PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

JanekBiel

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O JanekBiel

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  Jak tam Panowie wiosenna forma ? Ja się czuję, jak młody ogier !
 2. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  Idealnego wyjścia nie ma. Ale warto próbować poprawić odżywanie, sport na pewno pomoże, a i suplement dobry nie zaszkodzi
 3. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  Mając problemy z potencją trzeba zrobić coś więcej niż tylko brać rano tabletkę albo przed seksem (te sildenafile co tylko kamuflują chorobę, a koncerty na nich zarabiają krocie uzależniając od tego facetów). Trzeba się też zabrać za zmianę diety i dołożenie sportu. Niewiele trzeba ale naprawdę warto, bo wiadomo jak się żyje w dzisiejszych czasach. Suplementacja dobrymi preparatami też jest ważna.
 4. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  Spokojnie. Przedstawiciele też sprawdzają czy te leki bez recepty co są czy też się na ich terenie sprzedają. Takze z dala od Maxona i innych tego typu marketingowym szaleństw.
 5. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  Mam kumpla, który jest lekarzem w POZ. Nie uwierzycie ale teraz to narzekają na te firmy od leków na receptę i bez recepty, że mało im dają. A oni potrafią dostawać sponsorowane kongresy po 2000zł albo skórzane torby po 600zł. Ale muszą na recepcie wypisać lek, a potem przedstawiciel sprawdza ile się w danej aptece sprawdza i rozlicza lekarza. Czasem też takie niby badania robią lekarze, tak wygląda umowa, żeby było legalnie, a tak naprawdę dostają np 600zł miesiącznie za wypisywanie sildenafilu albo innego leku na potencje. Więc dziekuje bardzo za takie kur*a leczenie lekami!
 6. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  Czytałem już różne fora. Byłem u lekarza i niby początkowo ten sildenafil stosowałem(czyli to co viagra, maxon itd) i pomagało ale tylko jednorazowo. Dlaczego nam wciskają nawet lekarze, takie doraźne leczenie objawowe, a co z przyczynami? Coraz więcej leków i tylko maskowanie problemów, a koncerny farmaceutyczne zarabiają na naszej naiwności krocie....a ktoś za rekalmy w tv i radio musi płacić, a jesteśmy to niestety my. Ja już tą chemię odstawiłem i zmieniłem dietę, więcej warzyw, czasami chodzę na basen i zacząłem się też dobrze suplementować, wybrałem Ereko też, bo skład ma opisany na stronie (u innych cieżko w ogóle coś o składzie się dowiedzieć, a jak jest, to ilości żadne) i kuracja się po prostu sprawdza.