PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

BeJot

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dotacja

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O BeJot

 • Tytuł
  Żółtodziób
 1. @Szwagier właściwie swoim postem potwierdziłeś to co napisałem Wiadomo ze jeżeli masz do wyboru dwie kobiety i nie możesz wybrać obu, to wybierzesz tą ładniejszą. I to wystarczy żeby móc powiedzieć ze wygląd ma znaczenie w seksie. No i jasne jest że kobiety mniej atrakcyjne mogą mieć udane życie seksualne. Ale jednak mimo wszystko atrakcyjny facet, wiedząc że może mieć sporo kobiet, nie będzie się oglądał za tymi mniej atrakcyjnymi. Jeżeli stać Cię na Ferrari, nie będziesz chciał jezdzic maluchem.
 2. W seks-układzie wygląd liczy się dużo bardziej niż w związku. W tym układzie chodzi tylko o sam seks, bez angażowania się emocjonalnie, dlatego też do wyglądu partnerki przywiązujemy dużo większe znaczenie. Wiadomo, jeżeli ktoś jest zdesperowany, rzuci się na wszystko co się rusza. Jest to nasz pierwotny odruch, mający na celu przekazanie genów poprzez znalezienie jakiejkolwiek partnerki. Ale jeżeli facet jest w stanie wybierać między partnerkami, w seks-układzie wybierze tą, która jest bardziej atrakcyjna. I nie obchodzi go to, że ta druga ma doktorat, a pierwsza skończyła swoją edukację na gimnazjum. W związku jest zupełnie inaczej. Wybieramy osoby, które do nas najbardziej pasują pod względem charakteru i zachowania, bo w długotrwałym okresie to liczy się najbardziej. Wiadomo, że partnerka i tak musi się nam zewnętrznie podobać, ale nie jest to priorytet.