PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kha1

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O kha1

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kha1

  Warszawa, kolacja oświadczynowa

  Jeśli chodzi o oświadczyny i przede wszystkim bardzo wysoki klimat, to Enfant Terrible. Zdecydowanie najsmaczniejsza knajpa w Wawie, aczkolwiek co za tym idzie - niezwykle droga. Zdarzyło mi się za obiad dla dwójki zapłacić ~400 zł.
 2. kha1

  Gra o Tron

  To sobie poczekamy. Coś czuję, że Martin książkę już skończył, ale zostanie wydana dopiero pośmiertnie. Widziałem kilka jego wywiadów, m.in ze Stephenem Kingiem, w którym niby był zaskoczony, że ten pisze 6-7 stron dziennie. Sorry, to raczej normalne gdy się z tego żyje. W przyszłym roku serial, zobaczymy jak go rozwiążą i oby te przecieki, które trafiły do sieci nie były prawdą.
 3. kha1

  Wybór czytnika e-book

  Nie wiem jak z tymi czytnikami, ja miałem trzy, wszystkie się psuły. Pierwszego Kindle'a dostałem od uczelni za dobre wyniki, dwa pozostałe (powyżej 400zł) kupowałem przez Empik, każdorazowo Kindle mnie zawodził, bez względu na model. Obecnie dziewczyna sięgnęła po czwarty, typowy Paperwhite i wcale mnie nie zdziwi, jeśli będzie równie duży dramat. Wspomnieliście o Redmi, ja bym też pewnie teraz w to poszedł, gdyby nie fakt, że zostanę przy klasycznych książkach. Wiem, że się powtarzam z tematem, ale jeśli autorowi zależy na cenie, to niech ją obetnie przez GSF od AliExpress.
 4. kha1

  Prezenty świąteczne - ile wydajecie?

  Ja mam to szczęście, że na poprzednie pięć świąt wydawałem... dużo, bo organizowałem Szlachetną Paczkę. W te święta próbuję nowego trendu, dlatego zamawiam już w listopadzie. Korzystam z AliExpress i ich Global Shopping Festival, bo odbędzie się akurat w nasze Święto Niepodległości. Planuję wydać do 1 000 zł dla najbliższych, głównie w zakresie gadżetów, bo po pierwsze na takim smartwatchu można zaoszczędzić te 30-40%, po drugie różnorodność jest tu jeszcze większa niż u nas. Także mam nadzieję w ten weekend dopiąć temat i trzymać kciuki, żeby wszystko dotarło do grudnia
 5. kha1

  Alkomat

  Ja wyszedłem z założenia, że każdy alkomat powyżej 200 zł to sprzęt wystarczający i dobry. Znalazłem co prawda na Ali taki za 2$ (:D), ale wiadomo, że są rzeczy na których lepiej nie oszczędzać.
 6. kha1

  Prosi o czas

  To nie jest reguła. Sam jestem przykładem kiedy ktoś prosił o czas, a po trzech miesiącach (nie to, że imprez, tylko ułożenia sobie życia) wraca z dużym uczuciem. Przy czym nie mam zamiaru dawać nadziei, bo ta często jest złudna, po prostu nie zawsze takie "regułki" się sprawdzają. Natomiast do autorki, wybacz, ale... później!
 7. kha1

  Zakłady bukmacherskie - gracie?

  Wiedza wcale nie jest taka ważna, jeśli gra się np. na niskie kursy. Bukmacherka to bardzo niewdzięczny temat i obaj wiemy, że raz wygrasz kupon z przelicznikiem 5000:1, a nagle przegrasz 10-krotnie w sytuacji gdzie masz 1,05 :P