PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Iki

Użytkownik
 • Zawartość

  595
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Iki

 • Tytuł
  User

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  miasto pięknych kobiet

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Iki

  Poznanie na ulicy, następnie udawanie...

  Dała Ci numer, żeby Cię zbyć. Może, żeby koleżanki widziały jakie ma powodzenie? Głupio, że dała prawdziwy - raczej powinna zmyślić A co masz zrobić? Oczywiście nic, olej ją i poszukaj innej.
 2. Iki

  zmiana sposobu myślenia o sobie - rady

  Masz na tyle oszczędności, żeby się utrzymać sama przez 3-4 miesiące? Podlicz sobie cenę za pokój w mieszkaniu studenckim + opłaty + jedzenie i chemię + telefon/internet + wolną stówkę gdybyś musiała jakieś leki kupić czy iść do lekarza. W Krakowie musiałabyś mieć 1200-1300 zł/mc, żeby żyć najniższym kosztem. Podejrzewam, że w Łodzi pokój mogłabyś mieć taniej. Jeśli masz ok. 4 tys. wolnych oszczędności, to wyprowadź się jak najszybciej.
 3. Iki

  Mówi, że KOCHA, TESKNI, i nagle cisza 4 dzień

  Skoro mijają dwa tygodnie, to sprawa raczej już przegrana. Teraz pozostaje przetrawić wiadomość i na przyszłość zapamiętać, żeby nie pisać tryliarda wiadomości, bo to nic dobrego nie przynosi.
 4. Iki

  Co zrobić z tą kobietą.....

  Źle zrobiłeś, że napisałeś ostatnią wiadomość. Brzmisz jak frajer, wybacz Trzeba było dzwonić, raz, drugi, trzeci. Jak trzy razy odmawia - sprawa jasna, nie jest zainteresowana. A tak to teraz możesz sobie tylko gdybać.
 5. Iki

  facieci odpowiedzcie

  Może piszą kilka miesięcy, ale spotkali się 6 razy. Więc znają się z 2 tygodnie pewnie, co jeszcze sprawy nie przesądza. Inaczej brzmi 6 miesięcy i brak kontaktu fizycznego, inaczej 6 spotkań
 6. Iki

  "wstanie na nogi" po pierwszej miłości.

  To nie była miłość, ot związek nastolatków jakich pełno, stąd teraz tak łatwo przychodzi mu umawianie się z innymi dziewczynami, a nawet niezobowiązujący seks. Co do autora, to wyjście jest jedno. Przestać mieć ciśnienie na związek i bycie z kimś. Nie znam Cię, ale Twój temat ocieka desperacją i aż mnie ciarki przechodzą po ciele. Brrrr. A dzieli nas kabel więc co dopiero muszą czuć te dziewczyny, które się z Tobą spotykają? Jak nie wiesz, to podpowiem: nic fajnego! Wrzuć więc na luz, daj sobie chociaż miesiąc bez randek i kobiet, zajmij się sobą, znajdź jakieś hobby, śpij, cokolwiek, tylko na boga- zostaw dziewczyny w spokoju. Po miesiącu sam przyznasz mi rację i będziesz się w łeb pukał jakim byłeś idiotą. Bez urazy
 7. Iki

  Pomożecie?

  W takim razie nie zapraszaj nikogo do siebie. ZWŁASZCZA dziewczynę. Masz 15 lat, czyli za rok zaczynasz szkołę średnią. Na Twoim miejscu zrobiłabym wszystko, żeby dostać się do takiej z internatem.
 8. Iki

  Wyprowadzić się czy nie?

