PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  698
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Zawartość dodana przez balin

 1. balin

  problem z facetem

  Ale ty masz na niego wyrok i musisz z nim być? Nie pasuje Ci, uważasz go za sknerę, no to szukaj innego.
 2. balin

  Związek z kokietką

  Na stały związek, to ona się nie nadaje. Ale skoro taka dobra w łóżku, to korzystać. Problemem jest to, że jesteś w niej zakochany, a do tego zazdrosny i wyczuła nad Tobą przewagę, z której bezwzględnie korzysta. Jeżeli nie umiesz sobie z tym poradzić, no to odpuścić sobie i zerwij kontakt. Niech oddaje się swoim adoratorom.
 3. balin

  Jak mam odzyskać miłość mojego życia

  Jak dla mnie wasz związek to trup, którego próbujecie reanimować. Trup, który nie miał prawa wytrzymać próby czasu. Oboje marnujecie czas. Terapie mogą poprawić komunikację, znieść bariery. Ale nic nie dadzą na brak miłości.
 4. balin

  Balinowy kącik muzyczny

  Oczywiście sprawa gustu. Ale ta dziewczyna, to twarz małopolski zdaje się.
 5. balin

  Balinowy kącik muzyczny

  wokalista jeszcze nie wytrzeźwiał, ale za to dziewczyna piękna
 6. balin

  Ukrywanie niedoskonałości

  Każdy jest inny i może takie rzeczy różnie odbierać. Ale prawda jest taka, że nie ma ludzi doskonałych. Każdy ma coś do ukrycia, czy to w wyglądzie ciała, czy w swoim charakterze.
 7. balin

  Coś jej jest

  Trzyma Cię w szachu.
 8. balin

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Granice w związku to jasność. Tak jak znaki przy drodze. Masz znak stop, to ustępujesz pierwszeństwa i nie możesz mieć o to pretensji. U Ciebie takiej jasności nie ma. Gdy opada miłosny kurz, masz pretensje, które zapewne stają się nieznośne dla słuchacza. Jeśli niczego nie zmienisz. Scenariusz, który nam tu przedstawiłaś będzie sie powtarzał. Najpierw facet z marzeń, a potem kicha.
 9. Wybór masz prosty. A ta kobieta chce Cię wpędzić w poczucie winy, za wszystko co ją spotyka.
 10. balin

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Może taka co nie robi jazd emocjonalnych? Ale to niestety ulubiona kobieca zabawa.
 11. balin

  Ojciec i córka

  I co na to poradzić? Nie możesz poszukać faceta bez dziecka?
 12. balin

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Ja tez uciekałbym od takiej kobiety jak najdalej. Jak dla mnie, to masz zadatki na kobietę bluszcza. Żyj dla siebie i pozwól żyć innym. Jak na razie, to nie nadajesz się do związku.
 13. balin

  Pies ważniejszy od Męża

  Też mam wrażenie, że chce rozwodu. Nie szanuje Cię. Szuka sposobu, żeby się Ciebie pozbyć.
 14. balin

  nie rozumiem kobiety

  Umówiłeś się na randkę i przestałeś ją adorować. Niewybaczalny grzech. Niestety tak ma wiele kobiet, że jedno mówią, a oczekują czegoś innego. Odpuść ją sobie. Może kiedyś, gdy przetresuje ją jakiś bad boy.
 15. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 16. balin

  Zla komunikacja

  Przeczytaj co napisałem, w pierwszym zdaniu cytowanym przez Ciebie tekście.
 17. balin

  Zla komunikacja

  Co byś nie zrobił, będziesz winny. Tak to niektóre panienki mają. Trzeba dużo pracy i cierpliwości, żeby takie zachowanie prostować i uczyć. Pytanie czy tego chcesz.
 18. balin

  Problematyczna Narzeczona

  @Kurt potęga cipci. :) Granice to ona wyznacza dostępem do tego miodu.
 19. balin

  Problematyczna Narzeczona

  Ona jest po prostu od Ciebie sprytniejsza. Nie wierzyłbym, że to drugie dziecko było nieplanowane. Kobieta gra kartami, które ma do dyspozycji. Pewnie ten sam numer zrobiła poprzednikowi. Łatwo policzyć alimenciki na 2 dwójke dzieci i 2 pięćsetki. Jest ustawiona na lata. Zgodzę się z przedmówcami. Facet w wieku 22 lat nie jest gotowy do związku. Jeszcze nie dostał po tyłku na tyle, żeby zostać mężczyzną. Jesteś łatwy do wykiwania, nawet przez średnio rozgarniętą i leniwą pannicę.
 20. Jak dla mnie, wbrew temu co nam tu werbalizujesz, jesteś za bardzo napalony na tą dziewczynę. Ona to wcześniej wyczuła i dała Ci kopa, bo straciłeś w jej oczach. Gdy straciło się w oczach kobiety. Dokładniej mówiąc, stało się pieskiem na posyłki, to już taka sytuacja jest nieodwracalna. Różnie to oczywiście bywa. Ale najczęściej kobiety gustują w romantycznych ch.jkach. Sposób na nagły brak zainteresowania, na początek może być najlepszy. Gdy ona pyta co się stało, zwalasz całą winę na nią. Czułeś się tako owako, byłes przez nią ignorowany, niedoceniany itd. A gdy rozbudzi się w niej uczucie opiekuńczości, łaskawie spotykasz się z nią.
 21. balin

  Związek

  Żonie brakuje emocji i szuka ich poza małżeństwem. Nie rozumiem po co jej mówisz, że ją podsłuchujesz? Czego od niej oczekujesz, że padnie na kolana i przyzna się do wszystkiego? Wiadomo, że tego nie zrobi i będzie stosować różne tricki, żeby odwracać Twoja uwagę od tego co robi. Tak jest np. z jej nachalnością w łóżku. Z takim podejściem jak ma, jest zdolna do wszystkiego i nie jedno ma już na sumieniu. Niczego dobrego nie ma co się po niej spodziewać. Z resztą sam to wszystko widzisz. Tu nie ma co się łudzić. Pozostaje tylko współczuć.
 22. balin

  Spowodowałem kolizję

  Podajesz nr swojej polisy, przepraszasz i mówisz do widzenia. Można ewentualnie protokół napisać, że to było z Twojej winy. Dla jasności dla ubezpieczyciela.
 23. balin

  Sklepy internetowe

  Ja jakoś nie mogę sie przełamać do kupowania odzieży w necie. Jak nie przymierze, to nie kupie.
 24. balin

  Jak o niej zapomnieć?

  Przesadzasz. Gdyby to była taka miłość, to by nie było rozstania. Ile macie lat?