PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

balin

Przyjaciel
 • Zawartość

  628
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Zawartość dodana przez balin

 1. balin

  Coś poszło nie tak, jak powinno

  Może kogoś poznała i relacje z Tobą uważa za zdradę. Może widziała, że się angażuje ona, albo Ty i chciała to schłodzić, Może nie doczekała się czegoś bliższego (seksu) i uznała, że to nie ma większego sensu. To tak na szybko, a możliwości może być wiele. Myślę, że nie ma sensu o nic jej pytać. Będzie chciała, to się odezwie.
 2. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 3. balin

  Problem w związku.

  Nie rozumiem. Upiłeś się u jej rodziców do nieprzytomności i nic nie pamiętasz? Czy wg Twojego uznania, nie zrobiłeś nic niestosownego? Zachowanie Twojej dziewczyny jest w stosunku do Ciebie nielojalne. Chyba jej rodzice naciskali, żeby się z Tobą rozstała i chciała to zrobić. I ostatnia sprawa. Nie radzę iść na sznurku tej dziewczyny. A dokładniej mówiąc jej rodziców.
 4. balin

  Drogi intymne

  Pierwszy z brzegu wynik z gogle. Jakiś tam portal zdrowotny. Radzę iść do innego ginekologa i sprawdzić to porządnie. Również życzę szczęśliwego Nowego Roku i zdrowia.
 5. balin

  Problem w związku.

  Daj na luz i tyle. Będzie chciała, to sama się odezwie.
 6. balin

  Problem w związku.

  Skoro kobieta mówi koniec, to koniec. Prawdopodobnie sprawa rozgrywała się już od jakiegoś czasu, a Ty byłeś trzymany w słodkiej nieświadomości. No cóż trzeba sobie tą znajomość odpuścić. Przynajmniej honor zachowasz. Związki są trudne, bo do tanga trzeba dwojga. Sam tego nie utrzymasz.
 7. balin

  Co mam zrobić..

  Związki na odległość się nie sprawdzają. Do tego w tak młodym wieku, z reguły związki nie trwają zbyt długo. Jaka rada? Odpuść sobie. Poszukaj dziewczyny bliżej siebie. I przede wszystkim trzeba się skupić na własnym rozwoju, bo jeszcze nie jedna taka dziewczyna Ci się trafi.
 8. balin

  kobieta nauczycielka

  Może tak tylko jej się zdaje. Nauczycielom wydaje się często, że są jacyś wyjątkowi.
 9. balin

  Problem chyba z samym sobą

  Gdy się chce, to się ma gdzie i kiedy. Kto wie może to porno, ją rozładowuje i nie szuka boków.
 10. balin

  Wstydliwy problem.

  Nie wiem w czym możemy Ci pomóc? Co Ci da opinia innych zwłaszcza mężczyzn, gdy ważna będzie opinia tej dziewczyny.
 11. balin

  Siemka!

  Witam
 12. balin

  CZYM uszczelnić mieszkanie?

  Feminizm swoje zrobił. :)
 13. balin

  Czy zostawi męża dla mnie?

  28 lat a taki naiwny. :)
 14. balin

  Ma gorszy okres

  Nie pytaj co jej jest. Powiedz, że chcesz ją przytulić, podnieść na duchu.
 15. balin

  Ma gorszy okres

  A nam skąd to wiedzieć co ją tam nęka? Pytanie. Dlaczego nie zaoferowałeś się z pomocą i np. przyjazdem do niej, dla podtrzymania na duchu w tych trudnych chwilach?
 16. balin

  Balinowy kącik muzyczny

 17. balin

  Kość niezgody

  Chcesz iść na piwo ze znajomymi, to idź. Informujesz ją tylko i tyle. Ona chce wyjść wcześniej z imprezy, to niech idzie. Musisz pokazać, że jesteś facetem. Masz problemy przed ślubem, po ślubie będzie tylko gorzej. Teraz potraktuj ją twardo i obserwuj jej zachowanie.
 18. balin

  Proszę o poradę

  Temat prawie wyczerpał @Szwagier. Ja tylko dodam jedno. Nie wierzmy w wielką miłość u kobiet. Są z nami z różnych powodów. Najważniejszy to zaspakajanie potrzeb emocjonalnych. Ty Autorze przestałeś dawać emocje, ktoś inny zaczął je dawać i się stało. Reszta tak jak mówiłem w poście powyżej. Nie ma sensu się powtarzać.
 19. balin

  Koniec zwiazku, ale...

  A na czym ta naprawa miałaby polegać? Przecież Ty się nie zmieniłeś i nie chcesz zmienić. Niczego nie robisz ze swoją zazdrością. Pewnie ona ma się zgodzić, na zamknięcie przez Ciebie w złotej klatce.
 20. balin

  Problemy " rodzinne"

  Można wprowadzać jakieś granice finansowe, ale po Twojej deklaracji, że to Ty będziesz na wszystko tyrał, nie ma szans. Zawsze będzie poczucie krzywdy, bo odbierasz co już dałeś, albo chciałeś dać. Młody byłeś (i jesteś), niedoświadczony. Kobieta w tym wieku, wykorzysta to bez skrupułów. Ty masz ciągnąć wszystko finansowo, a ona i tak będzie trzymać stronę swoich dzieci, a zwłaszcza syna.
 21. balin

  Problemy " rodzinne"

  A ona pracuje przynajmniej? Ale się kolego wkopałeś. Rozumiem miłość. Ale kobieta starsza o 10 lat i jeszcze z 2 dzieci?
 22. Kobieta potrzebuje adorowania. Chce mieć kilku orbiterów i chciała żebyś Ty był jednym z nich. Ale za bardzo naciskałeś. Chciałeś mieć ją na wyłączność, no to trzeba było to zakończyć, bo stałeś się uciążliwy. Jak dla mnie kobieta nie nadaje się kompletnie do związku. Zachowuje się jak nastolatka, pewnie jakieś braki z młodości nadrabia.
 23. balin

  Żona chce iść do wojska

  Pomyśl. Wolne weekendy bez żony. To dar od niebios. Niech sobie jedzie. Gdyby miała Cię zdradzić, to Cię i tak zdradzi. A teraz jest masę możliwości. np. internet.
 24. balin

  Koleżanka z pracy

  O jakiej relacji? To tylko koleżanka z pracy. Resztę, to Ty sobie nakręciłeś. Powinieneś ją traktować jak innych w pracy.