PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

mirans

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O mirans

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. mirans

  Zakochałem się w koleżance z pracy o której nic nie wiem

  Stary, ale jak Ci możemy pomóc?
 2. mirans

  Kobiety sukcesu - czy nadają się do związku

  Moim zdaniem, nadają się do związku, ale są strasznie wymagające. Przykład znajomej, gdy tylko awansowała, zaczela się obraca w bardziej zamoznym srodowisku, wśród takich bardziej lanserów, to od razu relacje w domu z męzem sie pogorszyły. Moim zdaniem ona nawet zaczęła się go trochę wstydzić, bo nagle przestali razem chodzić na imprezy, jakies wspólne wyjścia z jej znajomymi z pracy itp. Widać, że pani miała ogromne aspiracje i niestety odbiło się to na ich małzeństwie. Dziś prawie ze sobą nie gadają, a mieszkają razem tylko dlatego, że są dzieciaki. Ja koledze mocno współczuję i sam nigdy bym się nie związał z żadną kobietą sukcesu....
 3. mirans

  Wynajem samochodu na co zwracać uwagę

  Prócz tego ,co wspomnieli koledzy powyżej najbardziej skupiam się na ewentualnych uszkodzeniach. Kiedyś nie przyjrzałem się zbytnio, czy auto jest ok z wierzchu i nie miałem jak udowodnić, że powstała rysa na drzwiach pasażera nie jest moją zasługą. Ogólnie, z autami z wypożyczalni jest ten problem, że bierze sie tak naprawdę trochę kota w worku, szczególnie, jeśli korzysta człowiek z małych wypożyczalni, a nie sieciówkek, które jednak gwarantują pewną jakość.
 4. mirans

  Samochód dla żony

  Gdybym kupował auto dla żony, najpierw ustaliłbym najważniejszy punkt: jaki kolor
 5. mirans

  Jaki samochód do 10 tysięcy złotych?

  Polecam szukać na różnych grupach lokalnych np. na facebooku. Czasem można znaleźć niezłe okazje i nie traci się na dojazd w celu zobaczenia auta (np. na drugi koniec Polski).