  Nie jest łatwo odejść, bo jest dziecko. Piszesz, że macie dobre stosunki, ale jeśli wyjedziesz - stracisz ją. Dalej będzie córką, ale już nie zobaczysz, jak zaczyna budować zdanie, nie będzie Cię przy niej kiedy zacznie chodzić do szkoły i odrabiać pierwsze zadania. Wszystko to najpewniej Cię ominie. U mnie było tak, że właściwie wychowywała mnie mama, bo tata ciężko pracował i widywaliśmy się raz na tydzień, dwa. Takie czasy były... Miałam kilka lat i kiedy ktoś pukał do drzwi, ja i moje rodzeństwo z piskiem lataliśmy do drzwi krzycząc "tata, tata!". A za drzwiami sąsiadka, przyszła pożyczyć cukier. Rzucaliśmy się na ojca, a potem wszyscy razem siedzieliśmy mu na kolanach przekrzykując się i opowiadając o tym co się stało. Później bajka, całus i spać. Jako dziecko nie rozumiałam czemu taty nie ma wieczorem, chociaż u koleżanek jest (inna sprawa, że większość ojców była, ale z reguły pijana). Więc ja bym jeszcze raz spróbowała zawalczyć. Weź żonę w miejsce bez jej rodziny - kawiarnia, spacer, cokolwiek i powiedz jasno i wyraźnie, że dalej tak nie możesz i nie chcesz. Że rozważasz wyjazd, nawet za cenę utraty kontaktów z ukochaną córą, bo nie możesz dłużej tak żyć... Przedstaw jej swój plan - wyprowadzkę, pracę itd. Powiedz, że odejdziesz, jeśli nie uda naprawić się relacji i co ona o tym myśli? Czy chce zacząć od nowa, iść na terapię, wyprowadzić się, poszukać lepszej pracy, czy woli zostać tu, sama, z dzieckiem, bez męża. Tak, ultimatum. Ale wg mnie tu już nie ma szans próbować "po dobroci". Już raz spróbowałeś i nie wyszło... A na koniec powiedz, że dajesz jej czas do namysłu (tydzień, dwa, ustal jakąś konkretną datę) i wtedy porozmawiacie znów. Przeprowadź tę rozmowę spokojnie, trochę jak robot, bez oskarżeń i negatywnych emocji. Tak, żeby poczuła, że jesteś zmęczony tym wszystkim i to naprawdę ostatnia szansa dla Was.
 9. Iki

  Siwe włosy powód do zmartwień ?

  Nie. Siwy włos facetowi dodaje powagi. Kobiecie ujmuje, ale na Was wygląda ok. Chociaż widziałam kiedyś pół-siwego 20-latka i to było raczej dziwne (nie brzydkie, nie złe, a niespotykane), ale 35 lat to całkiem normalne i nie ma się czym przejmować.
 10. Iki

  Pomożecie?

  Bo ma rację. To jego dom i choćby miał ochotę sr** na środku pokoju, to ma do tego prawo. Inna kwestia, to niewychowanie. W samotności czy przy kumplach może zachowywać się jak lubi. pi***zieć, bekać, pluć i drapać po jajach. Przy gościach - trzeba umieć się zachować. Niestety, ale jeśli rozmowa nie pomaga, to masz tylko jedno wyjście. Tak, wyprowadzić się. Masz 22 lata, dzieckiem nie jesteś, niektórzy w tym wieku wychowują już własne potomstwo, więc bierz dupę w troki i zwiewaj, póki jeszcze uważasz takie zachowanie w towarzystwie za chamstwo i prostactwo.
 11. Iki

  Co zrobić z tą kobietą.....

  A ja bym zadzwoniła - w ciemno, o tej porze, o której zwykle czatujecie. Niedługa rozmowa, kilkanaście minut max i od razu zaproszenie na tę kawę.
 12. Iki

  facieci odpowiedzcie

  Ja bym nie całowała, ale to ja, nie umiem tak Najlepiej chyba zacząć delikatny flirt, przeciągające spojrzenia, uśmiech, dotykanie włosów itp. Chyba w tą stronę bym poszła.
 13. Iki

  Mówi, że KOCHA, TESKNI, i nagle cisza 4 dzień

  Tylko, że wtedy miał pracę, miał za co się utrzymać i miał za co zaprosić Cię na randkę. Teraz nie ma ani jednego, ani drugiego, ani trzeciego. On jest facetem, nie kobietą, i po takiej wiadomości nie będzie płakał Ci w rękaw. Daj mu czas, niech odetchnie, zastanowi się co ma teraz robić, jak i gdzie szukać pracy itd.
 14. Iki

  o co chodzi?

  A ja myślę, że teraz utrzymuje kontakt, a w międzyczasie rozważa innego kandydata. Jak jej nie wyjdzie dowiesz się, że jesteś miłością jej życia. Aż do następnej przerwy. Nikt kto kocha nie potrzebuje takich idiotycznych "przerw".
 15. na pewno dla tego,ż nie kupiła mu scyzoryka takiego jakiego miał MacGyver:D No tak! Wszystko przez jakiś głupi nożyk Następnym razem będzie scyzoryk, a jeśli któreś zechce odejść, to niestety! scyzoryk łączy raz i na wieczność, lepiej niż dziecko ;D