PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kurt

Użytkownik
 • Zawartość

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana Kurt w dniu 7 Październik

Użytkownicy przyznają Kurt punkty reputacji!

Reputacja

56

O Kurt

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kurt

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Nie zawsze wiąże się to z chorą rywalizacją jak w korpo. Możnaby stwierdzić, że edukację wystarczy zakończyć na podstawówce, bo potem to już wyścig szczurów.
 2. Kurt

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Chyba nie o to chodziło autorowi. Zainteresowania typu fotografia (czyt. lajkowanie zdjęć na instagramie), podróże (czyt. oglądanie vlogów podróżniczych), czy sport to raczej nie jest rozwój, to takie zainteresowania 3/4 kobiet. Myślę, że chodzi tu o zdobywanie zupełnie nowych umiejętności, które można wykorzystać w pracy i dzięki temu piąć się po szczeblach.
 3. Kurt

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Odetnij ją od kasy, wtedy zrozumie ze trzeba poza...ć trochę żeby mieć w życiu wygodnie.
 4. Kurt

  Pokręcony temat ex

  Ale co robiła w ciągu dnia też masz 100% wiedzę na ten temat? Prawdziwie zakochana kobieta, przyjedzie do Ciebie z drugiego końca kraju. No jak dla mnie to ta Twoja obojętność to zwyczajnie maska. Sam sobie starasz się wmówić, że jesteś obojętny, bo dzięki temu mniej boli.
 5. Kurt

  Pokręcony temat ex

  No stary przecież to jedno zdanie wystarczy żeby stwierdzić że miała kogoś na boku. Zakochana dziewczyna jest w stanie zrobić bardzo wiele i gdyby takie coś czuła wobec Ciebie, to pewnie ona by Cię w łóżku zajechała. Olał ją alfa, to może stara się wrócić na starą bezpieczną przystań, którą byłeś Ty. W czym masz problem, że jesteś obojętny wobec niej? I coś czuje, że ona wcale nie jest Ci obojętna.
 6. Kurt

  Podoba mi się kobieta z salonu samochodowego

  Też mi się tak wydaje
 7. Kurt

  Jak mam ją zrozumieć?

  Moż szukała tylko gościa który zrobi jej coś w domu za friko.
 8. Kurt

  Brak poświęconego czasu?

  Najlepiej żebyś nie miał znajomych i spędzał czas tylko z nią, albo spotykał się ze znajomymi, tylko kiedy ona na to pozwoli. W takiej sytuacji, ja to bym chyba założył buty, pocisnął, że dzisiaj spieprzyła, bo chciała miło spędzić czas, a potem wyrzuca, trzasnął drzwiami i poszedł. Zresztą ona sama zdawał sobie sprawę z tego, że mówiąc żebyś sobie poszedł, trochę przegina i możesz się wkurzyć (zresztą mam wrażenie że ona tak naprawdę chciała żebyś został). Nie chodzi o to, żeby robić na złość, ale jak raz wejdzie na głowę, to później będzie Cię kształtowała jak plastelinę.
 9. Kurt

  Go solo.

  Na youtube pełno masz tego.
 10. Kurt

  problem z facetem

  Ochajtaj się, a potem oskarż go o przemoc finansową - tak chyba postępują światłe nowoczesne kobiety.
 11. Kurt

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  W takim razie lepiej bądź czujny.
 12. Kurt

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  Nie przekonasz się, to za jakiś czas będzie sobie pluł w brodę.
 13. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Ten kto daje od siebie więcej, ten przegrywa, proste. W związku trzeba być trochę egoistą.
 14. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Powiedz czego Ty tak naprawdę oczekujesz? Że ktoś będzie klepał Cię po plecach i pocieszał? Poprzez swoje działanie, dwa razy "dostałaś" po tyłku, na własne życzenie. "dla tego mężczyzny byłam gotowa wskoczyć w ogień taki był cudowny", chyba tylko zakochana kobieta zdradzi matkę, ojca, ojczyznę, swoje wartości.... Dostałaś sensowne rady i zamiast przemyśleć swoje zachowanie, cały czas negujesz rady. Oczywiście możesz robić dalej po swojemu, ale nie żal się potem.
 15. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Dokładnie, obecnie jest tak mało kobiet, o takim podejściu, że to po prostu rzadkość, ale jak najbardziej na plus. Co do wcześniej części wypowiedzi to słuszne uwagi - 1. Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi. 2. Twardzi ludzie tworzą dobre czasy. 3. Dobre czasy tworzą słabych ludzi. 4. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Obecnie jesteśmy gdzieś między 3 a 4.