PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

balin

Użytkownik
 • Zawartość

  327
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana balin w Rankingu w dniu 7 Luty

balin posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O balin

 • Tytuł
  objazdowy muzykant

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

562 wyświetleń profilu
 1. Relacja Damsko-męska

  To nie dzisiejsza rzeczywistość. Może tylko dziś są większe możliwości poznawania ludzi, które daje internet. Nic ponad to. Dziewczyny w wieku 16-lat maja pstro w głowie. Zajmują się nauka w szkole i dobrą zabawą. Adorowanie przez kilku chłopaków normalna sprawa. Nic negatywnego. Ona ma jeszcze czas na trwałe związki.
 2. Relacja Damsko-męska

  Różne bajki opowiadają. Ale 16-letnia dziewczyna nie jest gotowa na związek do grobowej deski. Taka dziewczyna często w jednym czasie rozmawia z kilkoma adoratorami i przynosi jej to ogromną frajdę. Zapewne jest tak, że chce abyś był jednym z nich.
 3. Balinowy kącik muzyczny

  można się zakochać w tej melodii
 4. Gdzie Ci mężczyźni?

  Tak odnośnie sytuacji Autorki wczoraj oglądałem jakąs komedie francuską, tam padło podobne stwierdzenie. Jedna z kobiet tam mówi. Jeżeli facet się ze mną umówi i mnie przeleci, a potem zniknie to norma. Ale żeby się umawiał, nie przychodził i znikał, to nie może być norma.
 5. Balinowy kącik muzyczny

  świetny kawałek
 6. Balinowy kącik muzyczny

  wersja koncertowa chyba najlepsza
 7. Balinowy kącik muzyczny

 8. Były odezwał się nagle w walentynki

  @kobieta25 ho ho ale pojechałaś ostro. No ale trzeba się tylko zgodzić. Wchodzenie ponownie w uwierające buty nie ma najmniejszego sensu. Mimo, że po upływie czasu wydają się nam znowu atrakcyjne.
 9. prośba o życiową radę - dla 27 latki :D

  @ojapitole a ja myślę, że przede wszystkim trzeba próbować szczęścia ze sobą samym. Reszta to tylko peryferia.
 10. Balinowy kącik muzyczny

 11. prośba o życiową radę - dla 27 latki :D

  Nie warto ulegać konformizmowi. Warto być sobą i nie udawać kogoś kim się nie jest.
 12. Pierwsze spotkanie

  Najlepiej niczego nie udawać i być naturalnym. Nie przejmować się chwilami ciszy. Ludzie, którym dobrze ze sobą cisza nie powinna przeszkadzać.
 13. Tu ostatnio był wątek zasobnego faceta, którego kobieta romansuje z innym. Kobieta, która jest z facetem dla jego zasobów, to tykająca bomba. Wcześniej czy później dostanie małpiego rozumu i pójdzie w tango, bo naturą ją wezwie.
 14. Różnią nas od zwierząt normy kulturowe i religijne. Dzięki rozwojowi kultury i religii, udało nam się stworzyć pewne wzorce zachowań. Z tymi zasobami też tak nie do końca. To dobrze widać w klubach. 80% samiczek chce około 20% samców wyglądającyh dla nich mega atrakcyjnie. I oczywiście wygląd i sposób bycia jest tu kluczową sprawą. Reszta samców podpiera ścian.