PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

domeniko

Użytkownik
 • Zawartość

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O domeniko

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Tarnów
 1. domeniko

  Co cię drażni w dziewczynach?

  święte słowa, dokładnie.
 2. domeniko

  Kobieta Idealna

  1.czarna 2.szczupła 3.takiego samego wzrostu 4.na rozmiar biusty nie zwracam aż tak wielkiej uwagi więc taki jak będzie to będzie 5. długie 6.uszy , pępek 7.nie grzeczna kocica 8.tak 9. nie 10. sam nie wiem ,ale nie liczy się tylko imię 11. coś co sprawi że ja pokocham
 3. Co według was czyni z was prawdziwego mężczyznę, tak naprawdę czujesz to, ze nim jesteś ?
 4. domeniko

  Męska Gazeta

  Ja tylko bravo sport
 5. domeniko

  Męska Gazeta

  Co najczęściej czytacie?Jakie magazyny bądź czasopisma?
 6. Powoli zbliżamy się do dorosłości, odpowiedzialności nie tylko za siebie ale i innyc Czy wyobrażasz siebie w roli męża i ojca?h. Czy widzicie się w roli męża i ojca? Czy istnieje dobra recepta na dobrego męża i ojca? Czy przeraża was taka wizja przyszłości? Może ktoś z was czuje że nigdy do tej roli nie "dorośnie"?
 7. domeniko

  Wasz ulubiony kierowca

  Ja zawsze kibicuje Robertowi Kubicy. Pewnie dlatego że jakoś najwięcej o nim wiem z kierowców F1.
 8. Firefox będzie korzystać z akceleracji GPU, a wtyczki z własnych procesów Czas nadrabiać dystans do konkurencji. Nie tylko Internet Explorer 9 będzie korzystać z Direct2D, dzięki któremu przeglądarka internetowa może wykorzystywać moc obliczeniową GPU do renderowania niektórych obiektów na stronach internetowych. Inną przeglądarką, której twórcy przygotowują się do wejścia na tą drogę jest Firefox. Przeglądarka ta ostatnio lekko odstaje od Google Chrome, jeśli chodzi o nowe technologie oraz innowacje. Widać to coraz wyraźniej i prawdopodobnie dlatego Mozilla Foundation chce spróbować dogonić konkurenta. Twórcy przeglądarki Firefox chcą możliwie jak najszybciej do silnika wprowadzić przynajmniej częściową obsługę sprzętowej akceleracji Direct2D - dla platformy Windows oczywiście. Dzięki temu Firefox będzie mógł korzystać z GPU w celu zapewnienia lepszej wydajności, w trakcie renderowania stron internetowych, przy obniżonym obciążeniu CPU. Wszystko obecnie wskazuje jednak na to, że nowe rozwiązanie nie pojawi się w następnej, oficjalnej kompilacji 1.9.3 silnika Gecko, której beta ma pojawić się w czerwcu, a wydanie finalne w październiku. Programiści mają jednak nadzieję na to, że obsługa Direct2D będzie na tyle dobrze dopracowana, aby pojawić się w jednej z mniejszych aktualizacji Gecko 1.9.3.x. Jednocześnie wygląda na to, że obsługa Direct3D została zepchnięta na dalszy plan - obecnie Direct2D ma znacznie większe znaczenie dla twórców przeglądarki Firefox. W drugim kwartale Mozilla Foundation chce też zakończyć prace nad funkcją, która ma znacznie zwiększyć stabilność programu, poprzez odseparowanie jego procesu od procesów wtyczek, jak na przykład Adobe Flash. Prace nad tym rozwiązaniem trwają od końcówki ubiegłego roku. Obecnie plan obejmuje zakończenie dopracowywania go przed końcem drugiego kwartału. Źródło: Softpedia
 9. domeniko

  Czas na seks

  to zupełnie jak bym widział siebie
 10. domeniko

  Czas na seks

  Kiedy najczęściej masz ochotę na seks ? Są to jakieś szczególne dni?. Szczególne miejsce itp , itd ?
 11. domeniko

  Bezpośredniość

  Mi się to podoba bo wiem czego ode mnie oczekują .
 12. domeniko

  Częsty seks

  Właśnie, nie jest to takie łatwe. Ja zawsze nie wytrzymuje . Tylko raz mi się zdarzyło powstrzymać
 13. domeniko

  Podniecenie

  Kiedy i czym się najczęściej podniecasz ?
 14. domeniko

  Częsty seks

  dzięki za odpowiedz . A czy częsty seks sprawia ze bolą nas części ciała kub są jakieś skutki ?
 15. domeniko

  Częsty seks

  Czy częsty seks jest grzechem ? Bo jedni mówią że tak drudzy że nie. Czy częste uprawianie seksu grozi jakimiś skutkami ?