PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Cal22

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Cal22

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Cal22

  Pierwsze strzelanie

  Na szkolenie wojskowe może iść każdy, jednak trzeba pamiętać, że jeżeli nie damy rady i zrezygnujemy przed jego końcem, to droga wojskowego zostanie dla nas już zamknięta.
 2. Cal22

  Męska literatura: książki wojenne.

  Warto sięgnąć także po wspomnienia żołnierzy z frontów II Wojny Światowej lub z Wojny w Wietnamie. Rzucają one dużo światła na rzeczywisty los i życie żołnierza podczas wojny.
 3. Cal22

  Kobiety w wojsku

  Kobiety już nieraz walczyły w armii. Wystarczy przytoczyć, że w Armii Czerwonej podczas II wojny światowej istniały kobiece oddziały, pilotowały także samoloty.
 4. Cal22

  Jak zostać żołnierzem zawodowym?

  Co do samego zostania żołnierzem, to teraz może być to łatwe, Ministerstwo Obrony tworzy nowe dywizje, a same wymagania mają zostać zmniejszone.
 5. Cal22

  Paintball

  Paintball to świetna sprawa, ale właśnie trzeba pamiętać, żeby odpowiednio się ubrać, gdyż ślady po farbie bardzo ciężko się zmywają, a niekiedy nawet nie da się ich zmyć.
 6. Cal22

  kiedy pierwszy komputer

  Myślę, że nie ma uniwersalnego wieku, kiedy dostaje się 1 komputer, dużo zależy od dojrzałości oraz od budżetu domowego.
 7. Cal22

  Czy jest sens w moim wieku

  Moim zdaniem 28 lat to nie jest jeszcze dużo. Na pewno warto działać w tym kierunku i spróbować zrealizować plany. Szansa, że się uda jest duża.
 8. Cal22

  Ankieta do pracy magisterskiej - alkohol

  FAS to poważna choroba, warto poszerzać wiedzę na ten temat, gdyż wiele kobiet nie zdaję sobie sprawy, że każda ilość alkoholu w ciąży to poważne ryzyko.
 9. Cal22

  Prawo jazdy c+e, warto?

  Na pewno każde prawo jazdy pomaga nam w zdobyciu ewentualnej pracy. Co do zarobków to są one bardzo różne i dużo zależy po prostu od firmy, w której się zatrudnisz jako kierowca.
 10. Cal22

  myjnia parowa czy to dobry biznes

  Moim zdaniem jeżeli myjnia taka będzie dobrze zlokalizowana, oraz będzie miała bogatą ofertę przy rozsądnych cenach, to jest to całkiem dobry pomysł na biznes.
 11. Cal22

  Jakie macie hobby?

  Zdecydowanie militaria i wędkarstwo- to moje hobby oraz pasja bez której nei mogę żyć. resztą militariami zajmuje się na co dzień, więc w razie pytań chętnie pomogę :)
 12. Cal22

  jaki scyzoryk

  A do jakiej kwoty ma być to scyzoryk? Bo taki "zwykły" dla wędkarza kupisz za kilkanaście zł, tylko oczywiście chodzi o jego jakość oraz funkcjonalność.
 13. Cal22

  Broń jako hobby

  A do jakiej kwoty oaz jakich wymiarów potrzebujesz? Bo mogę polecić też same kuferki na broń, które bardzo dobrze sie sprawdzają.
 14. Cal22

  Męski zarost

  Zgadza si, ale też nie warto czekać w nieskończoność tylko dosyć często golić zarost- oczywiście to indywidualna kwestia, ale ja im częściej goliłem tym później odrastał szybciej oraz był twardzzy, bardziej męski, aczkolwiek wymaga to trochę czasu.
 15. To prawda, najlepiej wiesz co sprawi mu radość, ja z doświadczenia polecałabym akcesoria militarne lub wędkarskie. To zawsze dobrze się sprawdzi.