PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

morela

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O morela

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. morela

  Obrazić się czy nie?

  Czy można już zamknąć ten wątek?
 2. morela

  Obrazić się czy nie?

  @Marcin91 - Pewnie że każdy ma własne hobby i relaksuje się na swój sposób. Rzecz w tym, że mnie zaprosił i mieliśmy spędzać czas razem. Ja tylko na chwilę wyszłam, a przed wyjściem nawet dopytywałam, czy w ogóle chce, bym znów przyjechała. @ojapitole - Oczywiście, że nie czekam na Niego nieustannie, tylko mam własne zainteresowania i wolny czas bez Niego potrafię sobie doskonale spożytkować... @Krovitz - Początkowo faktycznie chodziło o focha (pod wpływem emocji), ale wstrzymałam się z odpowiedzią i po godzinnym zastanowieniu doszłam do wniosku, że obrażanie się nie ma zupełnie sensu. Co niby wypadało? Przecież gdyby nie powiedział, że ma wolną chatę, to bym się nawet nie zorientowała, więc nic nie wypadało... Mógł nie proponować i tyle. @Szwagier - Czytaj ze zrozumieniem. Do Was napisałam, że nie będę się narzucać, skoro woli gry. Mu napisałam tylko, że dzisiaj zostanę w domu. Oczywiście że mam własne zajęcia podczas dnia, które mnie pochłaniają i nie nudzę się, nie musisz się martwić. @VonM - No i? Myślę, że temat można zamknąć.
 3. morela

  Obrazić się czy nie?

  Ależ ja się nie focham. Podczas naszego związku fochnęłam się raz i to na samym początku. Teraz doszłam do wniosku, że nie ma co się obrażać, bo to niczego dobrego nie przyniesie. Skupię się bardziej na sobie i zobaczymy co dalej będzie. Wiesz, ja nie oczekuję, żeby odstawił gry. Sama lubię sobie czasem z nim pograć, ale nawet nie zaproponował, że moglibyśmy razem pograć czy coś... Krovitz - ja chciałam? To dlaczego kilka dni temu oznajmił mi, że ma wolną chatę i że do niego przyjeżdżam? Skoro wolał spędzić czas samotnie albo z kumplami to po co mi proponował? Mamy po 24 lata.
 4. morela

  Obrazić się czy nie?

  Napisałam mu, że dzisiaj zostanę w domu. Nie będę się narzucać, skoro woli gry. Wiem, że sama mu zaproponowałam, że mogę przyjechać później, ale myślałam, że ma coś do załatwienia, a nie że chce grać. Spotykamy się różnie, w zależności od tygodnia, ale wydaje mi się, że całkiem często, choć też nie do przesady. Tak z trzy razy w tygodniu to norma, choć czasem wychodzi częściej. Zwykle to on do mnie przyjeżdża albo spotykamy się gdzieś na zewnątrz, ale akurat ma wolną chatę i chcieliśmy z tego skorzystać.
 5. morela

  Obrazić się czy nie?

  Mam dylemat i nie wiem jak powinnam zareagować w danej sytuacji. Poczułam się zraniona, ale w sumie z drugiej strony może przesadzam? Spałam dziś u mojego faceta. Rano pojechałam do domu, bo musiałam coś załatwić i miałam wrócić do niego za 3 godziny. Po dwóch godzinach spytał jak mi idzie. Napisałam więc, że już prawie wszystko załatwiłam i spytałam, czemu dopytuje, że jeśli ma coś do załatwienia, to mogę przyjechać później. A ten mi napisał, że chciałby sobie pograć w jakąś durną grę. Napisałam urażone: "To sobie graj." A ten mi wysłał serduszko i zaproponował, żebym wpadła wieczorem... Na razie nic mu nie odpisałam i szczerze mówiąc mam dylemat, czy powinnam się na niego obrazić czy też nie. Jest mi przykro, że woli sobie grać niż spędzać czas ze mną, bo chyba nie tak powinno być. Z drugiej strony jakoś tam jestem w stanie go zrozumieć, że po tygodniu pracy chce się wyluzować i sobie odpocząć w taki sposób (choć w sumie nie wiem w czym ja bym mu przeszkadzała.) Nie umiem spojrzeć na to obiektywnie. Nic mu nie odpisywać i nie przyjeżdżać wieczorem czy zacisnąć zęby i zachowywać się normalnie, jakby mnie to w żaden sposób nie dotknęło? Doradźcie coś, bo jestem w kropce...
 6. morela

  Kopia bloga?

  Właśnie problem polega na tym, że tych wpisów jest naprawdę mnóstwo, bo długo go prowadzę i nie mam czasu, żeby teraz nadrabiać zaległości i powoli kopiować te wszystkie stare wpisy.
 7. morela

  Kopia bloga?

  Cześć, zastanawiam się, czy jest możliwe, by zrobić kopię bloga? Tak jak robi się kopie niektórych stron, dzięki czemu w przypadku usunięcia, strony szybko mogą wrócić na swoje miejsce. Ja mam bloga na onecie, prowadzę go od dawna, bo od sześciu lat, mam na nim wiele cennych (dla mnie) wpisów i boję się, że pewnego dnia blog zostanie po prostu usunięty przez onet (swoją drogą, czy oni w ogóle mogą usunąć?) albo że coś się stanie i że wszystkie moje wpisy znikną. Byłoby cudownie gdybym raz na jakiś czas mogła taką kopię wykonywać. Orientuje się ktoś, czy w ogóle coś takiego istnieje w przypadku bloga? Jeśli tak, to jak się za to zabrać?
 8. morela

  Usunięcie plamy ze zdjęcia

  Bardzo dziękuję, Dobry Człowieku!
 9. morela

  Usunięcie plamy ze zdjęcia

  Mari - Cóż, będę próbować. Dzięki za zainteresowanie tematem!
 10. morela

  Usunięcie plamy ze zdjęcia

  Tylko gdy hostuję zdjęcie, to mi się obraca... Przy normalnym ustawieniu plama w prawym dolnym rogu. Proszę: https://zapodaj.net/28be62d06cb66.jpg.html
 11. morela

  Usunięcie plamy ze zdjęcia

  Mam problem z usunięciem plamy ze zdjęcia. Jest to plama, która powstała z jakiejś tam wady aparatu, znajduje się na jednolitym tle. Próbowałam ją usunąć w Gimpie za pomocą stempla oraz łatki, ale nie jestem w stanie, mimo że sprawia wrażenie łatwej do usunięcia. Ja najwidoczniej robię coś źle. Czy ktoś mógłby mnie poinstruować jak usunąć taką plamę / ewentualnie czy ktoś byłby tak miły i usunął ją za mnie? (Próbowałam wstawić to zdjęcie, ale są jakieś problemy.)