PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Paul88

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Paul88 w dniu 13 Czerwiec 2018

Użytkownicy przyznają Paul88 punkty reputacji!

Reputacja

1

O Paul88

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Paul88

  Duży problem

  Nie chciałem rady jak skutecznie uciec . Chciałbym znaleźć sposób na jej stan umysłu . Nie wykorzystałem raczej starałem się unikać miejsc i takich sytuacji . Z czasem przestałem myślęć i za każdym razem jak coś chciała to leciałem jak głupi i o niczym więcej nie myślałem. Od początku czułem słabość do niej ale liczyłem że jak będę panował nad sytuacją to nie dojdzie do takich rzeczy(nie jestem w stanie sie kontrolować przy niej . Nie mam problemu z adoracja kobiet , zawsze z szacunku (tak mi się wydaje) starałem się ubierać kobiety które się rozbierały . Nawet jak miałem rację przymykałem oko we wszystkim . Nie chciałem poprostu psuć jej nastroju .Raczej szukam porady jak ja zachęcić , a jeśli chodzi o dziecko to za każdym razem jak staram się namówić ja do przemyślenia sugeruje że zrobiłem to specjalnie .
 2. Paul88

  Duży problem

  Witam , mam dość duży problem . Zaczełem się spotykać z kobietą odrazu po tym jak jej były ją zostawił . Nie do końca chciałem , poprostu było mi jej strasznie szkoda . Często z nią rozmawiałem przed tym . Pozwalałem jej na wszystko z myślą że wkoncu jej się znudzi podbuduje się i da sobie spokój . Wyszło tak że jest że mamy wpadkę . A kompletnie straciłem u niej szacunek . Za wszystko obwinia , nawet jak przy czym nie było mnie też mi się dostaje . Normalnie bym to zakonczył ale ta wpadka nie wiem sam . Krzyczy że usunie i o niczym innym nie chce słyszeć . I to znów się o nią martwię . Przydały by się jakieś porady . Chętnie więcej opiszę