PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  511
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana balin w dniu 16 Sierpień

Użytkownicy przyznają balin punkty reputacji!

Reputacja

51

O balin

 • Tytuł
  ssak wędrowny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1385 wyświetleń profilu
 1. balin

  Wepchnąłem ją w ręce innego

  Ten stan, który masz zwie się pies ogrodnika. Twoja duma została podrażniona, bo ta kobieta jest z innym. Jak dla mnie tylko tyle. Ta kobieta nie była dla Ciebie atrakcyjna i nie jest jedyną kobietą na świecie - na tym trzeba się skupić. No i oczywiście nie żyć złudzeniami i kolorowymi wspomnieniami. Wasz związek nie miał i nie ma przyszłości. Traktowałeś ją jak kolezankę. Dopiero tamten facet spowodował, to co masz teraz.
 2. balin

  Którą wybrać!!!

  Bierz przyszłą lekarkę. Pieniądz to dzisiaj podstawa.
 3. balin

  Problem z przeszłością seksualną mojej partnerki

  To jest żart dnia.
 4. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 5. balin

  Chęć posiadania dzieci i dziwne rozstanie

  Autorze na Twoim miejscu, tylko bym się cieszył. Omija Cię sporo problemów życiowych. Na świecie żyje masa facetów, którzy za swoje marzenia i takie podejście jak Ty masz - mają nie tylko poczucie krzywdy, ale i płacą spore alimenty.
 6. balin

  Jak zagadać do dziewczyny?

  Miej wy...ne. Faceci są zdolni do poważnych związków po 25 roku życia. Dziewczyny troche szybciej, ale majac 18 czy 17 lat, to i one maja fiu bździu w głowie.
 7. balin

  Problem z przeszłością seksualną mojej partnerki

  To że ktoś namówił ją do seksu, brzmi śmiesznie i niepoważnie. Tu nie jest problemem jej przeszłość. Problemem jest to, że ona Cię oszukuje. Nie traktuje poważnie. Ja dałbym sobie z nią spokój. Oszczędzisz sobie wielu problemów i śmiesznych tłumaczeń z jej strony, gdy znowu ktoś ją do czegoś namówi.
 8. balin

  życie ponad stanem?

  Tutaj mamy taki problem, że ten drugi pas na drodze jedzie szybciej. Zawsze tak się nam zdaje Obawiam się, że zupełnie zbytecznie porównujesz się do innych. A to porównanie jest oparte tylko na pozorach. Nie znasz ich życia, nie wiesz czy się np. nie zdradzają, albo nie toną w długach. Słyszałać o tym Wiśniewskim z Ich troje - facet ogłosił upadłość, jest bez grosza. A jak żył? Ja spotkałem jednego mądrego człowieka i on powiedział. Zawsze są on od nas bogatsi, zawsze są młodsi, albo zdolniejsi. I co z tego? Nic. Takie jest życie. Filozof Kant powiedział. Ludzie nie są bogaci pieniędzmi, ale tym z czego bez utraty własnej godności są w stanie zrezygnować. I na koniec. Warto odpowiedzieć na pytanie. Co to jest szczęście? Wielu podobnie jak Ty myli szczęście z pieniędzmi, czy pracą. A to przecież tylko środki do uzyskania szczęścia.
 9. balin

  rozwód

  Niestety ale tu nie obejdzie się bez chęci zrujnowania Ciebie. Kobieta zrobi wszystko, żeby wyciągnąć maxa. Najlepiej to już na początek iść do dobrego prawnika, który podpowie jak przygotować się do rozwodu, żeby ten wampir nie oskubał Cię do gołej kości. Co do Twojego zachowania. To z całą pewnością, nie mówić co leży na sercu, bo to wszystko będzie wykorzystane. Trzeba stwarzać pozory normalnego zycia, a wraz z prawnikiem robić swoje. to znaczy robić wszystko aby materiały wskazywały na jej winę. Ona jak sam mówisz, zapewne kierowana przez swojego prawnika już działa.
 10. balin

  Czy na traktuje mnie jako kolegę czy coś więcej ?

  Kobieta potrzebuje emocji, które daje jej były. Ale gdy emocji jest zbyt wiele, to szuka spokojnej przystani, czyli Ciebie. Taki układ jest dla niej wygodny i do tego dąży. Oczywiście dla Ciebie nie. No bo nie możesz być kimś z doskoku. Kimś, kto jest tylko dla uspokojenia nerwów. Robisz powazny błąd, bo zyjesz złudzeniami, bo fajnie jest gdy Ci poświęci kilka chwil w miesiącu. To nie wygląda poważnie i dlatego też ona powaznie Cię nie traktuje. Co do innych kobiet. Robisz podobnie jak ta twoja była dziewczyna. Jesteś zaangażowany emocjonalnie z nią, a szukasz odskoczni u innych kobiet. Do tego robisz to troche na siłę. Wyluzuj daj sobie czas. Jest koniec wakacji, trzeba sie bawić, korzystać z życia. Kobiety z reguły kochają gości wyluzowanych, nie szukających niczego na siłę.
 11. balin

  Problem z narzeczoną

  Kolego to było wszystko widać. Zobacz co Ci napisałem 12 kwietnia. Już pewnie wtedy ten żonkoś ja obracał.
 12. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 13. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 14. balin

  Panowie mam problem

  Jeśli to dla Ciebie takie niekomfortowe, to faktycznie powiedz o tym siostrze. Rozmowy sam na sam z tym gagatkiem, mogą być dla wszystkich źle zrozumiane, dwuznaczne.
 15. balin

  Panowie mam problem

  Nic nie rób. Przecież nic Ci nie ubyło z tego powodu.