PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  668
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Ostatnia wygrana balin w dniu 19 Marzec

Użytkownicy przyznają balin punkty reputacji!

Reputacja

69

O balin

 • Tytuł
  ssak wędrowny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1810 wyświetleń profilu
 1. balin

  Problematyczna Narzeczona

  @Kurt potęga cipci. :) Granice to ona wyznacza dostępem do tego miodu.
 2. balin

  Problematyczna Narzeczona

  Ona jest po prostu od Ciebie sprytniejsza. Nie wierzyłbym, że to drugie dziecko było nieplanowane. Kobieta gra kartami, które ma do dyspozycji. Pewnie ten sam numer zrobiła poprzednikowi. Łatwo policzyć alimenciki na 2 dwójke dzieci i 2 pięćsetki. Jest ustawiona na lata. Zgodzę się z przedmówcami. Facet w wieku 22 lat nie jest gotowy do związku. Jeszcze nie dostał po tyłku na tyle, żeby zostać mężczyzną. Jesteś łatwy do wykiwania, nawet przez średnio rozgarniętą i leniwą pannicę.
 3. Jak dla mnie, wbrew temu co nam tu werbalizujesz, jesteś za bardzo napalony na tą dziewczynę. Ona to wcześniej wyczuła i dała Ci kopa, bo straciłeś w jej oczach. Gdy straciło się w oczach kobiety. Dokładniej mówiąc, stało się pieskiem na posyłki, to już taka sytuacja jest nieodwracalna. Różnie to oczywiście bywa. Ale najczęściej kobiety gustują w romantycznych ch.jkach. Sposób na nagły brak zainteresowania, na początek może być najlepszy. Gdy ona pyta co się stało, zwalasz całą winę na nią. Czułeś się tako owako, byłes przez nią ignorowany, niedoceniany itd. A gdy rozbudzi się w niej uczucie opiekuńczości, łaskawie spotykasz się z nią.
 4. balin

  Związek

  Żonie brakuje emocji i szuka ich poza małżeństwem. Nie rozumiem po co jej mówisz, że ją podsłuchujesz? Czego od niej oczekujesz, że padnie na kolana i przyzna się do wszystkiego? Wiadomo, że tego nie zrobi i będzie stosować różne tricki, żeby odwracać Twoja uwagę od tego co robi. Tak jest np. z jej nachalnością w łóżku. Z takim podejściem jak ma, jest zdolna do wszystkiego i nie jedno ma już na sumieniu. Niczego dobrego nie ma co się po niej spodziewać. Z resztą sam to wszystko widzisz. Tu nie ma co się łudzić. Pozostaje tylko współczuć.
 5. balin

  Spowodowałem kolizję

  Podajesz nr swojej polisy, przepraszasz i mówisz do widzenia. Można ewentualnie protokół napisać, że to było z Twojej winy. Dla jasności dla ubezpieczyciela.
 6. balin

  Sklepy internetowe

  Ja jakoś nie mogę sie przełamać do kupowania odzieży w necie. Jak nie przymierze, to nie kupie.
 7. balin

  Jak o niej zapomnieć?

  Przesadzasz. Gdyby to była taka miłość, to by nie było rozstania. Ile macie lat?
 8. balin

  "Przyjaciel" chce mi mówić co mam robić

  Każdy ma swoją drogę. Dobry kolega powinien to zrozumieć.
 9. balin

  Co z tym zrobić?

  Wystarczy. Ale Ty masz takie podejście, że chcesz gwiazdkę z nieba. Ta kobieta jest dla Ciebie za dobra. Z resztą zdradziłeś ją i nie za bardzo żałujesz. Jak dla mnie, nie szanujesz jej, bo wszystko przyszło za łatwo. W takiej kobiecie można się zakochać. Trzeba tylko widzieć kobietę, a nie kogoś bezpłciowego, z którym wygodnie się żyje. Z resztą jak piszesz wielkie miłości, często trwają krótko. Gdy opadnie miłosny dym okazuje się, że ta kobieta nie nadaje się do stałego związku.
 10. balin

  Kobiety sukcesu - czy nadają się do związku

  Ogólnie dla kobiet zaradność jest równie podniecająca, jak dla mężczyzn zgrabny tyłek czy biust u kobiety. Wysokość zarobków to najlepszy miernik własnie tej zaradności. To jeszcze pozostało z ludów pierwotnych. Najlepszy samiec to ten, który umie polować i przyniesie najlepszą zdobycz do domu.
 11. balin

  o co chodzi?

  @ntr moje wrażenie jest takie, że masz gdzieś czytelnika. Jesteś bałaganiarą. Piszesz niezrozumiale. Nie szanujesz zasad pisowni. Z tego co napisałaś wychodzi niezrozumiały bełkot. Nie wiadomo co kto mówił.
 12. balin

  Zaczynam bać się kumpla - czy nie przesadzam?

  Tylko ograniczenie kontaktów. Niech sobie weźmie kogoś innego na obiekt swoich manipulacji.
 13. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 14. Haha i znowu Ty się tłumaczyłeś, bo zrobiłeś coś "strasznego". Ona tylko zapomina o bożym świecie, gdy zagości w jej elitarnym towarzystwie. To przecież nic wielkiego. Oczywiście nie powiedziała co ją tak zajmuje, do późnych godzin nocnych? Dlaczego nie może odpisać na smsa, a zapewne nawet go przeczytać? Czym jest tak zajęta? Liczysz na dobre intencje żony. To duży błąd. Niestety ma Cię pod butem. Nawet rozmowa, którą opisałeś jasno to pokazuje. Również pozdrawiam
 15. Myślę, że zmieni się cokolwiek, gdy ten fagas znudzi się żonką Autora. Ta wtedy wróci do czekającego z kolacją i winem męża. Tak jeszcze odnośnie tytułu. Nie rozumiem jak można kobiecie na coś pozwalać, czy nie. Przecież to nie pies. Kobieta to myśląca istota, która umie wybierać co jest dla niej dobre, a co złe. A skoro wybiera, to i ponosi tego konsekwencje. U Ciebie te konsekwencje wziąłeś na siebie . Żonka umawia się na krótkie wyjście, a siedzi ile jej pasuje. Dlaczego nie zamykasz drzwi, gdy mija czas jej przyjścia? Dlaczego nie wystawiasz jej rzeczy za drzwi skoro wybiera nocne życie poza domem? Pokazujesz w ten sposób konsekwencje jej wyborów. A nie piszesz słodkie smsy. Kobiety nie lubią potulnych misiaczków. Nie mają dla nich litości. Chce niech idzie, ale dom o 22 jest zamknięty.