PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  745
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Zawartość dodana przez balin

 1. balin

  Podoba mi się kobieta z salonu samochodowego

  Z reguły dają tam dziewczyny atrakcyjne i uprzejme, bo zachęcają do sprzedaży. Ostatnio mnie spodobały się 2. Jedna z salonu, mega uprzejma, nawet po zakupie na święta przysłała mi życzenia. 2 z obsługi serwisowej. Ideał urody. Ale wiedziałem, że to tylko dlatego, że jestem klientem. Nie wiem jak u Ciebie, ale to też może być tylko zawodowa uprzejmość i zainteresowanie.
 2. Nikt nie udzieli Ci wskazówek, bo nikt nie wie dlaczego zona nie potrzebuje seksu. Może ma jakieś traumy z dzieciństwa i młodości. Może jest osobą aseksualną ze swej natury. Może jakieś problemy natury medycznej (np. ból podczas stosunku). Może strach przed ciążą. Może ma inną orientację seksualną. Można dalej mnożyć możliwości. U kobiet to jest tak, że musi dojść do rozbudzenia seksualnego. Kobiety muszą uczyć się więcej od mężczyzn w tej dziedzinie. U faceta orgazm dostajemy w prezencie od natury. U kobiet tak nie jest. Jak dla mnie wasz związek długo nie pociągnie. Nie da się tak żyć, że jedno nie chce prawie wcale, a drugie chce codziennie.
 3. Nie spodziewaj się u kobiet pasji. Poza wyjątkami, kobiety nie mają pasji, nie licząc tych wiadomych typu shoping. Co rzuca się w oczy, to ogromne rozjechanie u was w rozwoju i ambicji życiowej. U zony zapewne doprowadziło to do mega niskiej samooceny, a co za tym idzie zazdrości i projekcji zdrad. Co jeszcze można zrobić? Żona musi iść do pracy i musi się rozwijać. Przebywać między ludźmi. Inaczej ten związek nie ma przyszłości. Zgadzam się ze @Szwagier, niestety zrobiłeś błąd, bo postanowiłeś ciągnąć ten wózek sam. Licząc, że żona dojdzie do siebie po urodzeniu dziecka i sama zacznie coś robić. A tu problem. Warto też zobaczyć, jakie żona ma wzorce rodzinne. Jeżeli u niej było też tak, ze z koksem jechał tylko ojciec. To sprawa może być przegrana. Ale ja jeszcze postawiłbym na rozmowę i jasne postawienie sprawy, że dalej tak być nie może. Jeżeli potrzebuje terapii, to niech na nią idzie. Ale coś z sobą musi zacząć robić, bo się rozjeżdżacie.
 4. balin

  Jak to jest być samotnym ojcem?

  Każdy przypadek może być inny. To kwestia zaradności, radzenia sobie ze stresem, czy kwestia wieku dzieci - a tych możliwości i uwarunkowań można mnożyć. Najlepszy jest naturalny wzorzec tata i mama.
 5. balin

  Brak poświęconego czasu?

  Ale się nie wkurzył i ona wie, że tak może robić. Kolego szanuj się i stawiaj jasno granice. Bo panna zaczyna z Tobą ostro jechać.
 6. balin

  Nudzę się dziewczynami po paru dniach

  Boisz się zaangażować, bo boisz się zranienia. A tak na ciepło, nic nie da się zbudować. Spoko młody jesteś. Masz jeszcze czas na stałe związki.
 7. balin

  Oceń utwór poprzednika

  Też lubię takie klimaty. Ja trochę smutniej.
 8. balin

  One już tu są

  Niezła jazda z youtuberką
 9. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 10. balin

