PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

ojapitole

Moderator
 • Zawartość

  2463
 • Dotacja

  20,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  38

Ostatnia wygrana ojapitole w Rankingu w dniu 12 Styczeń

ojapitole posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O ojapitole

 • Tytuł
  Pisarz
 • Urodziny 09.12.1912

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  34
 • Lokalizacja
  gdzieś na północy

Ostatnie wizyty

815 wyświetleń profilu
 1. Byłaś opcją dodatkową. To by tłumaczyło wiele.
 2. Nowosci kinowe

  Popołudniu jest dobrym pomysłem jak się ma wolne w tygodniu, albo kończy wcześniej pracę. Chyba, że na urlopie...
 3. Brak chęci ze strony kobiety

  Krovitz odpuść bo szkoda klawiatury.. bo głową (czyt. arg) muru (czyt. upartej Mordki) nie przebijesz. Ona wie lepiej
 4. Nowosci kinowe

  Ceny w multikinie w piątek na zwykły film 2D wołają o pomstę. W tanie środy zwykle wszystkie fajne miejsca wyprzedane. Ehh...
 5. Brak chęci ze strony kobiety

  Tabsy "tak", pod warunkiem, że zainteresowana się zgodzi albo tabsy "nie" jeśli zainteresowany będzie skłonny zmienić (ograniczyć) swoją chcicę (warunek mało prawdopodobny) albo tabsów "brak" oraz dziewczyny "brak" jak nie chce zmieniać swoich upodobań. Prościej ująć to można właśnie stwierdzeniem "albo tabsy albo inny ktoś".
 6. Nowosci kinowe

  Słyszałem, że dobry. Ale właściwie co takiego spowodowało, że polecasz. Może napiszesz coś więcej?
 7. Brak chęci ze strony kobiety

  Chyba nie załapałaś mojego skrótu myślowego. Pokrywa się z tym co napisałaś w 80%. Albo chlopak rozwiąże problem, żeby nie stosować tabsów albo musi poszukać sobie kogoś innego, kto ma wyższe libido. Albo obniży swoje wymagania (co i tak się źle skończy).
 8. Brak chęci ze strony kobiety

  Albo tabsy albo inny ktoś. Coś za coś.
 9. przestało mu zależeć po wspólnej nocy

  Nie widzicie, że dziewczyna robi sobie bezpodstawne nadzieje? Szkoda, że tak trudno przychodzi nam zaakceptowanie nieprzyjemnej prawdy. Czy ty nie masz instynktu zachowawczego? Jakbym się dowiedział, że moja siedzi często na tinderze to wiedziałbym, że coś jest nie tak. To byłaby dla mnie czerwona lampka bo wiem, że tinder sprzyja niezobowiązującym spotkaniom, z których może coś wyniknąć.
 10. Czy jest sens w moim wieku

  Na naukę nie jest nigdy za późno. Na rozwijanie swoich zainteresowań również. Odwagi dziewczyno!
 11. Wiesz pewnie bym się nie dopytywał ale swoje bym pomyślał. I chyba on tak też tak zrobił. Po co mam wychodzić na jakiegoś nerwusa ale z drugiej strony po co mam się zadawać z kimś, kto ma coś do ukrycia? A może ona ma kogoś na boku i będę później cierpiał? Lepiej sobie dam na wstrzymanie (tak na wszelki wypadek). Taki byłby mój tok myślenia. Poza tym wyglądałoby mi podejrzanie, gdybyś zaczęła to wszystko wyjaśniać ponieważ zwykle tłumaczą się winni
 12. Może to i dobrze, że się nie odzywa? Po co ci taki zazdrośnik?
 13. kobieta a "lodzik"

  Też nie raz dumałem nad tym i nic mądrego nie wymyśliłem. Nie chciałbym być w takiej sytuacji jak ty. Jeśli jakąkolwiek podejmiesz decyzję, to daj znać.
 14. Rozstanie, długi straż związku, szantaż itd

  Historia jakich wiele. Na szczęście bez dziecka i przemocy fizycznej. Ale przemoc psychiczna jest / była z oby stron. Tak się właśnie dojrzewa. Zdobywa doświadczenie i wyciąga naukę na przyszłość. Pytasz jak to możliwe, że on się tak zmienił. A ja się pytam czy widzisz do czego może doprowadzić związek, który nie jest pielęgnowany przez obie strony? Nikt nie jest idealny i nigdy nie będzie ale chodzi o to by to tego dążyć. By być lepszym. By jasno stawiać granice i się ich trzymać. By ustalać wspólnie co się chce i do tego dążyć (wspólnie). Wiesz kiedy związek ma prawie 50% szans na przetrwanie? Kiedy oboje ustalicie, żeby cokolwiek się nie działo: aby tylko nie robić sobie na złość na wzajem. Bo to powoduje wszystko inne. Jak jesteś wkurzona, zła, rozżalona i masz jeszcze kilkanaście innych emocji razem wziętych, to ciężko walczyć o miłość. Wówczas to uczucie jest tylko jednym z wielu, ukryte w tym gąszczu innych, które je zagłuszają. Uważam, że tutaj (w tym waszym związku) już jest ziemia spalona, ze względu na wasze wojenki podjazdowe. Tutaj już chyba nic nie wyrośnie. Dlatego warto z tego wyciągnąć naukę na przyszłość i z kimś innym w przyszłości starać się bardziej. Jeśli chodzi o wspólne mieszkanie, to na studiach bym odradzał. Na studiach musisz się skupić na nauce, a wspólne mieszkanie razem czasem ułatwia ale czasem utrudnia naukę. Dlatego na twoim miejscu znalazłbym jakiś pokój z innymi dziewczynami, a z chłopakiem (jakimś nowym - co polecam, obecnym - nie polecam) spotykał się gdzieś na mieście albo w niego, albo u was. Czasami warto mieć swój własny tymczasowy kąt, w którym można by się zaszyć jak cię najdzie ochota - gdzie nikt nie będzie ci zawracać głowy.
 15. ciężki temat

  Z penisem jest jak z gitarą. Kiepski gitarzysta zrzuca winę na gitarę, a to jego technika i umiejętności są istotne. Jak dobry gitarzysta weźmie w dłonie jakąkolwiek gitarę to zagra świetnie. A kiepski gitarzysta nie zagra dobrze nawet na gitarze Johna Lennona. Przestań się skupiać na sprzęcie a zacznij na opanowaniu techniki grania. Jeśli wiesz co mam na myśli...