie będzie tą ostatnią w Twoim życiu. Teraz jest ideałem, a za chwile wyjdzie, że brakuje tego czy tamtego. My faceci to tak około 30 powinniśmy podejmować decyzje o wiązaniu się z kobietami. Wtedy mamy jako tako poukładane w głowie. Dobrze radzi kolega szwagier, z tą nie ma się co kisić. Ale tez nie spiesz się do kolejnego związku. W tym wieku trzeba sie trochę pobawić, wyjść z kolegami, poimprezować. A nie jak Ty masz teraz związkowa nuda, to możesz mieć przez całe życie. A Ty masz dopiero 20 lat.