PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

maciek1191

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O maciek1191

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. maciek1191

  Chorobliwa fanka

  Wiedziałem o tym że jest fanką. Każdy ma jakiś ulubiony zespół. Chodzi mi o to jak sobie z takimi radzicie bo wiem że jest nas wielu w takiej sytuacji że jak się pojawia ten zespół to wszytko inne jest na drugim miejscu.
 2. maciek1191

  Chorobliwa fanka

  Panowie Jestem ze swoją dziewczyną już jakiś czas i wiedziałem że jest chorobliwą fanką pewnego zespołu (dla ścisłości BSB). Wczoraj dowiedziała się że planują trasę w Europie w przyszłym roku. Od razu zostałem poinformowany że on jedzie z koleżankami na koncert w Pradze i Warszawie. Oczywiście nic do powiedzenia nie mam. Najgorsze jest to że gotowa wydać na te koncerty pieniądze których nie ma (koszt blisko 4 tys bo trzeba vipa żeby się z nimi przytulać po koncercie). Ja wszystko rozumiem, sam mam ulubiony zespół itd. ale nie do tego stopnia. Powiedziała mi że jest gotowa "dawać d**y" ale pojedzie. Z tego co widzę to jest ich cała masa. Jak sobie panowie z takimi radzicie żeby tego nie kończyć? Wiem że jest nas wielu z takim problemem. Ja nie chcę jej stawać na drodze do marzeń ale w granicach rozsądku.