PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

VonM

Użytkownik
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana VonM w dniu 13 Lipiec

Użytkownicy przyznają VonM punkty reputacji!

Reputacja

15

O VonM

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  Ca 30
 • Lokalizacja
  Zachód

Ostatnie wizyty

929 wyświetleń profilu
 1. VonM

  Wepchnąłem ją w ręce innego

  Kto uznaje męską solidarność nie zna tego smaku, gdy kobieta, która zraniła zobaczy cię z inną. Drogi autorze, przed kilkoma dniami miałem lustrzany przypadek. Długotrwałe randkowanie a potem jak zawsze, jesteś wspaniałym facetem, ale z ja z tobą nie będę. Dzień później, umówiłem się z koleżanką - rozsądną, pragmatyczną i nie była to randka a spotkanie koleżeńskie. Pożaliłem się jej, a po wypiciu kilku łyków piwa atmosfera się rozluźniła i zaczęliśmy się śmiać i luźno gadać. To co się stało potem, przekroczyło granice ludzkiej wyobraźni i moje najśmielsze oczekiwania. Do lokalu, w którym siedzimy, wchodzi osoba, przez którą jeszcze kilka godzin wcześniej byłem zdołowany jak zbity pies. Jej mina, z jaką patrzyła, zainteresowanie mną (i moją koleżanką zarazem) ze strony jej oraz ludzi z którymi była ... popadłem niemal w stan euforyczny. Dlatego sorry, nie będę Ci współczuł. A jedynie marzył, żeby z moją niedoszłą dziewczyną sytuacja ułożyła się podobnie - ale tylko po to, żeby jej z przyjemnością powiedzieć NIE.
 2. VonM

  Panowie mam problem

  Czy on wie, że Ty wiesz? Jeśli tak, to po prostu zignoruj to, mówiąc slangiem internetowym, nie karm trolla.
 3. VonM

  ATRAKCYJNOŚĆ KOBIET I WIEK CO LUBICIE???

  Ja wolę dojrzalsze, bo nie każą się domyślać. 20 lat to dla mnie dziecko.
 4. VonM

  Związek ze starszą kobietą

  Które, bo trochę ich było.
 5. VonM

  Związek ze starszą kobietą

  Oj czemu tak najeżdżacie na chłopaka? Takie związki, jeśli już powstają są zazwyczaj bardzo udane, a kobieta potrafi docenić, że facet ją szanuje.
 6. VonM

  Potrzebuję męskiej rady

  No raczej A skądże taka diagnoza?
 7. VonM

  Potrzebuję męskiej rady

  Ja też olałem swego czasu atrakcyjną i inteligentną kobietę, żeby potem zakochać się w kompletnej idiotce.
 8. VonM

  Potrzebuję męskiej rady

  Przypadek klasyczny. Kobieta, która przerobiła kilka związków, z że tak się wyrażę delikatnie, nieodpowiednimi facetami nagle w końcu spotyka takiego, co jest inny. Ale nie jest mu w stanie zaufać, szuka drugiego dna, pyta koleżanki czy warto a w końcu z nim zrywa. Jednak potem zaczyna za nim tęsknić, właściwie już w chwili, kiedy jego reakcja na odrzucenie rozmija się ze schematem, który kobiecie został nakreślony przez jej pełnomocniczkę emocjonalną. Jego reakcja pewnie zależeć będzie od tego, w jaki sposób wtedy się rozeszliście. Bo jeśli tak po prostu kontakt się rozluzował, szansa jest, ale jeśli wprost go odrzuciłaś, to nie sądzę. Powiem Ci coś takiego - typów kobiet jest ho ho i jeszcze trochę. Mężczyzn co do zasady dwa - taki co bierze wszystko, co się nawinie albo taki, który zadziwia większość kobiet swoją monogamią. Z tym, że ten drugi kieruje się ambicją, w przeciwieństwie do licznika, co z językiem poleci do każdego rozkroku.
 9. Mam wrażenie - ale może się mylę, że gdy mężczyzna żywi uprzedzenie do kobiet, do generalnie, stroni od nich. Z mizoandrią jest inaczej, otóż z każdym razem przekonuję się, że jej prawdopodobieństwo rośnie wprost proporcjonalnie do potrzeb seksualnych kobiety. Jak jest w istocie wg Was?
 10. VonM

  Jak to naprawić?

