PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

znużonyżyciem

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O znużonyżyciem

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. znużonyżyciem

  Zmiana potu po jelitowce

  U mnie jak dobrze liczę utrzymuje się już 25 dni...
 2. znużonyżyciem

  Zmiana potu po jelitowce

  Cześć Przechodzilem grypę żołądkową w lutym. Objawy normalne - gorączka, bardzo dużo potu, odwadnianie organiznu ostra biegunką. Wyleczylem to po konsultacji z lekarzem, obeszło się bez antybiotyku, smecta, probiotyki, sporo wody i ryżu z sucharami swoje zrobiły. Niepokoi mnie jedna rzecz. Podczas grypy normalna rzeczą jest spora gorączka i duża produkcja potu. Ja odczulem zmianę zapachu swojego potu podczas choroby, nie przejmowałem się tym aż do ostatniego tygodnia, gdy uświadomiłem sobie fakt,że zwiększyła się u mnie produkcja potu w ciągu doby w porównaniu do stanu sprzed choroby. Wcześniej podczas pracy przy komputerze przez cały dzień nie musiałem brać codziennie prysznica, obecnie ciężko bez prysznica rano się obejść. Jak dodamy do tego zwykły dzień(praca siedząca,obowiązki,zakupy) zaczyna to być dokuczliwe. Dodatkowo utrzymuje się zapach potu jak podczas grypy - chyba najbardziej trafnym określeniem jest zapach "wodnisty". Jest czego się obawiać? Nie chce w lecie być wiecznie mokry potem.... Nie mam żadnych powikłań, wysypek, objawów itp. Obecnie jestem zdrowy,ćwiczę regularnie, po zauwazeniu problemu częściej piore rzeczy jak i większą uwagę zwracam na higienę ciała, bez żadnych zmian. Dieta ta sama - bez przesady z mięsem ale i owoce,warzywa, ryby są obecne. Nie było żadnych zmian w chemii jak i w ciuchach. Nie pije,nie pale, nie cpam, jestem za zdrowym trybem życia. Nie widać abym miał niedobory czegokolwiek.
 3. znużonyżyciem

  Zarost a higiena...

  Dziękuje za rady, temat do usunięcia
 4. znużonyżyciem

  Zarost a higiena...

  Depilacja jest trwała czy jak z zarostem na twarzy?
 5. znużonyżyciem

  Zarost a higiena...

  Źle się wyraziłem - mi nie przeszkadza aby to zmieniać bez powodu:) Jakieś sposoby pozbycia się tego?
 6. znużonyżyciem

  Zarost a higiena...

  Cześć Mam dosyć wstydliwy problem. Matka natura w moim przypadku stwierdziła, że włosy na klacie są mi niepotrzebne, więc umieściła je w.... odbycie.... Jestem tam bardzo obficie owłosiony. Mi oraz mojej partnerce to nie przesadza, jednak utrudnia mi to utrzymanie higieny. Sprawia mi duży dyskomfort skorzystanie z toalety "na dłuższą sprawę", gdyż nie zawsze udaje mi się zachować higienę - po prostu ode mnie "czuć". W gorące dni nie jest lepiej... Próbowałem różnych środków, jednak bez większego efektu. Czy macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?