PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  768
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  37

Ostatnia wygrana balin w dniu 12 Styczeń 2020

Użytkownicy przyznają balin punkty reputacji!

Reputacja

90

O balin

 • Tytuł
  ssak wędrowny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2382 wyświetleń profilu
 1. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 2. balin

  Cichd dni

  Twoje pretensje i próba kontroli, wyglądają bardzo słabo. Nie jesteś jej tatusiem, a w tym wieku nawet tatuś, nie ma prawa jej mówić, kiedy ma wrócić do domu. Sprawa wydaje się być standardowa. Związek nie wytrzymuje próby czasu. Ona chce korzystać z życia, chce się bawić. A ty chcesz założyć kapcie i siedzieć w domu. Różnica nie do pogodzenia.
 3. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 4. balin

  Jej zachowanie mnie odpycha, a ja chyba jeszcze nie pewny ;o

  Taka jaką opisałeś. Bez większych ambicji, żyjąca ploteczkami i Insta. Może i fajne do seksu, ale na partnerkę życiowa nie bardzo.
 5. balin

  Jej zachowanie mnie odpycha, a ja chyba jeszcze nie pewny ;o

  Dobrze myślisz. A ta panna, to typowa karyna.
 6. balin

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Albo zwykły brak ambicji. Ja w tym wątku bardziej myślałem o życiowym pytaniu: mieć czy może być. Ta dziewczyna nie musi być leniem, którego trzeba motywować do działania.
 7. balin

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Dla wielu osób to zwykły wyścig szczurów, w którym nie chcą uczestniczyć.
 8. balin

  Pokręcony temat ex

  Nie musisz być idealny. Zostałeś zaprogramowany jak wszyscy faceci pięknym mitem. Znajdę kobietę życia, wybuduję dom, posadzę drzewo, spłodzę dzieci i będziemy do końca życia szczęśliwi. Niestety to też schemat i Ty go przerabiasz. Twoja kobieta to lichy materiał na kobietę życia i o tym wiesz. Ale ten schemat u Ciebie działa. Podświadomie nie możesz pogodzić się z sytuacją. Przecież straciłem kobietę mojego życia. Z tego wątku z całą pewnością wynika wniosek, że trzeba podchodzić ostrożnie do związków z kobietami na studiach i przed podjęciem pracy. Są one niedoświadczone, nie widzą jakie schematy nimi kierują. I my mężczyźni średni nadajemy się do takich związków, bo traktujemy te kobiety jak księżniczki. Potrzebujemy dostać od życia po głowie i diametralnie zmienić podejście do życiowych wartości.
 9. balin

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Ale dlaczego na podstawie cech Twojej partnerki, uogólniasz na cechy wszystkich kobiet? Kobiety tak jak mężczyźni są różne.
 10. balin

  Pokręcony temat ex

  Sprawa jest bardzo schematyczna. Byłeś dla tej dziewczyny trampoliną do lepszego życia. Trafiłeś się w trudnym okresie jej życia. Pomogłeś wszystko ustabilizować. I tu w schemacie sinusoida u niej osiągnęła najwyższy punkt. Poczuła się pewnie i samo wystarczalnie. Wtedy najczęściej facet dostaje kopniaka, bo wypełnił swoją funkcję. (Pojawiają się problemy z seksem, bóle głowy, potrzeba czasu). Tak się u was stało. Oczywiście jak to w życiu schemat przechodzi pewne wariacje (odchyły od normy). Tobie zawaliło się życie i oczywiście nie mogłeś liczyć na jej pomoc. Ona zapewne poczuła się za mocno i przeceniła swoje możliwości. Czytaj nie znalazła lepszej gałęzi. Zapewne wynika to z faktu, że obraca się w towarzystwie studenckim (golców). Ty poczułeś się lepiej ustabilizowałeś swoje życie, więc znowu jest okazja, żeby z Ciebie skorzystać. Jak wynika z tej logiki. Jeżeli znowu jej pomożesz dostaniesz kopniaka, gdy np. ona pójdzie do pracy i trafi się jej najczęściej pierwszy lepszy - lepiej rokujący od Ciebie.
 11. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 12. balin

  Obraziła się

  Hmm ... są chwile, że nie wiem co napisać.
 13. balin

  Samoocena na poziomie "śmiercią"

  Są ludzie, którzy lubią pochmurne i deszczowe dni.
 14. balin

  Obraziła się

  Atencji jej brakuje i zachowuje się jak ryba wyrzucona z wody. Albo będziesz jej nadskakiwał i rozliczał się z każdej minuty. Albo dla świętego spokoju, zapomnisz o niej.