PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

VonM

Użytkownik
 • Zawartość

  299
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana VonM w dniu 7 Luty

Użytkownicy przyznają VonM punkty reputacji!

Reputacja

18

O VonM

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  Ca 30
 • Lokalizacja
  Zachód

Ostatnie wizyty

1244 wyświetleń profilu
 1. Więc mam proste pytanie do osób, które miały z tym do czynienia. Mianowicie, które części ręki są najbardziej zaangażowane w nakładaniu dźwigni. Innymi słowy mówiąc, czy istnieje możliwość, aby jednym, precyzyjnym krokiem (przykładowo wyłamaniem jakiejś kosteczki) można było całkowicie uniemożliwić nałożenie dźwigni. Ciągnąc temat dalej, jakie mogą być możliwości obrony przed dźwignią dla osoby nieznającej sztuk walki. Przykład: ukrycie pod rękawem czegoś w rodzaju żyletki, co w sytuacji nałożenia dźwigni podcina żyły jej autorowi. Fantazja to, czy realna możliwość?
 2. VonM

  przemoc w związku - badania

  Jeśli już chcesz pisać na ten temat, powiem Ci tak. Z jednej strony chłopski szowinizm, który wyklucza taką możliwość. (bo jak to, kobieta faceta?) Z drugiej strony feministki, które uważają, że mężczyzna zawsze jest katem, a kobieta ofiarą, zwłaszcza jeśli dotyczy to przemocy seksualnej. (no cóż, nie możemy zabronić bezdomnemu bać się włamania, więc i feministka może bać się gwałtu) Więc na wstępie Ci powiem, że temat jest trudny, zwłaszcza że od razu staniesz się obiektem ataku powyższych pozornie przeciwnych światopoglądowo grup. Może ciekawszym tematem było by na przykład zwalnianie mężczyzn z pracy za odmowę seksu, myślę że to też warto.
 3. VonM

  Zaczynam bać się kumpla - czy nie przesadzam?

  Przykład proszę.
 4. VonM

  przemoc w związku - badania

  Większym problemem są fałszywe oskarżenia o przemoc niż żona, która męża traktuje wałkiem
 5. VonM

  Zaczynam bać się kumpla - czy nie przesadzam?

  Sęk w tym, że potrafi wydobywać informacje o mnie nawet, gdy kontaktu nie mamy. Pomijając fakt, że udaje dyskretnego, a plotkuje na mój temat na prawo i lewo.
 6. Poruszałem już tu ten wątek jakiś czas temu https://pomesku.org.pl/topic/5721-czy-to-fałszywy-przyjaciel/ A ostatnio sprawa się na tyle pokomplikowała, że zaczynam mieć obawy wobec tej osoby. Facet od dłuższego czasu próbuje robić ze mnie mizogina. O każdej naszej znajomej, która wchodzi ze mną w jakąś kokieterię twierdzi, że się mną bawi i manipuluje - tyle o tej stronie, ale sprawa rozwija się w coraz bardziej niepokojącym kierunku. Niemal na każdym spotkaniu słyszę od niego, że jestem ładny, słysząc coraz bardziej precyzyjne opisy mojego wyglądu zewnętrznego - za brzydala wprawdzie się nie uważam, ale słuchanie tego raz po raz od faceta trochę mnie zastanawia. Do tego dochodzi nieustanna "łaska" z jego strony, że nie zastosuje na mnie chwytów ze sztuk walki, które miał okazję latami trenować i praktykować. Plus twierdzenie, że jest w stanie czytać ze mnie jak z otwartej księgi i że zawsze wie kiedy kłamię. Są powody do obaw?
 7. VonM

  Dodatki

  Wiecie, gdzie można zamówić apaszkę, taką przedwiosenną?
 8. Romanse w pracy, w czasach me too są mocno ryzykowne.
 9. VonM

  Jestem gejem - jak to jest być hetero.

  Gdzieś czytałem, że wszyscy ludzie mają śladowe skłonności homoseksualne i służą głównie rozpoznawaniu atrakcyjności dla płci przeciwnej.
 10. VonM

  hejt ze strony koleżanek?

  Pewność siebie u kobiety jest nawet ważniejsza niż u mężczyzny. Nie spotkałem się z przypadkiem, żeby odtrącała facetów, w drugą stronę jak najbardziej tak. Skoro samica ma ściągać uwagę samca, podstawą jest żeby akceptowała swoje ciało i osobowość. Może po prostu mimowolnie szukasz tych złych facetów, którym chodzi tylko o zdobycz łóżkową.
 11. VonM

  kobieta nauczycielka

  Mam ciotkę na Mazowszu, prosta, wiejska kobieta po 3 klasach, a inteligencją bije na głowę mojego promotora z magisterki, profesora doktora rehabilitowanego, który nie potrafił załatwić mi pracy ze średniego szczebla urzędnikiem. A co do feminizmu - inteligentna kobieta nie potrzebuje parytetów do sukcesu i nie domaga się, żeby za wszystko był odpowiedzialny mężczyzna jak pan za swojego psa.
 12. VonM

  kobieta nauczycielka

  Mi tam się wydaje, że to bardzo atrakcyjny zawód. Ale to tylko moja opinia.
 13. VonM

  czy należy mówić wszystko znajomym? - toksyczni ludzie

  Ludzi w pracy należy karmić bezwartościowymi informacjami. To wiem na pewno. Przyjaciele, jeśli są naprawdę zaufani, można powiedzieć im wiele. Partnerstwo ma to do siebie, że niby każdy chce szczerości i wierności, ale nie ma większego antyafrodyzjaka niż te cechy.
 14. VonM

  Koniec zwiazku, ale...

  Kobiety rozróżniają dwa rodzaje męskiej zaborczości: Facetowi chodzi o coś więcej niż sam seks Facet kontroluje swoją kobietę i jej nie ufa Ty niestety należysz do drugiego przypadku.
 15. Już sam tytuł prowokuje, więc podam argumenty, z którymi można się zgodzić lub nie: Wysokie wymagania, którym nikt nie jest w stanie podołać Podświadomy lęk przed porażką w związku, z którą nie mogła by się pogodzić, perfekcjonizm Szewc bez butów chodzi - czyli osoba, która nieustanie udziela rad innym, sama nie potrafi ich zastosować we własnym życiu. Zapraszam do dysput.