PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kurt

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez Kurt

 1. Kurt

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  W takim razie lepiej bądź czujny.
 2. Kurt

  Ona jest łatwa ? Co o niej myśleć ? Zobacz...

  Nie przekonasz się, to za jakiś czas będzie sobie pluł w brodę.
 3. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Ten kto daje od siebie więcej, ten przegrywa, proste. W związku trzeba być trochę egoistą.
 4. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Powiedz czego Ty tak naprawdę oczekujesz? Że ktoś będzie klepał Cię po plecach i pocieszał? Poprzez swoje działanie, dwa razy "dostałaś" po tyłku, na własne życzenie. "dla tego mężczyzny byłam gotowa wskoczyć w ogień taki był cudowny", chyba tylko zakochana kobieta zdradzi matkę, ojca, ojczyznę, swoje wartości.... Dostałaś sensowne rady i zamiast przemyśleć swoje zachowanie, cały czas negujesz rady. Oczywiście możesz robić dalej po swojemu, ale nie żal się potem.
 5. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Dokładnie, obecnie jest tak mało kobiet, o takim podejściu, że to po prostu rzadkość, ale jak najbardziej na plus. Co do wcześniej części wypowiedzi to słuszne uwagi - 1. Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi. 2. Twardzi ludzie tworzą dobre czasy. 3. Dobre czasy tworzą słabych ludzi. 4. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Obecnie jesteśmy gdzieś między 3 a 4.
 6. Kurt

  Nie umiem odczytywać mężczyzn i ich zamiarów.

  Nie ma reguły czy mężczyźni czy kobiety. Pierwszemu dawałaś jasne sygnały, że Ci za bardzo zależy. Drugi mógł wyczuć Twoją sytuację i świadomie wykorzystać to dla swojej przyjemności. Może podświadomie kręcą Cię źli chłopcy.
 7. Kurt

  Pies ważniejszy od Męża

  Tak wygląda życie z kobietą, kiedy czuje, że ma władzę, w tym przypadku jest jej mieszkanie. Gdybyś zrobił coś podobnego, tyle że w odwrotną stronę to byłby krzyk, przemoc fizyczna, cham. Generalnie odnoszę wrażenie, że ona chyba chce tego rozwodu. Takie sytuacje mają miejsce tylko przy kłótni o psa? Kto normalny straszy rozwodem w takiej sytuacji, no chyba że też masz coś za uszami. Wygląda tak jakby celowo szukała pretekstu do awantury. Robi co chce, bo wie że może.
 8. Kurt

  nie rozumiem kobiety

  Młody jesteś, ale zacznij się szanować, nie pozwalaj żeby dziewczyna się do Ciebie tak odzywała, nie będzie miała do Ciebie szacunku jeśli wie że sobie na to pozwolisz. Dziś przeciętna dziewczyna na skinienie palca będzie miała u stóp wielu stulejarzy, stąd ta wyniosłość. Bo wie, że może sobie na to pozwolić. Nie idealizuj kobiet, nie przypisuj im pozytywnych cech na podstawie miłej aparycji. Mniej się przejmuj humorkami, czy dziwnymi zachowaniami kobiet, nie analizuj a dlaczego tak, a dlaczego siak, a może gdyby.... i tak bez końca
 9. Kurt

  Rodzina jest najważniejsza

  Nie wiem jak to dokładnie wygląda u Ciebie, ale kobieta jeśli będzie miała chęć to zrobi bardzo wiele rzeczy się zobaczyć z kimś na kim jej zależy.
 10. Kurt

  Odnawianie kontaktu z dawną znajomą....

  Myślę że za kilka lat będzie Ci na tyle obojętna (bardziej prawdopodobne że sam o niej zapomnisz), że nie będziesz potrzebował żeby jej nawrzucać. Taki typ kobiety, i lepiej że się wcześniej przekonałeś co z niej jest.
 11. Kurt

  Problemy w związku... w zasadzie juz byłym...

  Odezwała się...sama...nie no stary sorry, myliłem się, trafiłaś na ideał.
 12. Kurt

  Problemy w związku... w zasadzie juz byłym...

  Jesteś młody ale kiedyś zrozumiesz, że należy zwracać uwagę to w jakich okolicznościach kobieta/dziewczyna się wychowała. Banał, ale jeśli ktoś Ci mówi że Cię kocha to nie próbuje Ciebie zmieniać (taaa, stara sztuczka kobiet po ślubie). Moim zdaniem w obecnym stanie nie dasz rady przy niej, poza tym jest niestabilna emocjonalnie. Jak dla mnie to typ laski która poleci za gościem który będzie ją zlewał, szmacił i czasem przyleje.
 13. Kurt

  Odnawianie kontaktu z dawną znajomą....

  Kobiet nie można idealizować.
 14. Kurt

  Zla komunikacja

  Nie daj się wkręcić w dziecinne gierki. Masz mieć jasne zasady i się ich trzymać, chce coś, zmienia plany to o tym informuje. No przecież nie będzie miała pretensji do szklanki wody że ta się nie domyśliła że jej się chciało pić.
 15. Kurt

  Infekcja, grzybica, antybiotyk.

  Kup maść clotrimazolum, koło 7 zł. Aczkolwiek pozostałe objawy faktycznie skłaniają żeby się wybrać do specjalisty.
 16. Kurt

  Odnawianie kontaktu z dawną znajomą....

