PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  572
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Ostatnia wygrana balin w dniu 12 Listopad

Użytkownicy przyznają balin punkty reputacji!

Reputacja

57

O balin

 • Tytuł
  ssak wędrowny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1613 wyświetleń profilu
 1. balin

  Na rozstaju

  Wyjazd do Anglii to dobry pomysł, pod względem finansowym, kulturowym, mentalnym - wyrywasz się z naszego polskiego bagienka. Odnośnie studiów, to są tacy, którzy pracują za granica, a jednocześnie zaocznie tu robią studia. Myślę, że na dzienne studia, to trochę szkoda czasu. Odnośnie kobiety na całe życie. Czyś Ty chłopie na głowę upadł? W tym wieku? Tu trzeba żyć, zarabiać pieniądz, rozwijać się. Kobiety w tym wieku tylko do zabawy. Może gdzieś tam koło 30. Może.
 2. balin

  Chorobliwa fanka

  Pewnie ma inne atuty.
 3. balin

  Chorobliwa fanka

  Jedź z nią i sobie pooglądaj co tam będzie robić.
 4. balin

  Żona - POMOCY :(

  To jej towarzystwo, to jakieś bagno. Wszyscy kłamali, bez mrugnięcia okiem. Zapytałbym tego jej pożal się Boże przyjaciela. Człowieku ty wiesz, że ona ma męża i dzieci? Wiesz co robisz? Do czego przykładasz rękę?
 5. balin

  Żona - POMOCY :(

  Po pierwsze. Nie możesz aż tak oddawać się zazdrości. To Cię zniszczy, a masz przecież córkę. Po drugie. Co z ojcem córki żony? Nie interesuje się nią? Po trzecie. Może nic takiego strasznego się nie dzieje. Żona Cię okłamuje, to fakt. Ale może boi się Twoich wybuchów zazdrości. Po czwarte. Trzeba z żoną rozmawiać. Mam wrażenie, że żyjecie obok i ona szuka atrakcji poza małżeństwem.
 6. balin

  Chorobliwa fanka

  Ona Ciebie nie traktuje poważnie. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "żeby tego nie kończyć"? Powstaje pytanie czego? A to Ty już wiesz.
 7. balin

  Balinowy kącik muzyczny

  różnie bywa
 8. balin

  Prosi o czas

  Pomimo naszego ględzenia. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ci znalezienia faceta Twojego życia, z którym będziesz szczęśliwa po wieki wieków. :)
 9. balin

  Czy ona mnie zdradziła?

  Byli ze sobą, po długim czasie przerwy. Zapewne byli wniebowzięci.
 10. balin

  Prosi o czas

  Większość facetów wie, że kobieta z dzieckiem, to mogą być problemy, gdy dojdzie do związku. Ale też wie, że taką kobietę powinno być łatwiej zaciągnąć do łózka. Facet widział, że sprawa może iść w kierunku związku, więc wolał to przerwać. Sprawy nie zakończył, bo jesteś dla niego opcją na sex. Różnie w życiu bywa.
 11. balin

  Czy ona mnie zdradziła?

  A znasz powiedzenie: każda potwora znajdzie swojego amatora? Prawdopodobnie jest tak, że oni są na swoim poziomie. Ty miałeś różowe okulary i nie widziałeś jej wad. Mity w reklamach, filmach i ogólnie rozumianej kulturze mówią nam, że kobiety są lepsze. A to guzik prawda. Kobiety tak samo jak faceci są różne. Ty trafiłeś na kobiecinę z poziomu tego jej kochasia.
 12. balin

  Dziwne zerwanie

  A co jej możesz zaoferować skoro myślisz o innej?
 13. balin

  Dziwne zerwanie

  Z Twoim podejściem do kobiet, to lepiej z tą drugą nie zaczynaj.
 14. balin

  Dziwne zerwanie

  Napisałeś, że rozumiesz co napisał @Szwagier, a nic nie rozumiesz. Dlatego może bardziej dosadnym językiem. Nie licz na jakąś wielką miłość u kobiety. Jesteś mega romantykiem i to dlatego ta dziewczyna zwiała od Ciebie. Wcisnęła Ci jakieś tam kity, które łyknąłeś. Na dzień dzisiejszy, a w zasadzie wczorajszy (przez Twoje zachowanie i podejście) chciała od Ciebie seksu. Dostała go i była zadowolona. Ty nie byłeś na to gotowy. Chcesz romantycznej miłości. Zobaczyła, że dalej jesteś tym, od którego zwiała, więc dała w długą. Nie jest powiedziane, że do Ciebie nie wróci, gdy będzie np. potrzebowała spokoju, po tym jak ktoś ostrzejszy ją źle potraktuje. Z resztą tutaj mamy własnie obok taki wątek, gdy dziewczyna szuka spokoju, po przejściach z ostrym kolesiem.
 15. balin

  Czy ona mnie zdradziła?

  Już to pokazywanie jego profilu było poważnym alarmem. Jakoś tak kobitki mają, że chcą pokazać kim się fascynują. Nie wiem. to chyba jakaś forma pokazania Ci kim się interesuje, porównania was, w ten sposób potwierdza, że jest atrakcyjna ma branie. Trudno powiedzieć tak na męska logikę. Ale gdy się źle dzieje (dla nas), maja takową potrzebę. Nie wierz w żadne jej słowo, gdy o nim mówi i najlepiej od razu trzeba to przecinać. On nie jest aż tak zły jak Ci mówiła. Było to jej potrzebne, do tego aby próbować o nim zapomnieć, wyprzeć z siebie miłość do niego. W jej oczach Ty jesteś grzecznym misiem, z którym warto być dla wewnętrznego spokoju. Ale przez swoją białorycerskość i romantyczność, nie dostarczasz potrzebnych emocji. Kobiecisko walczyło z sobą, ale natura wygrała, ciągnie ją do niego. Tak to k...wa z tymi kobieciskami często bywa. Potrzebują popłakać, potrzebują tęsknić, potrzebują potraktowania mocną ręką, zwłaszcza w łóżku. Ale tez potrzebują spokoju, miłości, romantyzmu. W Twoim przypadku złączenia was obu. A jeszcze edit. Czy zdradziła? Nie raz. Niczego nie żałuj, bo nie warto. Większość kobiet kocha romantycznych ch..jków, misie cierpia tak jak Ty cierpisz i szukaj przyczyny tego stanu w sobie.