PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

zrozpaczonyPanicz

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zrozpaczonyPanicz

 • Tytuł
  Żółtodziób
 1. brak pełnej erekcji, tabletki?

  @Szwagier, @Marcin91 - nie chcę za bardzo wdawać się w szczegóły odnośnie mojego wieku oraz "przypadłości", bo wiem od razu co powiecie. Dobra, nie będę kombinował i cudował. Pójdę wprost do lekarza, tylko... Jakiego? Do endokrynologa i wyłuszczyć mu problem? On będzie wiedział od razu jakie hormony? Do seksuologa? Jak mam być szczery to nie bardzo wiem jak się do tego zabrać i jakiego lekarza powinienem pierwszego odwiedzić (muszę wiedzieć o jakie skierowanie prosić / jakiego specjalisty prywatnie szukać; jak mam być szczery to ta druga opcja mnie bardziej pociesza i jestem za nią, dlatego niekoniecznie będę miał jak spytać doktora ogólnego).
 2. brak pełnej erekcji, tabletki?

  Witam wszystkich użytkowników tego forum. Poszukuję tabletek, które poprawią moją erekcję. Problemem jest to, że erekcja jest (penis nie jest w pełni jakby wypełniony krwią, nie jest całkowicie twardy - czuć, że jest we wzwodzie, ale mimo tego nie jest to to, czego ja i partnerka byśmy oczekiwali). Postanowiłem spróbować jakiejś kuracji lekami, nie chodzi mi o środki, które zażywa się X czasu przed stosunkiem, a coś na dłuższą metę, coś co może poprawić moją erekcję w perspektywie czasu. Interesują mnie środki zarówno z apteki jak i zamawiane z internetu. Przede wszystkim interesują mnie środki sprawdzone przez użytkowników, także prosiłbym o szczere wypowiedzi. Inne rady też będą brane pod uwagę.