PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Pablito

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Pablito

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Pablito

  Była kobieta

  Mam pojęcie o własnej wartości i zrobiłem to dla siebie, dla siebie się zmieniłem a to, że chce jej pokazać nie oznacza, że dla niej się zmieniłem. Nie do końca kolego mnie rozumiesz.
 2. Pablito

  Była kobieta

  Bo czuje, że to jest "ta kobieta" i tak wiem są też inne takie, ma to coś w sobie co mnie do niej przekonuje ale ma też wady itd itd. Po prostu chce. Z resztą odpowiedź odbiega od mojego pytania.
 3. Pablito

  Była kobieta

  Jaki związek ma bieganie za nią, choć nie biegam jak piesek czy co tam myślisz sobie ze zmianą wewnątrz siebie ktora przeszedłem? Chyba, że chodziło o wątek o którym pisałem, że biegam to chodziło o jogging ?
 4. Pablito

  Była kobieta

  Zacznę od tego że rozeszlismy się 2 miesiące temu, byliśmy razem 7 miesięcy. Bywało różnie jak to w związkach. Lecz ostatnie 2 miesiące były ciężkie, małe krótkie spiny. Raz wszedłem na jej face i dowiedziała się o tym. Zacząłem robić prawko i je zlałem na 3 miesiące co oczywiście było mi wypominane. Większość czasu spędzalismy w domu u niej lub u mnie, czasami wyjścia do resto, na kawę itp. Teraz próbuje ja odzyskać z Panem Miłoszem. Wcześniej były krótkie odpowiedzi od niej na messeneger, ostatnio nawet sama napisała. Z Panem M. stwierdziliśmy, że byłem trochę miękka pipka, pantoflem, ciągle mówiła, że jestem dzieciakiem, byłem w jej oczach po prostu nie zaradny, chce jej teraz pokazać jak człowiek potrafi się zmienić. Teraz czuję się pewny siebie jak facet powinien być, veni vidi vici. Wie o tym, że biegam, że dodatkowej pracy się podejmuje. Czy widzicie w tym jakiś sens czy dam radę powrócić? Jeśli macie jakieś pytania to wiadomka odpowiem, tak będzie łatwiej.