PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kurt

Użytkownik
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Kurt w dniu 10 Styczeń

Użytkownicy przyznają Kurt punkty reputacji!

Reputacja

58

O Kurt

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kurt

  Cichd dni

  Jasna sprawa, jeszcze nie raz od życia dostanie. Najgorsze jest to, jak gość nie rozumie, że są kobiety które potrzebują odpowiednich emocji.
 2. Kurt

  Cichd dni

  Dokładnie to samo pomyślałem. Nie chciałem być dla młodego kolegi zbyt brutalny.
 3. Kurt

  Cichd dni

  Źle się czuła, bo coś jej dolegało, czy taki miała kaprys? Chciała, żebyś jej w czymś pomógł?
 4. Kurt

  Cichd dni

  Z tego co napisałeś domyślam się, że to nie jest pierwsza sytuacja, kiedy ona idzie na imprezę a Ty zostajesz w domu. Być może jest tak, że jesteś dla niej za spokojny, nie dostarczasz jej odpowiednich emocji i męczy ją to gadanie, żeby nie chodziła na imprezy. Tzn, nie nadajecie na tych samych falach. Nie traktuj tego jako wyroczni, ale kobieta której zależy nie wytrzyma tyle dni bez kontaktu.
 5. Kurt

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Nie zawsze wiąże się to z chorą rywalizacją jak w korpo. Możnaby stwierdzić, że edukację wystarczy zakończyć na podstawówce, bo potem to już wyścig szczurów.
 6. Kurt

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Chyba nie o to chodziło autorowi. Zainteresowania typu fotografia (czyt. lajkowanie zdjęć na instagramie), podróże (czyt. oglądanie vlogów podróżniczych), czy sport to raczej nie jest rozwój, to takie zainteresowania 3/4 kobiet. Myślę, że chodzi tu o zdobywanie zupełnie nowych umiejętności, które można wykorzystać w pracy i dzięki temu piąć się po szczeblach.
 7. Kurt

  Kobiety nie lubią rozwoju?

  Odetnij ją od kasy, wtedy zrozumie ze trzeba poza...ć trochę żeby mieć w życiu wygodnie.
 8. Kurt

  Pokręcony temat ex

  Ale co robiła w ciągu dnia też masz 100% wiedzę na ten temat? Prawdziwie zakochana kobieta, przyjedzie do Ciebie z drugiego końca kraju. No jak dla mnie to ta Twoja obojętność to zwyczajnie maska. Sam sobie starasz się wmówić, że jesteś obojętny, bo dzięki temu mniej boli.
 9. Kurt

  Pokręcony temat ex

  No stary przecież to jedno zdanie wystarczy żeby stwierdzić że miała kogoś na boku. Zakochana dziewczyna jest w stanie zrobić bardzo wiele i gdyby takie coś czuła wobec Ciebie, to pewnie ona by Cię w łóżku zajechała. Olał ją alfa, to może stara się wrócić na starą bezpieczną przystań, którą byłeś Ty. W czym masz problem, że jesteś obojętny wobec niej? I coś czuje, że ona wcale nie jest Ci obojętna.
 10. Kurt

  Podoba mi się kobieta z salonu samochodowego

  Też mi się tak wydaje
 11. Kurt

  Jak mam ją zrozumieć?

  Moż szukała tylko gościa który zrobi jej coś w domu za friko.
 12. Kurt

  Brak poświęconego czasu?

  Najlepiej żebyś nie miał znajomych i spędzał czas tylko z nią, albo spotykał się ze znajomymi, tylko kiedy ona na to pozwoli. W takiej sytuacji, ja to bym chyba założył buty, pocisnął, że dzisiaj spieprzyła, bo chciała miło spędzić czas, a potem wyrzuca, trzasnął drzwiami i poszedł. Zresztą ona sama zdawał sobie sprawę z tego, że mówiąc żebyś sobie poszedł, trochę przegina i możesz się wkurzyć (zresztą mam wrażenie że ona tak naprawdę chciała żebyś został). Nie chodzi o to, żeby robić na złość, ale jak raz wejdzie na głowę, to później będzie Cię kształtowała jak plastelinę.
 13. Kurt

  Go solo.

  Na youtube pełno masz tego.
 14. Kurt

  problem z facetem

  Ochajtaj się, a potem oskarż go o przemoc finansową - tak chyba postępują światłe nowoczesne kobiety.
 15. Kurt

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  W takim razie lepiej bądź czujny.