PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

PentagonTactical

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PentagonTactical

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  23
 1. Firma przesyłek kurierskich

  Najlepiej zrobisz porównując ceny kilku firm kurierskich i wybierz tą która jest dla Ciebie najbardziej opłacalna. Oczywiście liczy się też wysoka jakość usług i terminowość.
 2. zegarek Fossil czy Casio?

  Kwestia budżetu, gustu jak i preferencji. Jeżeli zależałoby to ode mnie to postawiłbym an Casio- miałem kilka zegarków tej marki i nie zwiodłem się, cenowo też dobrze się prezentują.
 3. MMA czy boks?

  Zdecydowanie boks i to zarówno pod kątem treningu jak i oglądania walk w tv. MMA po prostu mi sie nie podoba.
 4. ASG

  Też nie można przesadzać, bo wszystko zależy o jaki sprzęt dokładnie chodzi, jak go użytkujesz oraz jakiej jest firmy. Czasami te 2w1 bardzo się przydają i są praktycznym rozwiązaniem.
 5. Chcę schudnąć. Sauna?

  Jeżeli chodzi o odchudzanie to w wielu przypadkach jest to złożony proces i wymaga czasu, silnej woli i wytrwałości. zacznij od ułożenia dobrej diety oraz odpowiedniego planu treningowego, bez tego ani rusz.
 6. Broń jako hobby

  Racja, trzeba mieć do tego odpowiednie podejście bo naprawdę wiele osób lubi takie klimaty, to też znakomita forma odstresowania się jak i hobby czego sam jestem przykładem, gorąco polecam
 7. Dobry, porządny plecak na jesienne wędrówki

  Przyznam, że cena bardzo niska możesz wstawić zdjęcie lub napisać jaka ewentualnie firma? Jednak mimo wszystko moim zdaniem warto postawić na jak najwyższą jakość aby plecak długo posłużyli był wygodny.
 8. Gdzie kupić bojówki??

  Moim zdaniem spodnie typu bojówki znajdziesz w kilku sklepach- polecam w szczególności te internetowe, gdzie masz szeroki asortyment i niższe ceny, podstawa to tylko trafić z rozmiarem.
 9. Jakie macie hobby?

  Witam Wszystkich na forum Moje hobby to na pewno sport oraz militaria, survival- to najbardziej lubię robić w wolnym czasie.