PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

diwuqym

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O diwuqym

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  26
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. diwuqym

  Dziewczyna narzeka na mnie

  Byłem po za zasięgiem Dziewczyna pracuje jako opiekunka dla dzieci. Nie mieszkamy razem. Nie siedzę caly czas przed tv. Mam tez inne formy ospoczynku.. Ale czasami po prostu jeste mega zmeczony.
 2. diwuqym

  Dziewczyna narzeka na mnie

  Hej, Jestem jakiś czas z dziewczyną. Niby wszystko ok, ale jednak nie do końca. Męczy mnie ten problem i nie wiem jak go rozwiązać. Dziewczyna twierdzi, że jestem... nygusem- dlaczego? Wynajmuje sam mieszkanie, pracuje i posiadam własną działalność. Często pracuje po pracy. Mam dni kiedy jednak wolę po pracy oglądnąć sobie pierdoły czy pojeździć rowerem. Ona jednak twierdzi, że jestem nygusem bo własnie po pracy często nie robię coś pożytecznego... powiedziałem też, że ostatnio za dużo mam stresu, zmęczenia w pracy. Otóż często muszę nadrabiać wiedzę + robić dodatkowe projekty, ale jak każdy potrzebuje chwili relaksu czy odpoczynku. Wcześniej tego typu uwaga mnie nie ruszyła, ale zauważyłem, że tak poważnie powiedziała. Problem wydaje mi się, że leży w wychowaniu. Jej rodzice, ojciec są cudowni i najlepsi. Zawsze miała wszystko co chciała (chodzi także o wsparcie psychicznie itd). Ja natomiast wywodzę się z rodziny gdzie się nie przelewało. Do tego były problemy i w sumie nie miałem normalnego ciepłego domu. Wszystko co teraz mam musiałem własną pracą osiągnąć, osiągać nadal. Dlatego strasznie boli mnie takie określanie. Próbowałem to wyjaśnić, powiedzieć, że to mnie "boli" ale się nie udało i w sumie nie wiem co dalej.