PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ojapitole

Moderator
 • Zawartość

  2698
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  65

Ostatnia wygrana ojapitole w dniu 16 Lipiec 2018

Użytkownicy przyznają ojapitole punkty reputacji!

Reputacja

129

O ojapitole

 • Tytuł
  Pisarz
 • Urodziny 09.12.1912

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  34
 • Lokalizacja
  gdzieś na północy

Ostatnie wizyty

1749 wyświetleń profilu
 1. ojapitole

  Była kobieta

  Jest na to takie potoczne określenie beta orbiter. Nie jest to pozytywne określenie...
 2. ojapitole

  Zazdrośnica

  Run Forest Run..
 3. ojapitole

  odnawialne źródła energii

  Dopóki u nas w kraju rząd (jakikolwiek) nie wprowadzi dotacji do OZE to jest to bardzo drogi interes (dla przeciętnego obywatela o przeciętnych zarobkach).
 4. ojapitole

  Prawo jazdy c+e, warto?

  Z tego co się orientuję warto zrobić ADR'y i jeździć cysternami. Jeszcze więcej hajsu ale nie wiem dokładnie ile.
 5. ojapitole

  Relacje z kochanką po romansie

  Życie to kwestia odpowiednich wyborów lub tych mniej odpowiednich oraz radzenia sobie bądź nie z ich skutkami. W twoim wypadku masz 2 rozwiązania (zwykle masz alternatywę albo i więcej opcji) unikać jej i znajomych, a w ich miejsce znaleźć nowych, albo odnowienie znajomości z tą kobietą.
 6. ojapitole

  czy on tylko chciał -'sprawdzic' ? dlaczego mnie zignorował?

  Gadzi mózg kobiety zawsze kieruje się na bad boya, czy tego chce czy nie. Taka natura ? f** logic ale z kobiecym mózgiem nikt nie wygrał, nawet same ?kobiety
 7. ojapitole

  Równia pochyła

  Nie działaj schematycznie, to będzie ok.
 8. ojapitole

  Równia pochyła

  Dodałbym jeszcze kilka zasad, których powinieneś się trzymać. Jak poznasz laskę, która będzie nawet niesamowicie piękna to: - nie daj sobie wchodzić na głowę, - jak coś ci się nie podoba, to mówisz wprost i walczysz o swoje, nawet jakby cię szantażowała brakiem seksu - nie dajesz sobą manipulować, i wychodzisz z kim chcesz i kiedy chcesz, - jak jej się coś nie podoba i nie może tego zaakceptować, to życzysz jej powodzenia na nowej drodze życia Każde odbiegające zachowanie od powyższych prędzej czy później spowoduje, że zrobisz się pantoflem, którego można zmienić na lepszy model. Mam nadzieję, że wyciągniesz wniosek z byłego już twojego związku. Acha i jest taka stara piosenka, oparta na doświadczeniach: "nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam..." Jeśli wierzyć biblii, to nawet pierwsza laska na świecie puściła się z wężem (nie dosłownie ale z nim flirtowała) i efekt był tego taki, że przez to jej faceta wykopano z fajnej miejscówy.
 9. ojapitole

  Dziecko a lokalizator

  Powiedz zonie, że zgodzisz się na lokalizator tylko pod warunkiem, że ona sobie też taki założy. A jak nie, to o dzieciaku nie ma mowy.
 10. ojapitole

  Rozrywkowi koledzy

  Wszystko zależy od ciebie. Masz wgrane pewne zachowania od małego, czyli tzw normy społeczne ale tak naprawdę to są pewne ograniczenia, abyś grzecznie założył rodzinę, ustatkował się, najlepiej wziął kredyt na mieszkanie i grzecznie pracował aż do śmierci. To tak w skrócie. Ale jakbyś się zastanowił, trochę poczytał i zaryzykował zmianę myślenia to w sumie zacznie się ciekawie układać w twoim życiu. Nie musisz kupować mieszkania, nie musisz mieszkać w jednym miejscu, nie musisz mieć stałej pracy, nie musisz mieć jednej kobiety, nie musisz być uzależniony od zusu, krusu i polskiego piekiełka ale trzeba chcieć.
 11. ojapitole

  Związek ze starszą kobietą

  W każdym razie nie życzymy ci źle, bo mamy tylko zastrzeżenia i ciężko zrozumieć twoje podejście. Ale chciałbym abyś wpadł do nas za kilka lat i powiedział jak potoczyło się to twoje życie. Nie powiem, że wróżę wam świetlaną przyszłość, ale co ja wiem, może będziesz stanowić wyjątek od reguły?
 12. ojapitole

  Związek ze starszą kobietą

 13. ojapitole

  Xoami

  Ja kupiłem mi 6 i jestem mega zadowolony. Nie pamiętam kiedy odpalałem lapiego żeby sprawdzić pocztę. Neta przeglądam na telefonie, pocztę odbieram i wysyłam z fona, bank obsługuję z fona, apka treningowa tez i inne apki do kupowania biletów na pociąg czy autobus albo zamówienie ubiera. Nic się nie wiesza, bateria długo trzyma, zdjęcia i filmy wychodzą mega fajnie, polecam każdemu. YouTube'a też często gęsto odpalam, czasami jakiś film jak gdzie dalej jadę. Jest jeden minus: brak złącza Jack 3,5 słuchawkowego ale jest adapter.
 14. ojapitole

  Związek ze starszą kobietą

  Był swego czasu u nas na portalu pewien jegomość o ksywie Trocki i jak poszperałbyś w starych wątkach, to byś się dowiedział, jak to jest żyć z kobietą, która ma swoje dzieci. A w skrócie powiem ci, że tak mu dogadzała, że to było aż nienaturalne. Nie stanowiła wyzwania bo po prostu się garnęła jak jakaś udomowiona sarna. Dla kolesia było trudne do przetrawienia, dodatkowo dzieciaki go nie szanowały i nic w tym temacie nie mógł zrobić, więc zanim cokolwiek będziesz chciał zrobić wysil się trochę i zrób rekonesans.