PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rupi99

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Rupi99

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 04.08.1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  29
 • Lokalizacja
  Konin

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Rupi99

  sklep internetowy

  No dobrze, a ponieważ ja jako laik chciałbym się w temacie bardziej rozeznać, bo ciśnie mnie, żeby w końcu pracować na swoim, to pytanie brzmi jakie są mniej więcej koszta miesięczne obsługi takiego sklepu, ale nie mówię tylko o kwestiach internetowych opłat jak domeny czy hosting, ale również średnie opłaty eksploatacyjne i administracyjne, tudzież inne? Oczywiście rozumiem, koszta mogą się bardzo różnić w zależności od prowadzonej działalności i z pewnością ktoś, kto handluje porcelaną i wysyła zastawy zabezpieczone tonem folii typu bąbelki - jest zmuszony ponosić inne koszta niż osoba, która handluje dziełami sztuki czy sprzętem komputerowym. Oczywiście kwestia jest też ile osób w ogóle pracuje na taki sklep, ale niech będzie, że uśredniona wartość to 2 osoby - Prezes i Wszechogarniacz, handlujący ciuchami i nadrukami na koszulkach. Jest ktoś w stanie takie proste kalkulacje przeprowadzić? Z góry dzięki.
 2. Rupi99

  Wasz ostatni zakup

  Generalnie promo z Aliexpress - np. wyglądają jak kreda gumka do ścierania spalenizmy w garnkach
 3. Rupi99

  Myśli samobójcze

  Zwykłe spotykanie się, ogarnianie tematów trudnych przy piwie i tzw. chęć pomocy ze strony tzw. przyjaciół często może się kończyć jeszcze większą depresją i izolacją oraz poczuciem osamotnienia. Najpierw i przede wszystkim trzeba ogarnąć siebie i w sobie wszystko co się da, a potem uciekać do oparcia w ludziach, bo Ci zwykle rozczarowują.
 4. Rupi99

  Stare filmy

  Widzę z wypowiedzi, że termin "stary film" już dla wielu oznacza produkcję powstałą po 2000 roku. Ech...trzeba by to zredefiniować na nowo. Dla mnie "stary" to wciąż są najpóźniej lata 70'