PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ojapitole

Moderator
 • Zawartość

  2555
 • Dotacja

  20,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana ojapitole w Rankingu w dniu 9 Kwiecień

ojapitole posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O ojapitole

 • Tytuł
  Pisarz
 • Urodziny 09.12.1912

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Wiek
  34
 • Lokalizacja
  gdzieś na północy

Ostatnie wizyty

1119 wyświetleń profilu
 1. Seks możesz mieć z każdym. Więź uczuciową z tylko z niektórymi.
 2. Zdecydować się na tę jedną

  Oo too to to, tak dokładnie tak To recepta na udane związki.
 3. Aplikacja do pracy w bankowości

  Chyba to tak na prawdę nie ma znaczenia...
 4. Problem z pełną erekcją. Co robić ?

  Ja już dostaję oczopląsu , a to dopiero kwiecień. Jak dotrwać do jesieni i nie zwariować?
 5. Zdecydować się na tę jedną

  A mi się wydaje, że jest wam tak fajnie bo bezstresowo. Zakładanie rodziny, wchodzenie w zobowiązania szybko pokażą jak wam byłoby fajnie. Nagle by zaczęły wychodzić tarcia (bo to normalny proces). Dzisiaj każdy prawie chciałby mieć coś i nie wysilać się aby to zdobyć - tylko to jest zgubna praktyka bo wiedzie do totalnej nudy. To co masz i nie musiałeś się nawysilać aby to zdobyć przestaje mieć znaczenie. Zaczynasz żyć w błędnym przekonaniu, że nie jesteś szczęśliwy, ale wszystko zależy od perspektywy. Można ją zmienić poprzez odejście od tej kobiety i poszukanie sobie innej albo się tej pierwszej oświadczyć. Życie jest dynamiczne i odpowiednia dynamika powinna być zachowana również w związku. Wszystko też zależy od tego co ona uważa i jakie ma podejście do tych tematów.
 6. Nagła zmiana zachowania

  Musisz zrozumieć, że te wszystkie komedie romantyczne to takie life-fiction. Kobiety się od nas różnią wszystkim. To taki alien, który niestety ma to coś co powoduje, że zaczynasz "świrować". Tutaj trzeba innego trybu podejścia. Ale to jest temat rzeka. Powiem na początek tylko tyle, że na youtubie znajdziesz tego wiele (najlepiej po angielsku). Wiedz na początek to, że nic co ci intuicja podpowiada nie zadziała. A często zadziała odwrotnie.
 7. Problem z narzeczoną

  Jesteś betą w tym układzie. I żadne twoje działanie tego nie zmieni. Tutaj jedynym rozwiązaniem jest kop w d***ę, nawet jeśli kochasz. Miłość miłością ale szanować się trzeba umieć. Bo gdy ty sam siebie nie szanujesz (pozwalając aby laska robiła co twoja robiła), to nikt inny nie będzie ciebie szanować. Brutalne ale prawdziwe.
 8. Role płciowe

  Dlatego cieszę się, że nie mam takich problemów. Ale z drugiej strony nie mam takich problemów ponieważ używałem oprócz zaganiacza również rozumu jak wybierałem moją kobietę na życiową partnerkę. Używałem rozumu, żeby nie mieć tzw wpadki i jeśli się zdecyduję to będzie to moja i jej decyzja. Jeśli wówczas doszłoby do takiej sytuacji to moja mi już mówiła, że urodzi mimo wszystko (nawet jakbym miał ją zostawić), a co dalej to będzie stawiać temu czoło. W sumie czas leci, więc nie będę się sprzeczał - ale z drugiej strony ryzyko zawsze jest.
 9. Czy on się mnie boi czy zlewa?

  W sumie VonM może mieć rację. Ja np. nie uznaję związków w pracy i nawet gdyby laska chciała mi zrobić niezobowiązującego loda - to też bym miał wylane - bo ze swojego i nie tylko doświadczenia wiem, że to przeważnie się źle kończy. Ale gdybym był singlem i wiedziałbym, że laska jest na wypowiedzeniu to bym się nie zastanawiał :-)
 10. Czy on się mnie boi czy zlewa?

  To nie jest tylko kwestia wyglądu ale, tego co kto ma w głowie. Jak się z kimś dłużej pracuje, to raczej widać z kim ma się do czynienia. Niestety zwykle jest tak, że jak laska jest im ładniejsza tym ma mniej w głowie. Tak to zaobserwowałem, i nie tylko ja.
 11. Czy on się mnie boi czy zlewa?

  Musicie panowie wziąć poprawkę, že obecne pokolenie ma inne wszystko prawie
 12. Czy on się mnie boi czy zlewa?

  Ee tam, myślę, że nie ma co robić podchodów i jeśli masz jego numer tel.powiedz prawdę, że wolałabyś się spotkać tylko i wyłącznie z nim. Jak będzie dalej robił jakieś zwody, to sobie odpuść. Szkoda życia na podchody.
 13. Stres jako zabójca erekcji

  Powiedz wprost aby przestała prowadzić jałowe dyskusje w trakcie albo przed seksem. Takna prawde to jest jej wina, że ci opada. Mialem podobnie. Ustawiłem swoją do pionu i jest ok.
 14. Między pantoflarstwem a szowinizmem

  Nikt nikogo nie trzyma siłą w naszym grajdołku. Jakbym mieszkał (będąc kobietą) np. w takiej Arabii Saudyjskiej to nawet nie mógłbym wyjechać bez zgody męża, jakby mi się coś nie podobało. A u nas? Kupujesz bilet i lecisz gdzie chcesz (w ramach Schengen) na dowód.