  Balinowy kącik muzyczny

  Romantyczno-weselny kawałek. Wakacje w końcu.
 11. balin

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  @alexandra23 przede wszystkim zdanie zaczynamy od wielkiej litery. Dbaj o wygodę czytelnika. Po drugie. Masz na koncie niewiele postów, a bierzesz się za pouczanie bardziej doświadczonych użytkowników. A po trzecie. Jeśli masz wiedzę, odnośnie wychowania dzieci z psychologicznego punku widzenia, to się nią podziel. Moja wiedza jest taka, że standardy co do wychowywania dzieci ciągle się zmieniają. A odsyłanie nas do "mnóstwa artykułów", tylko potwierdza moją tezę. Co do zrozumienia zachowania ojca. Świetnie super, jest empatia - tylko, że gdy wyrastają tacy synalkowie, to strach jest na ulicę wyjść. Potrzebna jest resocjalizacja, bo rodzic zawalił sprawę po całości.
 12. balin

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Wiem czepiam się, wyrywam z kontekstu. Ale lubię takie kobiece smaczki.
 13. balin

  Krótko i na temat - Odejść , zostawić czy Nie?

  Związek wygląda na przechodzony i zawarty zbyt wcześnie. Nie wyszumiałeś się. Podobnie pomyśli ta kobieta, gdy dopnie swego i będziecie mieć dzieci. Wtedy często jest tak. Przecież się nie wyszumiałam, tylko te obowiązki. Maz mało atrakcyjny, bo wiecznie zarobiony i zmęczony. Pójdzie do pracy, spotka fajnego kolegę i problem życiowy gotowy. A takich historii jest teraz masa.
 14. balin

  Rodzina, żona, dziecko co robić?

  Syna trzeba jak najszybciej do innych dzieci. Wtedy zrozumie, że nie żyje sam na świecie. Szkoda, że ze żłobkiem się nie udało. Gorzej wygląda z żoną. Zapewne też ma tego wszystkiego dość.
 15. balin

  One już tu są

  I korzysta z tego na full, dorabiając do wykorzystywania ludzi dziwaczną ideologię.
 16. Przecież nie wiesz, czy tego samego nie mówi Twojemu koledze na ciebie. Panienka może jechać na 2 fronty. Z resztą jesteście dzieciakami i nie ma co kruszyć kopii. Za chwilę spodoba się jej ktoś trzeci.
 17. balin

  Go solo.

  To może Gruzja. Ja kiedyś się wybiorę. Fajny kanał coś tam dziewczyny opowiadają
 18. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 19. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 20. balin

  Syndrom DDA

  Rozumiem rodzinne bagno. Ale widzę u Ciebie skłonność do usprawiedliwiania tego jak jest. Zawsze można poszukać jakieś wymówki. Ale to kompletnie nic nie daje. Trzeba odciąć się od sytuacji domowej. Zacząć rozwijać się. Ale nic na siłę. Tak jak to robisz w grach. Nie jesteś w tym mocny i trzeba się z tym pogodzić. Ja tez nie jestem mocny w grach komputerowych i jakoś nie powoduje to u mnie frustracji. Trzeba szukać tego co lubisz i to rozwijać. I nie jest powiedziane, że musisz być w tym najlepszy. Przecież od kogoś, trzeba się uczyć. W życiu ważny jest balans i luz. Jeżeli się szarpiesz, rzucasz, robisz coś na siłę - to jesteś nieatrakcyjny. I jeszcze jedna rzecz. Nie myśl, że tylko Ty masz ciężko i masz tam jakieś zaszłości w swoim życiu. Każdy tak ma.
 21. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 22. balin

  potrzebuję normalnego poglądu i opinii.

  Wciska Ci kity typowe dla żonkosia. Poza tym jego humory są spowodowane relacją z tamtą dziewczyną, Jak dla mnie jesteś dla niego odskocznią od tamtej dziewczyny, gdy tam dzieje się źle, to idzie do Ciebie. Dodatkowo nie rozumiem czemu dziewczyny się nie szanują i biegają za takimi łajzami jak ten. Obie powinnyście kopnąć go w tyłek, a walczycie o jego względy jakby to był nie wiadomo kim. A prawda jest taka, że obie was oszukuje, a z tamtą jest tylko z przyzwyczajenia.
 23. balin

  Balinowy kącik muzyczny