PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kurt

Użytkownik
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Kurt w dniu 16 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Kurt punkty reputacji!

Reputacja

40

O Kurt

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kurt

  Podoba mi się kobieta z salonu samochodowego

  Też mi się tak wydaje
 2. Kurt

  Jak mam ją zrozumieć?

  Moż szukała tylko gościa który zrobi jej coś w domu za friko.
 3. Kurt

  Brak poświęconego czasu?

  Najlepiej żebyś nie miał znajomych i spędzał czas tylko z nią, albo spotykał się ze znajomymi, tylko kiedy ona na to pozwoli. W takiej sytuacji, ja to bym chyba założył buty, pocisnął, że dzisiaj spieprzyła, bo chciała miło spędzić czas, a potem wyrzuca, trzasnął drzwiami i poszedł. Zresztą ona sama zdawał sobie sprawę z tego, że mówiąc żebyś sobie poszedł, trochę przegina i możesz się wkurzyć (zresztą mam wrażenie że ona tak naprawdę chciała żebyś został). Nie chodzi o to, żeby robić na złość, ale jak raz wejdzie na głowę, to później będzie Cię kształtowała jak plastelinę.
 4. Kurt

  Go solo.

  Na youtube pełno masz tego.
 5. Kurt

  problem z facetem

  Ochajtaj się, a potem oskarż go o przemoc finansową - tak chyba postępują światłe nowoczesne kobiety.
 6. Kurt

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  W takim razie lepiej bądź czujny.
 7. Kurt

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  Nie przekonasz się, to za jakiś czas będzie sobie pluł w brodę.
 8. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Ten kto daje od siebie więcej, ten przegrywa, proste. W związku trzeba być trochę egoistą.
 9. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Powiedz czego Ty tak naprawdę oczekujesz? Że ktoś będzie klepał Cię po plecach i pocieszał? Poprzez swoje działanie, dwa razy "dostałaś" po tyłku, na własne życzenie. "dla tego mężczyzny byłam gotowa wskoczyć w ogień taki był cudowny", chyba tylko zakochana kobieta zdradzi matkę, ojca, ojczyznę, swoje wartości.... Dostałaś sensowne rady i zamiast przemyśleć swoje zachowanie, cały czas negujesz rady. Oczywiście możesz robić dalej po swojemu, ale nie żal się potem.
 10. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Dokładnie, obecnie jest tak mało kobiet, o takim podejściu, że to po prostu rzadkość, ale jak najbardziej na plus. Co do wcześniej części wypowiedzi to słuszne uwagi - 1. Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi. 2. Twardzi ludzie tworzą dobre czasy. 3. Dobre czasy tworzą słabych ludzi. 4. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Obecnie jesteśmy gdzieś między 3 a 4.
 11. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Nie ma reguły czy mężczyźni czy kobiety. Pierwszemu dawałaś jasne sygnały, że Ci za bardzo zależy. Drugi mógł wyczuć Twoją sytuację i świadomie wykorzystać to dla swojej przyjemności. Może podświadomie kręcą Cię źli chłopcy.
 12. Kurt

  Pies ważniejszy od Męża

  Tak wygląda życie z kobietą, kiedy czuje, że ma władzę, w tym przypadku jest jej mieszkanie. Gdybyś zrobił coś podobnego, tyle że w odwrotną stronę to byłby krzyk, przemoc fizyczna, cham. Generalnie odnoszę wrażenie, że ona chyba chce tego rozwodu. Takie sytuacje mają miejsce tylko przy kłótni o psa? Kto normalny straszy rozwodem w takiej sytuacji, no chyba że też masz coś za uszami. Wygląda tak jakby celowo szukała pretekstu do awantury. Robi co chce, bo wie że może.
 13. Kurt

  nie rozumiem kobiety

  Młody jesteś, ale zacznij się szanować, nie pozwalaj żeby dziewczyna się do Ciebie tak odzywała, nie będzie miała do Ciebie szacunku jeśli wie że sobie na to pozwolisz. Dziś przeciętna dziewczyna na skinienie palca będzie miała u stóp wielu stulejarzy, stąd ta wyniosłość. Bo wie, że może sobie na to pozwolić. Nie idealizuj kobiet, nie przypisuj im pozytywnych cech na podstawie miłej aparycji. Mniej się przejmuj humorkami, czy dziwnymi zachowaniami kobiet, nie analizuj a dlaczego tak, a dlaczego siak, a może gdyby.... i tak bez końca
 14. Kurt

  Rodzina jest najważniejsza

  Nie wiem jak to dokładnie wygląda u Ciebie, ale kobieta jeśli będzie miała chęć to zrobi bardzo wiele rzeczy się zobaczyć z kimś na kim jej zależy.
 15. Kurt

  Odnawianie kontaktu z dawną znajomą....

  Myślę że za kilka lat będzie Ci na tyle obojętna (bardziej prawdopodobne że sam o niej zapomnisz), że nie będziesz potrzebował żeby jej nawrzucać. Taki typ kobiety, i lepiej że się wcześniej przekonałeś co z niej jest.