PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Pablo111

Użytkownik
 • Zawartość

  905
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Pablo111

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 25.12.1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Rybno

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pablo111

  Praca za granicą

  Póki u władzy będą te stare komuchy tu nic się w Polsce nie zmieni. Wyjeżdżajcie za granicę bo tu nie ma czego szukać. Oczywiście, że jest wiele osób którzy dobrze zarabiają - ale problemem jest rozwarstwienie społeczeństwa - biedni biednieją a bogaci się bogacą. Niedługo może zabraknąć klasy średniej jak dalej rządzić będą Tuski, Kopacze czy Kaczory. Nie ma różnicy między PiS a PO. Skandalem jest to, że jeśli chcemy dać pracownikowi 2500zł na rękę to musimy posiadać na niego grubo ponad 4tys (już nie wspomnę o zysku z pracownika). Polska jest tak chorym i skorumpowanym krajem, że szkoda gadać. Układy układziki wszędzie! Jest dużo rzeczy które możnaby pisać ale szkoda słów, aby się człowiek wku***a na swoją niemoc w zmianie tego chorego kraju.
 2. Pablo111

  Disco polo Hit czy Szit?

  Nie wiem o co wam chodzi Disco Polo jest okej. Najlepsze do zabawy
 3. Pablo111

  Polskie zespoły w Europie

  Legia jak idzie 3 mecze, 3 gole, 3 zwycięstwa i 9 punktów
 4. Pablo111

  Najlepsze piwo

  Ostatnio mi już nie smakują piwa z wielkich koncernów... idą na ilość i tyle Lepiej dołożyć do piwka złotówkę czy dwa i czuć ten smak Polecam wszystkie odmiany Ciechana!
 5. Pablo111

  Problem z Tv.

  Widzę dziewczyny mają poczucie humoru Moja rada Bartas ->wywal TV przez okno Ja nie mam i żyję
 6. Pablo111

  Kongres Nowej Prawicy - co sądzicie?

  Wiadomo. Same kur*y i złodzieje. Naprawde tylko KNP ma w planach obniżke haraczów. Warto na nich zagłosować. Reszta nie różni się niczym - chcą tylko zabierać. Dług publiczny jest masakryczny ;/ Nikt się tym nie przejmuje... do czasu
 7. Pablo111

  Kongres Nowej Prawicy - co sądzicie?

  Boją się KNP oj boją za to wszystko co zrobili Polsce obecni rządzący to bez kitu powinni iść po prostu siedzieć. Rozpad KNP to fake.
 8. Pablo111

  xbox 360 jaka gra

  Fifa Street 2012 + znajomi
 9. Pablo111

  Polskie zespoły w Europie

  Będzie kara finansowa powiedział delegat UEFA
 10. Pablo111

  #jedzjabłka

  Z Unii? A Unia skąd ma pieniądze? To są nasze pieniądze. Dlaczego my albo nasi sadownicy mamy płacić za nieudolną politykę Donalda T. ?
 11. Pablo111

  #jedzjabłka

  Przytoczę pewien cytat: "Powiedzcie mi, czy robienie ku*** z nauk ekonomicznych staje się rzeczą absolutnie naturalną w dzisiejszej rzeczywistości? Powiedzmy nawet, że jesteśmy w stanie pożreć po 20 kg jabłek na łebka. Za co kupimy te jabłka? No… za pieniądze. Sadownicy nie stracą, ale pieniądze które mielibyśmy przeznaczyć na konsumpcję w innych branżach gospodarki, na samochody, komputery, mieszkania, inwestycje, aktywa – pójdą na żarcie jabłek. Faktycznie genialny plan ekonomiczny, zeżryjmy jeszcze mięso, co miało iść na Ukrainę i dorzućmy do tego po 10 kg ziemniaków i cebuli – niech Polska gospodarka rośnie! Chciałem jedynie zaznaczyć, że wykorzystując niewiedzę i nieuwagę odbiorców, opowiada się dyrdymały mające przekonać nas, że zatrzymanie handlu z kimkolwiek jest dla nas wręcz opłacalne, bo sami sobie damy radę… Idąc tą logiką, skoro częściowe zatrzymanie handlu jest dobre, to zatrzymanie całkowite jest je***ą opcją platinum!" Źródło: http://katonnajmlodszy.wordpress.com/20 ... a-lukoilu/
 12. Pablo111

  Orientacja polityczna

  ,,Żyje się za pieniądze, ale nie należy żyć dla pieniędzy'' choć część ,,elity'' żyje za nasze pieniądze inaczej to interpretuje.. Co piąty Polak jest na państwowej posadzie informował o tym portal zus.pox.pl W I kwartale 2014 zatrudnienie w sektorze publicznym wyniosło ponad 3.2 mln osób. Stanowiło to 20% ogółu pracujących Polaków. Największe zatrudnienie tego typu odnotowano w edukacji-960 tys osób(Oczywiście im niczego nie żałuje i pozdrawiam wszystkich nauczycieli). Według statystyk wynika, że 4 pracowników zatrudnionych w sektorze prywatnym zrzuca się co miesiąc na pensje 1 pracownika zatrudnionego na państwowej ciepłej posadzie.. 3542 zł-średnia pensja brutto w sektorze prywatnym. 4684 zł-średnia brutto w sektorze państwowym. Pracownik na państwowej posadzie zarabia więcej średnio o 32%(1142zł) więcej niż pracownik w sektorze prywatnym. Co miesiąc zrzucamy się nie tylko na pensje pracowników budżetowych(czyt.darmozjady), ale również na emerytury dla 5 mln osób oraz renty dla prawie 2.5 mln osób. Do tego dochodzi ponad 2 mln bezrobotnych. Jest to dość dziwna sytuacja, gdyż każdego z nas zarobione pieniądze od których jest odprowadzona składka emerytalna powinna zasilić nasze konto emerytalne, bo jaką mamy pewność, że ktoś za 20 lat będzie dawał haracz odprowadzając składkę emerytalną na nasze konto? Patrząc na niż demograficzny.. marnie to widzę. Poniżej projekt banknotu 500 zł, który leżą w kazamatach NBP-> może niebawem będą w obiegu,.. jak będziecie nadal głosować na PO to pojawi się dycha z Tuskiem Autor: Marcin Górny Mikroblog
 13. Pablo111

  Polskie zespoły w Europie

  Tam gdzie Celtic już nie może tam UEFA dopomoże. Chamstwo.
 14. Pablo111

  Rejestracja do lekarza przez neta

  Słaba próba reklamy ale zostawię gdyż temat jest ważny Problem z ludźmi jest taki, że zarejestrują się przez neta do 100 lekarzy i gdzie prędzej się dostaną tam pójdą. Jakby opłatę za rejestrację dać to byłoby lepiej.
 15. Pablo111

  Mundial 2014 Brazylia

  Jak mówią młodzi ludzie - masakracja