PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  632
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana balin w dniu 11 Styczeń

Użytkownicy przyznają balin punkty reputacji!

Reputacja

67

O balin

 • Tytuł
  ssak wędrowny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1711 wyświetleń profilu
 1. balin

  Zaufanie do odbudowania

  Nie ma zaufania, nie ma związku.
 2. balin

  Cisza po "randce"

  Odpowiedź tej dziewczyny, była na tym samym poziomie co pytanie i tu @Szwagier może mieć rację. Są dziewczyny przeczulone na punkcie własnej ważności i przez taką sytuację z kolegą i Twojego smsa, mogła poczuć się niedowartościowana. Ale wg. mnie to Twoje myśli wybiegają za daleko. To było spotkanie koleżeńskie. Spotkaliście się pogadaliście i nic więcej. Spotkałeś się z nią jak z koleżanką. Po czym jeszcze spotkałeś innego kolegę. Pytanie podstawowe i zasadnicze. Czy ona wie cokolwiek o Twoich zamiarach? Czy z tego spotkania ona mogła wyjść z myślą, że nie chodzi Ci o kolegowanie się?
 3. balin

  hejt ze strony koleżanek?

  Nie ma co uogólniać, ale jeżeli już trzeba. To niestety taką już kobiety maja naturę, że robią różne złe rzeczy za plecami. Słyszałem to już od wielu osób i tak niestety jest. A najgorsze są te, najbardziej i przesadnie uprzejme "w oczy". Jak się przed tym bronić? A własnie ich bronią. Jeżeli je do czegoś potrzebujemy, albo jesteśmy od nich zależni np. praca. No to trzeba być fałszywie uprzejmym, udawać kumpelę. Ale oczywiście trzymać dystans i nie spoufalać się, nie mówić o osobistych sprawach, bo wiadomo wykorzystają to do swoich celów. Te na których nam nie zależy, zlewamy i tyle.
 4. balin

  Coś poszło nie tak, jak powinno

  Może kogoś poznała i relacje z Tobą uważa za zdradę. Może widziała, że się angażuje ona, albo Ty i chciała to schłodzić, Może nie doczekała się czegoś bliższego (seksu) i uznała, że to nie ma większego sensu. To tak na szybko, a możliwości może być wiele. Myślę, że nie ma sensu o nic jej pytać. Będzie chciała, to się odezwie.
 5. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 6. balin

  Problem w związku.

  Nie rozumiem. Upiłeś się u jej rodziców do nieprzytomności i nic nie pamiętasz? Czy wg Twojego uznania, nie zrobiłeś nic niestosownego? Zachowanie Twojej dziewczyny jest w stosunku do Ciebie nielojalne. Chyba jej rodzice naciskali, żeby się z Tobą rozstała i chciała to zrobić. I ostatnia sprawa. Nie radzę iść na sznurku tej dziewczyny. A dokładniej mówiąc jej rodziców.
 7. balin

  Drogi intymne

  Pierwszy z brzegu wynik z gogle. Jakiś tam portal zdrowotny. Radzę iść do innego ginekologa i sprawdzić to porządnie. Również życzę szczęśliwego Nowego Roku i zdrowia.
 8. balin

  Problem w związku.

  Daj na luz i tyle. Będzie chciała, to sama się odezwie.
 9. balin

  Problem w związku.

  Skoro kobieta mówi koniec, to koniec. Prawdopodobnie sprawa rozgrywała się już od jakiegoś czasu, a Ty byłeś trzymany w słodkiej nieświadomości. No cóż trzeba sobie tą znajomość odpuścić. Przynajmniej honor zachowasz. Związki są trudne, bo do tanga trzeba dwojga. Sam tego nie utrzymasz.
 10. balin

  Co mam zrobić..

  Związki na odległość się nie sprawdzają. Do tego w tak młodym wieku, z reguły związki nie trwają zbyt długo. Jaka rada? Odpuść sobie. Poszukaj dziewczyny bliżej siebie. I przede wszystkim trzeba się skupić na własnym rozwoju, bo jeszcze nie jedna taka dziewczyna Ci się trafi.
 11. balin

  kobieta nauczycielka

  Może tak tylko jej się zdaje. Nauczycielom wydaje się często, że są jacyś wyjątkowi.
 12. balin

  Problem chyba z samym sobą

  Gdy się chce, to się ma gdzie i kiedy. Kto wie może to porno, ją rozładowuje i nie szuka boków.
 13. balin

  Wstydliwy problem.

  Nie wiem w czym możemy Ci pomóc? Co Ci da opinia innych zwłaszcza mężczyzn, gdy ważna będzie opinia tej dziewczyny.
 14. balin

  Siemka!

  Witam
 15. balin

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  Feminizm swoje zrobił. :)