PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

VonM

Użytkownik
 • Zawartość

  286
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana VonM w dniu 13 Lipiec 2018

Użytkownicy przyznają VonM punkty reputacji!

Reputacja

17

O VonM

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  Ca 30
 • Lokalizacja
  Zachód

Ostatnie wizyty

1167 wyświetleń profilu
 1. VonM

  hejt ze strony koleżanek?

  Pewność siebie u kobiety jest nawet ważniejsza niż u mężczyzny. Nie spotkałem się z przypadkiem, żeby odtrącała facetów, w drugą stronę jak najbardziej tak. Skoro samica ma ściągać uwagę samca, podstawą jest żeby akceptowała swoje ciało i osobowość. Może po prostu mimowolnie szukasz tych złych facetów, którym chodzi tylko o zdobycz łóżkową.
 2. VonM

  kobieta nauczycielka

  Mam ciotkę na Mazowszu, prosta, wiejska kobieta po 3 klasach, a inteligencją bije na głowę mojego promotora z magisterki, profesora doktora rehabilitowanego, który nie potrafił załatwić mi pracy ze średniego szczebla urzędnikiem. A co do feminizmu - inteligentna kobieta nie potrzebuje parytetów do sukcesu i nie domaga się, żeby za wszystko był odpowiedzialny mężczyzna jak pan za swojego psa.
 3. VonM

  kobieta nauczycielka

  Mi tam się wydaje, że to bardzo atrakcyjny zawód. Ale to tylko moja opinia.
 4. VonM

  czy należy mówić wszystko znajomym? - toksyczni ludzie

  Ludzi w pracy należy karmić bezwartościowymi informacjami. To wiem na pewno. Przyjaciele, jeśli są naprawdę zaufani, można powiedzieć im wiele. Partnerstwo ma to do siebie, że niby każdy chce szczerości i wierności, ale nie ma większego antyafrodyzjaka niż te cechy.
 5. VonM

  Koniec zwiazku, ale...

  Kobiety rozróżniają dwa rodzaje męskiej zaborczości: Facetowi chodzi o coś więcej niż sam seks Facet kontroluje swoją kobietę i jej nie ufa Ty niestety należysz do drugiego przypadku.
 6. Już sam tytuł prowokuje, więc podam argumenty, z którymi można się zgodzić lub nie: Wysokie wymagania, którym nikt nie jest w stanie podołać Podświadomy lęk przed porażką w związku, z którą nie mogła by się pogodzić, perfekcjonizm Szewc bez butów chodzi - czyli osoba, która nieustanie udziela rad innym, sama nie potrafi ich zastosować we własnym życiu. Zapraszam do dysput.
 7. VonM

  Koleżanka z pracy

  Wyznaję zasadę tam gdzie się pracuje, tam się [cenzura] nie wojuje. Potem po 20 latach sobie przypomni i będą oskarżenia o molestowanie.
 8. VonM

  Boje sie jej zaufac przez to co robila..

  Idealny to nie jest nikt. Znajdziesz sobie jeszcze fajną dziewczyną. Słuchaj się starszych
 9. VonM

  Boje sie jej zaufac przez to co robila..

  Serio jeszcze myślisz o niej poważnie? Nie brzydzi Cię wyobrażenie tej szyszki chmielowej z penisów, które w sobie miała?
 10. Chodzi o Lenovo. Po dwóch latach zostało około 50% pierwotnej pojemności. Regeneracja to koszt około 100, działa to, czy mit?
 11. VonM

  Czyżby foch?

  Wyznaję zasadę przeproś za zaniedbanie, nigdy za nadmiar.
 12. VonM

  Chorobliwa fanka

  Ja bym Ci radził skończyć. Wiem, że to boli, ale ucz się na moich błędach
 13. VonM

  Prosi o czas

  ^^ Zdarza się, że i strażak podpala, ale fakt, że straż pożarna gasi regułą jest. Tak samo tutaj. Proszę o czas znaczy tyle co podobasz mi się, ale z innych przyczyn związku nie będzie.
 14. VonM

  Prosi o czas

  Jeśli ktoś prosi o czas, to znaczy, że nie chce.
 15. VonM

  Jak to zrobić?

  Też tak sądzę, wątek do zamknięcia, autor do zbanowania.