PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  733
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Ostatnia wygrana balin w dniu 15 Sierpień

Użytkownicy przyznają balin punkty reputacji!

Reputacja

75

O balin

 • Tytuł
  ssak wędrowny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1987 wyświetleń profilu
 1. balin

  Oceń utwór poprzednika

  Też lubię takie klimaty. Ja trochę smutniej.
 2. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 3. balin

  Balinowy kącik muzyczny

  Romantyczno-weselny kawałek. Wakacje w końcu.
 4. balin

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  @alexandra23 przede wszystkim zdanie zaczynamy od wielkiej litery. Dbaj o wygodę czytelnika. Po drugie. Masz na koncie niewiele postów, a bierzesz się za pouczanie bardziej doświadczonych użytkowników. A po trzecie. Jeśli masz wiedzę, odnośnie wychowania dzieci z psychologicznego punku widzenia, to się nią podziel. Moja wiedza jest taka, że standardy co do wychowywania dzieci ciągle się zmieniają. A odsyłanie nas do "mnóstwa artykułów", tylko potwierdza moją tezę. Co do zrozumienia zachowania ojca. Świetnie super, jest empatia - tylko, że gdy wyrastają tacy synalkowie, to strach jest na ulicę wyjść. Potrzebna jest resocjalizacja, bo rodzic zawalił sprawę po całości.
 5. balin

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Wiem czepiam się, wyrywam z kontekstu. Ale lubię takie kobiece smaczki.
 6. balin

  Krótko i na temat - Odejść , zostawić czy Nie?

  Związek wygląda na przechodzony i zawarty zbyt wcześnie. Nie wyszumiałeś się. Podobnie pomyśli ta kobieta, gdy dopnie swego i będziecie mieć dzieci. Wtedy często jest tak. Przecież się nie wyszumiałam, tylko te obowiązki. Maz mało atrakcyjny, bo wiecznie zarobiony i zmęczony. Pójdzie do pracy, spotka fajnego kolegę i problem życiowy gotowy. A takich historii jest teraz masa.
 7. balin

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Syna trzeba jak najszybciej do innych dzieci. Wtedy zrozumie, że nie żyje sam na świecie. Szkoda, że ze żłobkiem się nie udało. Gorzej wygląda z żoną. Zapewne też ma tego wszystkiego dość.
 8. balin

  One już tu są

  I korzysta z tego na full, dorabiając do wykorzystywania ludzi dziwaczną ideologię.
 9. Przecież nie wiesz, czy tego samego nie mówi Twojemu koledze na ciebie. Panienka może jechać na 2 fronty. Z resztą jesteście dzieciakami i nie ma co kruszyć kopii. Za chwilę spodoba się jej ktoś trzeci.
 10. balin

  One już tu są

  Niezła jazda z youtuberką
 11. balin

  Go solo.

  To może Gruzja. Ja kiedyś się wybiorę. Fajny kanał coś tam dziewczyny opowiadają
 12. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 13. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 14. balin

  Syndrom DDA

  Rozumiem rodzinne bagno. Ale widzę u Ciebie skłonność do usprawiedliwiania tego jak jest. Zawsze można poszukać jakieś wymówki. Ale to kompletnie nic nie daje. Trzeba odciąć się od sytuacji domowej. Zacząć rozwijać się. Ale nic na siłę. Tak jak to robisz w grach. Nie jesteś w tym mocny i trzeba się z tym pogodzić. Ja tez nie jestem mocny w grach komputerowych i jakoś nie powoduje to u mnie frustracji. Trzeba szukać tego co lubisz i to rozwijać. I nie jest powiedziane, że musisz być w tym najlepszy. Przecież od kogoś, trzeba się uczyć. W życiu ważny jest balans i luz. Jeżeli się szarpiesz, rzucasz, robisz coś na siłę - to jesteś nieatrakcyjny. I jeszcze jedna rzecz. Nie myśl, że tylko Ty masz ciężko i masz tam jakieś zaszłości w swoim życiu. Każdy tak ma.
 15. balin

  Balinowy kącik muzyczny