PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Andżi

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Andżi

 • Tytuł
  Żółtodziób
 1. Czy jest sens w moim wieku

  Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Kobieta25- po przeczytaniu Twojej wypowiedzi zaczęłam zastanawiać się czy nie podjąć nauki na kierunku Higienistka Stomatologiczna . Teraz waham się między tym kierunkiem a Asystentką stomatologiczną z elementami implantologii. Przekonaliście mnie, że jeszcze warto rozpocząć coś nowego, więc teraz tylko muszę się zdecydować na jeden z tych kierunków. Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedzi i porady:)
 2. Mam 28 lat. Zawsze marzyła mi się praca jako asystentka stomatologiczna, ale każdy odradzał mi naukę na tym kierunku, więc skupiłam się na innej branży. Jednak aktualna praca mi się nie podoba i chciałabym w przyszłości ją zmienić. Znów zaczęłam myśleć o pracy jako asystentka stomatologa.. Czy jest sens ,aby w moim wieku zrobić tę szkołę ? Nauka trwa 1 rok. Gdy ukończę szkołę będę stuknie mi 29/30-tka. Zastanawiam się czy jakiś pracodawca przyjmie do pracy 30 latkę w dodatku bez doświadczenia (bo nie zdążę go nabyć w tym zawodzie).. Już nie wiem co mam robić. Może jest tutaj ktoś kto pracuje w tej branży/wie jak to wygląda i doradzi mi czy jest sens czy sobie darować. Pozdrawiam