PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

VonM

Użytkownik
 • Zawartość

  139
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana VonM w Rankingu w dniu 8 Październik 2017

VonM posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O VonM

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zachód

Ostatnie wizyty

548 wyświetleń profilu
 1. Nie żartuję Art. 157 § 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 2. Możesz również poprosić lekarza psychiatrę o stosowne zaświadczenie, a następnie pozwać swojego eks za rozstrój zdrowia psychicznego.
 3. Certyfikaty google

  2 dni temu byłem na wstępnym spotkaniu przed kursem Jawy, ale to kosztowne i czasochłonne. Chyba, że samouczo można coś ogarnąć.
 4. Autorko, jeżeli faktycznie dokonujesz takich aktów, poddaj się terapii u psychiatry. To nie jest powód do wstydu dla Ciebie, ani chęć jakiegoś dokuczenia Ci z mojej. Wiem,że to może dla Ciebie brzmieć ironicznie, ale naprawdę mówię szczerze. Mnie doświadczenia życiowe nauczyły, że różnica między zaburzeniami psychicznymi a obłędem jest bardzo wyraźna - Ty masz to pierwsze, twój eks - to drugie. Żaliłem się koledze chorującemu na schizofrenię na swoją byłą, która zerwała ze mną trzy dni po tym, jak po raz ostatni nazwała mnie ideałem. On jest świadom choroby, leczy się i całkiem normalnie funkcjonuje w społeczeństwie.
 5. Powiem tylko, że mi wystarczy o wiele mniej, ażeby nie chcieć mieć z byłą partnerką nic wspólnego.
 6. Certyfikaty google

  Internetowe rewolucje.
 7. W przerywnikach rozwiązuję sobie testy do certyfikatu marketingu online. Ma on jakieś znaczenie wśród pracodawców?
 8. Czy zgadzacie się z tym artykułem?

  Chodzi mi szczególnie punkt 2, który w moim przypadku wykluczałby ewentualny powrót w przyszłości.
 9. I czy ewentualnie zgodzicie się, że można by zmienić jego tytuł na "rzeczy, których facet nigdy nie wybaczy kobiecie". http://lolmania.eu/6-tajemnic-ktore-kazda-kobieta-ma-przed-swoim-facetem-gdyby-o-tym-wiedzial-bylby-zalamany/
 10. Czy ten t-shirt wyglada dziecinnie?

  Nie moje klimaty, ale nie widzę nic dziecinnego.
 11. co mam zrobić ?

  Ja bym Ci doradził zluzować i odczekać, aż będzie miała ochotę na amory.
 12. Czy to koniec?

  Sugeruję całkowite zerwanie kontaktów, wiem boli strona emocjonalna, ale przynajmniej ambicję popieścisz. Moja eks, stwierdziła pod wpływem koleżanki, że zostajemy tylko kolegami, ja odpowiedziałem wykreśleniem jej ze swojego życia.
 13. Ratowniczki

  Słoneczny patrol nie bez przyczyny stał się tak popularnym serialem. Ratowniczki wodne kręcą wielu facetów i co do tego nie ma wątpliwości. Jednak mnie zastanawia jedna rzecz, mianowicie jak taka filigranowa, drobna dziewczyna (a takich jest sporo) może uratować topielca. Czy ktoś zna się lepiej na tej kwestii?
 14. Samodecydowanie

  Już miałem takowy w wieku 16 lat.
 15. Samodecydowanie

  I tak i nie. Mam problem ze stulejką i nie mogę penetrować. Poglądy mieliśmy bardzo zbliżone, za które ją ceniłem. Teraz chyba poddam je rewizji.