PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  716
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Ostatnia wygrana balin w dniu 14 Lipiec

Użytkownicy przyznają balin punkty reputacji!

Reputacja

74

O balin

 • Tytuł
  ssak wędrowny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1941 wyświetleń profilu
 1. balin

  Go solo.

  To może Gruzja. Ja kiedyś się wybiorę. Fajny kanał coś tam dziewczyny opowiadają
 2. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 3. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 4. balin

  Syndrom DDA

  Rozumiem rodzinne bagno. Ale widzę u Ciebie skłonność do usprawiedliwiania tego jak jest. Zawsze można poszukać jakieś wymówki. Ale to kompletnie nic nie daje. Trzeba odciąć się od sytuacji domowej. Zacząć rozwijać się. Ale nic na siłę. Tak jak to robisz w grach. Nie jesteś w tym mocny i trzeba się z tym pogodzić. Ja tez nie jestem mocny w grach komputerowych i jakoś nie powoduje to u mnie frustracji. Trzeba szukać tego co lubisz i to rozwijać. I nie jest powiedziane, że musisz być w tym najlepszy. Przecież od kogoś, trzeba się uczyć. W życiu ważny jest balans i luz. Jeżeli się szarpiesz, rzucasz, robisz coś na siłę - to jesteś nieatrakcyjny. I jeszcze jedna rzecz. Nie myśl, że tylko Ty masz ciężko i masz tam jakieś zaszłości w swoim życiu. Każdy tak ma.
 5. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 6. balin

  potrzebuję normalnego poglądu i opinii.

  Wciska Ci kity typowe dla żonkosia. Poza tym jego humory są spowodowane relacją z tamtą dziewczyną, Jak dla mnie jesteś dla niego odskocznią od tamtej dziewczyny, gdy tam dzieje się źle, to idzie do Ciebie. Dodatkowo nie rozumiem czemu dziewczyny się nie szanują i biegają za takimi łajzami jak ten. Obie powinnyście kopnąć go w tyłek, a walczycie o jego względy jakby to był nie wiadomo kim. A prawda jest taka, że obie was oszukuje, a z tamtą jest tylko z przyzwyczajenia.
 7. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 8. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 9. balin

  problem z facetem

  Ale ty masz na niego wyrok i musisz z nim być? Nie pasuje Ci, uważasz go za sknerę, no to szukaj innego.
 10. balin

  Związek z kokietką

  Na stały związek, to ona się nie nadaje. Ale skoro taka dobra w łóżku, to korzystać. Problemem jest to, że jesteś w niej zakochany, a do tego zazdrosny i wyczuła nad Tobą przewagę, z której bezwzględnie korzysta. Jeżeli nie umiesz sobie z tym poradzić, no to odpuścić sobie i zerwij kontakt. Niech oddaje się swoim adoratorom.
 11. balin

  Jak mam odzyskać miłość mojego życia

  Jak dla mnie wasz związek to trup, którego próbujecie reanimować. Trup, który nie miał prawa wytrzymać próby czasu. Oboje marnujecie czas. Terapie mogą poprawić komunikację, znieść bariery. Ale nic nie dadzą na brak miłości.
 12. balin

  Balinowy kącik muzyczny

  Oczywiście sprawa gustu. Ale ta dziewczyna, to twarz małopolski zdaje się.
 13. balin

  Balinowy kącik muzyczny

  wokalista jeszcze nie wytrzeźwiał, ale za to dziewczyna piękna
 14. balin

  Ukrywanie niedoskonałości

  Każdy jest inny i może takie rzeczy różnie odbierać. Ale prawda jest taka, że nie ma ludzi doskonałych. Każdy ma coś do ukrycia, czy to w wyglądzie ciała, czy w swoim charakterze.
 15. balin

  Coś jej jest

  Trzyma Cię w szachu.