  Z tego co wiem, stosunki z osobą poniżej 15 lat są bezwzględnie karane.
 11. VonM

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  @Szwagier Jak dla mnie, to czasem sama pewność siebie konsekwentnej kobiety jest bardzo seksowna.
 12. VonM

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Powiem Ci tak. Kilka miesięcy temu kompletnie zawaliłem sprawę - zacieśnieniem relacji ze mną wyraźnie zainteresowana był inteligentna, stabilna emocjonalnie kobieta, która wiedziała czego chce od życia. Można było zbudować silny związek, gdzie byłoby wzajemne uzupełnianie, zaufanie, szacunek oraz zapewne sprawy oczywiste. Dziewczyna urodziwa, z piękną figurą. Ale ja oczywiście nie. Kilka miesięcy później napatoczyła się inna - oczywiście z mojej strony zadurzenie itd. Ona też, że jestem taki wspaniały a w końcu ... koleżanka ją uświadomiła, że to nie to - i oczywiście byłem zaborczy m.in., że się martwiłem, czy się wyspała i tak dalej. Wtedy było mi ciężko, ale teraz jest już na śmietniku historii. Chociaż sporo bym dał, aby kobieta, którą opisałem na początku tego posta, postukała jej szpileczkami pod nosem, oj wiele.
 13. VonM

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Boże, daj mi człowieka, co posiądzie umiejętność odróżniania dziecinności od odmienności. Nie znasz tej dziewczyny dokładnie, klasyfikujesz ją, a ona może mieć więcej doświadczeń od Ciebie. Jak spotkasz pięćdziesięcioletniego mizogina po trzech rozwodach, od którego usłyszysz, że wszystkie kobiety są be, a potem dwa razy młodszego, który nie ma aż takiego bagażu, ale będzie świadomy, że nigdzie nie ma ideałów a każdy człowiek jest inny, to kogo do czego przypiszesz? To normalne. Ja dorzuciłem do tego bana na FB, choć początkowo miałem nadzieję, że się jeszcze zejdziemy, ale w żadnym wypadku nie odezwałbym się pierwszy. Najbardziej odwrócony stereotyp znowu w akcji Każdy tak ma, niezależnie od płci.
 14. VonM

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  A czy nie jest to tak, że ona jest po prostu młodsza od Ciebie i z góry szufladkujesz ją jako dziecinną? Bo tak na mój chłopski nos, z Was trojga ona jest najbardziej dojrzała, a to, że robiła sobie nadzieje z wakacyjnej miłości nie ma nic wspólnego z infantylnością. Kiedy samiec zdradza, naturalną reakcją samicy jest chęć wzbudzenia w nim zazdrości, powiem więcej w drugą stronę - zwłaszcza u homosapiensów - działa to analogicznie. Oboje z tym facetem jesteście osobami po przejściach i powielacie ten sam schemat - jest super, zakochanie, chemia, w końcu idealny partner, a po jakimś czasie o boże, zaangażowaliśmy się wcześniej niż po pięciu latach znajomości, jakież to dziecinne. Z moich doświadczeń wynika, że pierwszym, po czym poznaje się osoby z zaburzeniami stabilności emocjonalnej jest to, że wszystkich dookoła nazywają dziecinnymi sami zachowując się jak małe dzieci - i tak jest zarówno w przypadku Twoim, jak i tego faceta. Dajcie tylko spokój tej biednej dziewczynie, dla niej jeszcze jest nadzieja
 15. VonM

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Klasyk. Wiele kobiet myli zaborczość z troską o partnera. Tutaj mamy wzorcowy przykład, na to, że te pojęcia nie mają ze sobą nic wspólnego. Autorko wątku, do czasu poznania tego faceta z pewnością je myliłaś, a tu życie przeprowadza brutalną weryfikację. Sprawdza się moje podejrzenie, że troskę zaborczością nazywają osoby, które same są zaborcze do granic możliwości - tutaj: Twój jeszcze partner, który zapewne miał troskliwą i kochającą dziewczynę, ale nie mógł ogarnąć swoim umysłem faktu, że zaangażowanie nie jest jednoznaczne z uprzedmiatawianiem partnera. Powiem Ci z mojego przykładu - moja eks zerwała za mną właśnie za moją zaborczość - która to objawiała się m.in. troską o to czy się wyspała i pamiętaniem o jej potrzebach. Nawet na moją chrzestną spoglądała z zazdrością. I weź tu bądź chłopskim szowinistą, jak taki defekt mózgu posiadają po równo kobiety i mężczyźni.