  Dostałeś już odpowiedź wcześniej i nadal pytasz..... Tak poza tym to Tobie się tylko wydaje że ją zlewasz, bo tak naprawdę siedzi Ci w głowie. Inaczej nie miał byś tylu rozkmin i niepewności działania. Jak ktoś zlewa to zwyczajnie jest mu obojętna reakcja drugiej osoby. Generalnie tak.
 17. Kurt

  Problematyczna Narzeczona

  Myślę że i tak nie ma go już za wiele
 18. Kurt

  Problematyczna Narzeczona

  Szwagier wpadł z buta, dał Ci kilka plaskaczy na otrzeźwienie i lepiej dokładnie przeczytaj sobie (wiele razy) to co Ci napisał bo serio skończysz marnie. Panna rozstawia Cię w Twoim własnym mieszkaniu, w zasadzie rozgrywa Cie jak chce. Koniecznie musisz popracować nad sobą bo grasz jak ona chce. Zacznij nagrywać ją i mniej wkręcania się emocjonalnego w jej gierki. Zacznij w końcu wyznaczać granice, co może a czego nie. Mam wrażenie że to taki trochę typ kobiety która karmi się widząc, że ktoś się wkręca w jej gierki.
 19. Kurt

  Problematyczna Narzeczona

  Przystojny, z mieszkaniem. Po co szukać dalej. logika niektórych kobiet. No powiem szczerze, że mnie trochę rozbawiła sytuacja. Chyba do niej nie dociera że teraz ma rodzinę a ktoś musi na nią zarobić a nie odbierać koleżankę. Nie było żadnej komunikacji żeby mogła sama sobie przyjechać bez odbierania?
 20. Kurt

  Problematyczna Narzeczona

  Zastanawia mnie dlaczego będąc tak młodym związałeś się z dziewczyną mającą dziecko. 20 lat, całe życie przed Tobą. Urodziła nie mając nawet 18 lat? Z racji odległości zakładam że poznaliście się przez neta. W ogóle spotkaliście się przed zamieszkaniem razem? Wg mnie oczywiście, klasyczny przykład wiecznie niezadowolonej kobiety. Co byś nie zrobił zawsze znajdzie się jakieś ale i pojawi kolejny problem, zarzut. Toksyczne wmawianie poczucia winy. Nie jest Twoim obowiązkiem nadskakiwanie jej i ciągłe zadowalanie. Powinieneś wyznaczyć granice i jak trzeba to przysłowiowo walnąć pięścią w stół. Weź mi wytłumacz bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ona oczekuje żebyś wziął dzień wolny w pracy żeby ona mogła jechać odebrać koleżankę z dworca?
 21. Moim zdaniem, gadka szmatka i krótka piłka, proponujesz spotkanie. Bez żadnych kompleksów i heheszków, jesteś gościem który ma swoje zdanie jest konkretny i wie czego chce. Ciągłe niezdecydowane pisanie w necie z nadzieją że kiedyś się uda, jak dla mnie jest bezcelowe. Jak wywołać emocje? Jak dla mnie to inicjować kontakt fizyczny, zdecydowanie ale nie prostacko. Czytaniem poezji raczej nie wzbudzisz w niej emocji. Wydaje mi że po dłuższym czasie, rozsądną opcją będzie napisać. Może akurat nie odebrać i co będziesz robił z siebie desperata dzwoniąc znowu później?
 22. Kurt

  Związek

  Tak ja przedmówca napisał, żonie się nudziło, monotonia, czuła się za dobrze. Źle zrobiłeś że powiedziałeś jej o nagraniu. Nie trzeba było nic mówić, nagrywać dalej i zbierać dowody. Kobiety to atencjuszki i niezależnie od wieku lubią ten dreszczyk emocji kiedy poznają kogoś nowego, kiedy widzą że się komuś podobają, że ktoś poświęca im czas, że ktoś wciąż je chce. Czasem wystarczy im tylko ta świadomość i zakończy się na "niewinnym" flircie, a czasem dochodzi do zdrady. A to że się łasi? Przyłapałeś ją i stąd to zachowanie. Chwilowy stan.
 23. Kurt

  Męski zarost

  Dla kolejnych osób mających ten "problem". Wiek 18 lat, serio chyba bardzo mało jest 18 latków z brodą. Moim zdaniem częstsze golenie czy preparaty niewiele się zdadzą. Wpływ mają na to min. geny, hormony (ewentualnie można zrobić badania hormonalne).
 24. Kurt

  Co z tym zrobić?

  "powiedzial wprost niema sie co ludzic , pierwsze pol roku jest big love a potem jest poprostu zycie i no wszystko wygasa z czasem i niema tych motylkow w brzuchu" no to oczywista sprawa. Skoro piszesz że jest bardzo dobrze to w czym problem? Kiedyś byłem w podobnej sytuacji, z tym że u mnie nie było takiej sytuacji że nie mogłem powiedzieć że nic nie czułem do tamtej kobiety. Gdybym wtedy miał dzisiejszą wiedzę, bardzo prawdopodobne że nie zrezygnowałbym.
 25. Kurt

  Co z tym zrobić?

  Taki związek trochę z rozsądku. Kobieta wie że ma już swoje lata, może być ciężko znaleźć faceta który będzie chciał ślubu etc. dlatego "wybaczyła".... nie łudź się, w myśl powiedzenia kobieta wybacza ale nigdy nie zapomina. Ty, strach przed samotnością, kompletnie nic do niej nie czujesz, związek z rozsądku, bo ma jednak dobre cechy, może nie być łatwo znaleźć normalną kobietę. Będziecie dwojgiem ludzi którzy po prostu obok siebie żyją i moim zdaniem przy nadarzającej się okazji zdradziłbyś kolejny raz, bo motylki w brzuchu bo coś być czuł.