PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Albert91

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Albert91

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Albert91

  Jak zapuścić prawdziwie męską brodę?!

  Tak, polew jest chyba przez modę Ja sam próbowałem zapuścić, bo mi się podoba, tylko to strasznie swędzi i drapie w początkowej fazie i zgoliłem. Teraz mam drugie podejście No i fakt, zgadzam się, jak już mieć brodę, to zadbaną, a nie stylówę na bezdomnego.
 2. Albert91

  Panowie, dlaczego nie chcecie przyjaźni po koszu?

  Ja z przyjaciółką rozmawiam też o seksie, ale to fakt - innymi słowami, niż z kumplem. Kiedyś jak miałem problemy z dziewczyną, z którą no... nie do końca nam szło, bo ona miała jakieś opory, to przyjaciółka normalnie mi doradzała co mam zrobić, kobiety wiedzą takie rzeczy najlepiej.
 3. Albert91

  używane auto z salonu?

  Mój znajomy trafił na rozwiązanie wg mnie idealne - wziął samochód, dokładnie Hondę, którą przez rok jeździł po prostu właściciel salonu - on sobie bierze co roku najnowszy model i jeździ nim też stanowiąc jako tako żywą reklamę swojego salonu, także jeździł niewiele, nie były to jakieś międzynarodowe trasy, czy nawet po kraju wielu dróg nie przebył, Honda przez 10 lat po tym się praktycznie nie psuła, poza wymianami oleju i ogólną konserwacją - samochód nie do zdarcia. Także takie rozwiązanie polecam, tylko jak taką okazję dorwać, można chyba podpytać w salonie po prostu.
 4. Albert91

  Wędkarstwo

  Potwierdzam, morskie to całkiem inna bajka, też raz na wczasach próbowałem, no ale co począć, jak się do morza ma prawie całą Polskę do zjechanie, zostają stawy